Jak dbacie o swoją urodę - chwila prawdy;)

Zaczęty przez asko8, 06 Sty 2010, 08:38:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

mnie sie najbardziej chce smiac jak czytam ze kosmetyk pt peeling zawiera np składniki odmładzające albo witaminy - no sorki, ale jak cos jest 5 min na twarzy to raczej mnie nie "na witaminizuje" :D 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malybob

Przepraszam Salsa, za duzo informacji na raz ;) I dziekuje.

No niby tak, te przedzialy wiekowe sa umowne, ale czy do po prostu nie znaczy,ze jest to kosmetyk przeznaczony do cery dojrzalszej? Tz. moze miec wiecej chemii czy cus..

mayagaramond

jestynka - moim zdaniem diagnozowanie przez net rodzaju skory jest bez sensu (bez urazy).

Jak poczytasz wizaz to zobaczysz, ze niektore dziewczyny polecaja mycie letnia woda.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

Dorotka1981 ja wybielalam - nakladowo Opalescence'm - roznica byla ogromna i ponoc dalej jest ;) ja sie juz za bardzo przyzwyczailam ;) natomiast pani stomatolog mi powiedziala, ze mam slabe szkliwo, jednak najbardziej prawdopodobne jest to (ona tak stwierdzila tez)  ze mam slabe od zawsze ;) ale u nad rodzinne sa tendencje do odslonietych szyjek, wrazliwych dziasel itp, takze zeby to jest jedna z piet achillesowych naszych ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sweedee

#154
Cytat: Dorotka1981 w 19 Sty 2010, 14:14:13PYtanie brzmi czy wybialałyście kiedyś zęby?? Jeśli tak to jak?

doskonale Cie rozumiem, bo ja też wyglądałam, jakbym nie dbała o zębiska albo jarała szlugi  :zly:

a wybielałam tym: http://opalescencewhitening.com/
najpierw dentysta bierze odcisk szczęk lub szczęki (ja wybielałam obydwie szczęki) i robią z nich takie nakładki na zęby (jak na zdjęciu w linku), do których już Ty nakładasz żel; mi najpierw polecił roztwór 10%, po jakimś czasie przeszłam na 15%
jedna uwaga: efekt był bardzo zadowalający, ale moje, i tak nadwrażliwe zęby, stały się przez to jeszcze bardziej wrażliwe i bolały nawet podczas zwykłego jedzenia - to jedyny minus tego całego wybielania
koszt ok. 600 zeta obie szczęki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

Lwica

#155
Zwierzu Salsa    :beer: :beer: :beer:
Ehh no własnie to jest okropne ja mam to takimi falami. Najczęsciej o tym zapominam macham ręka taki mój urok i już! Ale czasem przychodzi słabszy dzień i TEŻ bym chciała miec bieluskie zębiska.  :crying:

Sweedee for you too :beer:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

sweedee

Cytat: Dorotka1981 w 19 Sty 2010, 15:16:27
Zwierzu Salsa    :beer: :beer: :beer:
Ehh no własnie to jest okropne ja mam to takimi falami. Najczęsciej o tym zapominam macham ręka taki mój urok i już! Ale czasem przychodzi słabszy dzień i TEŻ bym chciała miec bieluskie zębiska.  :crying:

najpierw skonsultuj się z dentystą w tej sprawie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

Lwica

Cytat: sweedee w 19 Sty 2010, 15:17:58najpierw skonsultuj się z dentystą w tej sprawie

Jasne...bo szczerze do takich pasków to jakoś mało jestem przkonana. Używałam juz kilku drogich mazideł do wybielania i jakoś słabo to poszło. No nic to prześpie sie z tym i pewnie jutro mi juz przejdzie zębowa pięta achillesowa jak to Zwierzu nazwała .
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

salsa

Dorotka1981  ale To twoja obsesja czy faktycznie masz jakieś mocno żółte zęby???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Dorotka1981 tzn ja bym radzila w ramach oszczednosci skonsultowac sie z lekarzem i spytac jaki roztwor w % oni Ci proponuja i za jaka cene i potem kupic na allegro ;) ja kupowalam swoje, wybralam najnizszy % na wszelki wypadek i koszt obnizyl sie o 400 zl ;) a wybielalam przed slubem i mialam 4 strzykawki tgeo czegos, a zuzylam tylko 2 bo tak dobrze zadzialaly :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Lwica

Cytat: salsa w 19 Sty 2010, 15:26:34Dorotka1981  ale To twoja obsesja czy faktycznie masz jakieś mocno żółte zęby???

I obsesja i na bank mają inny odcień, ale na pewno to nie są żółte. Czasem się zdarza mało dyskretne osoby które mi hamsko zwrócą uwagę że cytuje np. skoro sie malujesz, chodzisz do fryzjera to mogłabyś zacząc myc zęby.....ehhh
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

salsa

Cytat: Dorotka1981 w 19 Sty 2010, 15:32:01
I obsesja i na bank mają inny odcień, ale na pewno to nie są żółte. Czasem się zdarza mało dyskretne osoby które mi hamsko zwrócą uwagę że cytuje np. skoro sie malujesz, chodzisz do fryzjera to mogłabyś zacząc myc zęby.....ehhh



he he - sorki ale to jakieś buractwo :D :D  a twój mąż tez tak uważa??

wydaje mi sie, ze jelsi bardzo musisz i to Ci strasznie przeszkadza to udaj sie do dentysty i sie zapytaj co i jak (a dalej postępowanie jak radzi Zwierz) niemniej jak nie musisz to tego nie rób ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Lwica

Cytat: salsa w 19 Sty 2010, 15:36:49he he - sorki ale to jakieś buractwo    a twój mąż tez tak uważa??

Wiem że buractwo ale powiem ci ze to się zdarza i to od całkiem tak powiem inteligentnych.  Mąż tak nie uważa...jeszcze by tego brakowało!! Niedługo będe na kontroli u dentysty to poważnie przegadam sprawe. Wiesz jak jest...nie mam parcia na szkło i nie jest to mój priorytet ale miło by było się uśmiechac i mieć ładny biały uśmiech.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

sweedee

Cytat: Dorotka1981 w 19 Sty 2010, 15:32:01Czasem się zdarza mało dyskretne osoby które mi hamsko zwrócą uwagę że cytuje np. skoro sie malujesz, chodzisz do fryzjera to mogłabyś zacząc myc zęby...

:padam: :padam: :padam:
jaka chamówa!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

suegro

Cytat: salsa w 19 Sty 2010, 14:34:40takie super białe naturalnie to ma moja znajoma - wali bielą po oczach

Mówisz o mnie? :D  :rotfl:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ja bym sobie chętnie wybieliła, ale kolor plomb mam dopasowany do obecnego odcienia zębów i to mnie blokuje ;)
Imagine there is no hate

jestynka

ja w dzieciństwie wybielałam sobie żeby sodą :stupid: i tez mam pamitakę w postaci braku jednego zęba ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

Cytat: inkageo w 19 Sty 2010, 15:46:34
Ja bym sobie chętnie wybieliła, ale kolor plomb mam dopasowany do obecnego odcienia zębów i to mnie blokuje ;)

dentysta mi mówił, że po wybieleniu plomby można wymienić
ale czy ja wiem... a ile masz tych plomb? widocznych
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

salsa

Cytat: Dorotka1981 w 19 Sty 2010, 15:42:22

Wiem że buractwo ale powiem ci ze to się zdarza i to od całkiem tak powiem inteligentnych.  Mąż tak nie uważa...jeszcze by tego brakowało!! Niedługo będe na kontroli u dentysty to poważnie przegadam sprawe. Wiesz jak jest...nie mam parcia na szkło i nie jest to mój priorytet ale miło by było się uśmiechac i mieć ładny biały uśmiech.

ja miałam koleżankę w LO, ktore mówiła, ze mam tyłek jak szafa trzydrzwiowa ( a ważyłam wtedy 49 kg i bylam mega chuda)
także gadaniem jakiejś tam osoby to bym sie za bardzo nie przejmowała
jesli Ty uważasz, ze jest ok to tamta niech sie wali
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jestynka

Cytat: mayagaramond w 19 Sty 2010, 15:09:59jestynka - moim zdaniem diagnozowanie przez net rodzaju skory jest bez sensu (bez urazy).

oczywiście, ze tak :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

#170
Cytat: sweedee w 19 Sty 2010, 15:51:08
dentysta mi mówił, że po wybieleniu plomby można wymienić
ale czy ja wiem... a ile masz tych plomb? widocznych

hmmm , chyba raczej nie mozna wybielić  - przykład to wspomniana wyżej kuzynka
ma plombę na jedynce  górnej - po wybielaniu ząb się odcina - była z tym u dentysty - powiedział ze jedyne co można zrobić to wymianę plomby
ale tez jak zęby sciemnieją to wtedy plomba znowu bedzie sie odcinać..........
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Cytat: sweedee w 19 Sty 2010, 15:51:08
dentysta mi mówił, że po wybieleniu plomby można wymienić
ale czy ja wiem... a ile masz tych plomb? widocznych
No ja wiem, że można wymienić, ale to nic przyjemnego, więc wolę tego nie robić ;) Mam m.in. w jedynkach małą plombę i była już kilka razy wymieniana, po ostatniej wymianie zęby bardzo długo mnie bolały. Reszta to trzonowce, ale będzie nieładnie jak będą się odznaczać innym odcieniem ;)
Imagine there is no hate

salsa

ojej - przeczytałam u Sweede "wybielić" a nie wymienić lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sweedee

Cytat: salsa w 19 Sty 2010, 15:54:12ale tez jak zęby sciemnieją to wtedy plomba znowu bedzie sie odcinać.

no własnie... lipa!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

zwierzatko_mojej_mamy

oj kurde - jakby tak ciemnialy w ciagu np roku, to majac lat 30 powinnysmy miec juz czarne :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl