jesienny ślub 2011 :)

Zaczęty przez struga, 24 Lis 2010, 22:21:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

struga

witam sedecznie :hello:
od niedaawna przegladam to forum i chetnie poklikam z przyszlymi PM :) moj slub we wrzesniu, wkrotce rozpoczynam poszukiwania sukienki slubnej i w tej chwili mam wielki metlik w glowie hehe niby jakas koncepcja jest - cos w stylu retro- ale do konca nie wiem co bedzie pasowalo do mojej figury itp....
a jak u Was z wszelkimi przygotowaniami??? odezwijcie sie PM 2011!!!

mayagaramond

Witamy na forum :) :beer: :beer:

Bralam slub pare lat temu, nie jestem zupelnie na topie z tegorocznymi ani przyszlorocznymi kolekcjami. Ale jesli chcesz zebysmy Ci pomogly to potrzebne bede na zdjecia - zdjecia Ciebie i ewentualnie stylizacji, ktore ci sie podobaly.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


struga

dziekuje za odzew :D
jesli chodzi o moje zdjecia to musze odpowiednie poszukac i wtedy zamieszcze --- jestem raczej proporcjoalna choc atuty MAM ;) i 4 zbedne kilogramy tez  hihi
poki co wkleje linka gdzie znajduja sie moje ulubione sukienki - przede wszystkim 2 od gory:
http://misskhue.com/?=mau-ao-cuoi-jesus-peiro-2009-p1&module=31&newsID=
i co myslicie?

rudasekawf

witamy na strefie :) Ja jestem tegoroczną wrześniową żoną :) służę radą jesli tylko bede mogła pomóc w czymkolwiek :) Powodzenia. Bo dokładnie 2 m-c po ślubie (25.09) stwieerdzam, że przygotowania do ślubu i sam ślub to najpiękniejszy czas dla kazdej kobiety :)

mayagaramond

Cytat: struga w 24 Lis 2010, 23:48:23poki co wkleje linka gdzie znajduja sie moje ulubione sukienki - przede wszystkim 2 od gory:
http://misskhue.com/?=mau-ao-cuoi-jesus-peiro-2009-p1&module=31&newsID=
i co myslicie?


nie widze sukienek, tylko cos o makijazach.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

OlaFasola

struga wklej zdjęcia tych sukienek, bo link nie działa dobrze.

struga

#7
hmm nie wim czy poszlo tak jak mialo...
zaraz sie okaze :)

Dodany tekst: 25 Lis 2010, 16:07:24

w ogole sie nie udalo przeslac  :hmm: .....zbyt duze zdjecia, sprobuje je zmniejszyc
aaa ak w ogole to ktoras z Was szyla swoja sukienke albo zamierza szyc??? zastanawiam sie nad tym, ale boje sie, ze efekt nie bedzie do konca taki jakiego bede oczekiwala.

szelma

Cytat: struga w 25 Lis 2010, 16:00:11ktoras z Was szyla swoja sukienke

Tak, ja na przykład miałam szytą wedle własnego widzimisię ;).

struga

cos mi nie wychodzi z tymi zdjeciami, musze poczekac na mojego lubego zeby wspomogl bo ze mnie zaden informatyk :blush:
Cytat: szelma w 25 Lis 2010, 16:30:47
Tak, ja na przykład miałam szytą wedle własnego widzimisię ;).
wiesz ja sie obawiam, ze to co mam w glowie caly ten obraz w rzeczywistosci moze sie po prostu nie sprawdzic i zamiast wygladac pieknie, bede wygladac smiesznie

Helena

struga   :welcome:

a jaka sukienke przewidujesz chcesz cos długiego czy krótkiego? duża spódnice, czy jakaś rybę?

struga

#11
 :) mysle o dlugiej, bardzo skromnej sukience raczej ecru, bez koronek bez kola bez krysztalkow.... ale mysle o tym, zeby buty byly  albo zielone albo niebieskie- dopasowane do pawich pior, ktore planuje miec wpiete we wlosy i z ktorymi chcialabym miec bukiet. chyba bardziej podobaja mi sie opcje gdzie sukienka jest bardzo elegancka i skromna a dodatki sa bardzo ozdobne hmmm zeby nie powiedziec krzykliwe :D

Dodany tekst: 25 Lis 2010, 17:30:10



Dodany tekst: 25 Lis 2010, 17:33:20

:jupi: udalo sie, ale tylko dlatego, ze znalazlam na innej stronie - kolejne pokaze jak tylko znajde lub przypomne sobie jak to sie zmniejszalo obrazki. a co myslicie o tej sukience?

Helena

Cytat: struga w 25 Lis 2010, 17:25:29:Jupi: udalo sie, ale tylko dlatego, ze znalazlam na innej stronie - kolejne pokaze jak tylko znajde lub przypomne sobie jak to sie zmniejszalo obrazki. a co myslicie o tej sukience?


fajna :) ja ostatnio byłam na sesji sukien krakowskiego wingsa i nową kolekcje maja fajna

ja szukam dla siebie sukienki tuz za kolano i nigdzie nie ma wiec chyba szyc bede :)

mayagaramond

#13
Cytat: struga w 25 Lis 2010, 17:25:29mysle o dlugiej, bardzo skromnej sukience raczej ecru, bez koronek bez kola bez krysztalkow.... ale mysle o tym, zeby buty byly  albo zielone albo niebieskie- dopasowane do pawich pior, ktore planuje miec wpiete we wlosy i z ktorymi chcialabym miec bukiet. chyba bardziej podobaja mi sie opcje gdzie sukienka jest bardzo elegancka i skromna a dodatki sa bardzo ozdobne hmmm zeby nie powiedziec krzykliwe

pomysl mi sie podoba :)


Dodany tekst: 25 Lis 2010, 17:53:41

Cytat: Helena w 25 Lis 2010, 17:40:22ja szukam dla siebie sukienki tuz za kolano i nigdzie nie ma wiec chyba szyc bede


kiedys (chyba 2007 albo 2006) cymbeline mialo takie sukienki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jo_miekka

#14
Cytat: Helena w 25 Lis 2010, 17:40:22
ja szukam dla siebie sukienki tuz za kolano i nigdzie nie ma wiec chyba szyc bede :)

ooo, to luuuuuubię! :)

Dodany tekst: 25 Lis 2010, 19:37:38

aha, ja też szyłam kieckę

OlaFasola

struga fajny pomysł i sukienka którą wkleiłaś też mi się podoba.

Ja nie szyłam co prawda swojej, ale widziałam kilka pięknych szytych na miarę sukien, więc myślę, że możesz spróbować.

struga

#16
Helena - swietny pomysl  :thumbup:  tez bym chciala krotka ale z dwoch powodow taka opcja odpada - nie podoba sie mojemu N, a przede wszystkim nieodpowiednia figura. mialam tez wczesniej pomysl z czarna suknia, ale od razu bylam zawetowana przez mame i oczywiscie N.... myslalam o tej po lewej stronie :

Dodany tekst: 25 Lis 2010, 22:46:10



Dodany tekst: 25 Lis 2010, 22:46:45

za kolano :)


Helena

#18
struga

w watku butowym wrzucałam gdzies moje buty ktore juz zakupiłam, teraz musze do nich kiece uszyc :)

srodkowa sukienka na dolnym zdjeciu ta krótka jest fajna

aniak1211

#19
Cytat: struga w 25 Lis 2010, 17:25:29mysle o tym, zeby buty byly  albo zielone albo niebieskie- dopasowane do pawich pior, ktore planuje miec wpiete we wlosy i z ktorymi chcialabym miec bukiet.

Nasza justyna miala piekne zielone buty i dodatki z pawim piorkiem:)
Pieknie to wygladalo:)

Dodany tekst: 28 Lis 2010, 11:26:55

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,5242.0.html

nionczka

Cytat: Helena w 25 Lis 2010, 17:40:22ja szukam dla siebie sukienki tuz za kolano i nigdzie nie ma wiec chyba szyc bede
Może coś takiego?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Helena

#21
nionczka

fajny krój jak by tylko nie bombka, ja w bombkach wyglądam jak pszczółka maja :)

Dodany tekst: 16 Gru 2010, 17:59:50

emcia

rany to jednak szyją krótkie kiecki ślubne, musze sie rozejrzec :)

justynaaaa2

struga bardzo ładna ta kiecka od Jesusa Peiro :) w ogóle dużo fajnych ma kiecek :)
i już podoba mi się motyw pawiego pióra i butów w tych kolorach - bo też tak miałam :D

no i witaj na strefie  :beer:

struga

witam serdecznie w Nowym Roku!!!
pomyslnosci i milosci na 2011 :)
dlugo sie nie odzywalam i duzo sie dzialo w tym czasie tzn - sukienke slubna zakupilam!!!! jestem bardzo zadowolona bo nie tylko udalo mi sie kupic sukienke juz po 1 wizycie w salonie ale znalazlam ta jedna jedyna:)))))
oto ona:
http://www.maggiesottero.com/collection.aspx?keywordText=hadley&keywordType=any&page=0&pageSize=15
przymierzylam chyba 15 sukienek i 2 z nich naprawde dobrze lezaly - wlasnie model HADLEY na ktory sie zdecydowalam i
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=19&style=A3226LU
ta oto sukienka....
przymerzalam rowniez stroik do wlosow z pawich pior, ale niestety okazuje sie ze w ogole mi to nie pasuje.... mm kruczoczarne wlosy i po prostu pior nie widac w ogole. ale wersja pior pozostaje tylko teraz inny kolor :)

callja

#24
Do Siego Roku :)

Zakup dokonany, i jak widać, kobieta zmienną jest ;) pisałaś, że myślisz o skromnej sukni (Peiro) albo o sukni w mocnym kolorze, a Hadley jest... może nie tyle bogata, co wyrazista!! Zwłaszcza ten kwiat w talii - duuuuuży :)

Kurczę, ciekawe, czy dałoby się zrobić bukiet kameliowy z dodatkiem piór?? bo do kwiata w talii pasowałaby IMHO właśnie kamelia z dodatkiem wymarzonego (acz dyskretnego) piórka :) Jaką planujesz biżu?? I wiesz co?? welon wydaje mi się już zbytkiem szczęścia :hmm:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /