Co robimy - sportowa spowiedź

Zaczęty przez szelma, 20 Paź 2009, 11:56:26

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.


tachogti

jade na oboz jade na oboz jade na oboz   :jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje: przez tydzien bede 3 razy dziennie trenowac, rano biegac 10 km a w wolnych chwilach pomykac na basen, grac w kosza, noge albo hokeja i chodzic na lyzwy, w przerwach spac albo jesc albo sie kapac  :jupi: i wszystko dobrowolnie i za wlasne pieniadze lol lol lol
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik

g...o z moim ćwiczeniem w weekend...

tacho, fajnie :) :)

claridad

Cytat: tachogti w 12 Lut 2010, 22:46:37
jade na oboz jade na oboz jade na oboz   :jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje: przez tydzien bede 3 razy dziennie trenowac, rano biegac 10 km a w wolnych chwilach pomykac na basen, grac w kosza, noge albo hokeja i chodzic na lyzwy, w przerwach spac albo jesc albo sie kapac  :jupi: i wszystko dobrowolnie i za wlasne pieniadze lol lol lol

o rajusa...ja tego łaknę i pragnę a ze złamaną ręką to co najwyzej sobie po mieszkaniu pochodze i hoduję oponki :(
Jak mi zdejma te dodatkowe kilogramy to ide sie zważyć, pózniej ide sie zalamac a pozniej zapisac na aquaerobik.
tachogti a co to oboz? jak? skąd? dokąd?

Anupka

Wczoraj: 6km na CT + ćwiczenia na kołysce.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

a ja od 2 tyg. chodze na joge i podoba mi sie to,oj bardzo mi sie podoba :)
a od jutra znowu zaczynam sie odchudzac, ale to nie ten watek ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Anupka

7 km CT. Zmieniłam taktykę na: minuta chodzenia, minuta szybkiego biegu. Trwa dłużej, ale chyba lepszy efekt, niż bieg non-stop. W takim sensie, że jestem mniej zmęczona, a bardziej spocona ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

Anupka podziwiam i kibicuje  :bravo: :bravo: :jupi: :jejeje:


magoo

po ostatniej wizycie w silowni ruszac sie nie moglam :D
ale sie nie poddaje, ide znowu

errata


Anupka

#262
Cytat: errata w 19 Lut 2010, 23:11:14
Anupka podziwiam i kibicuje  :bravo: :bravo: :jupi: :jejeje:

powaga? Ale to tylko jakieś 15 min. i w dodatku co drugi dzień. Biorąc pod uwagę moją nadwagę, osobiście mam wyrzuty sumienia i nie mogę się doczekać, kiedy zacznę CT codziennie. Ale najpierw chcę dobić do 10 km. Albo 15. Albo 20. Nie wiem jeszcze jak to będzie ;)

Dodany tekst: 21 Lut 2010, 15:02:20

No i polewam, polewam :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

A ja dalej we wtorek club swing i zumba, a w piątek club swing. No i czekamy na orbitreka :). Męża muszę sobie odchudzić ;).

effik

fajnie macie z tymi orbitrekami :)
ja od marca też mam nadzieję wrócić na fit, tylko obadam program w klubie bliżej domu, to będę mogła częściej :)


szelma

dragonfly, zamawiaj - zaczniemy wtedy razem ćwiczyć, synchronicznie :D.

Anupka

Ja to muszę się w końcu odważyć i zapisać na naukę pływania, bo nie umiem, a lubię wodę... No i mam dwa nowe kluby fitness w rozsądnej odległości, i oba mają body pump, więc jest bosko. Ale najpierw muszę się pozbyć balastu w postaci kurs jazdy. Dlatego póki co - ćwiczę w domu.

Kluby fitness powinny być za friko. Przynajmniej dla tych z nadwagą :P
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: szelma w 21 Lut 2010, 16:28:06
dragonfly, zamawiaj - zaczniemy wtedy razem ćwiczyć, synchronicznie :D.
a gdzie wy kupowalyscie i za ile? moze byc na prv... na amazon sa ale chyba jeszcze sie kopyrdne po germanskich sklepach

szelma

Cytat: Anupka w 21 Lut 2010, 16:29:12Kluby fitness powinny być za friko. Przynajmniej dla tych z nadwagą

W moim klubie jest program dla ludzi z nadwagą i bez kondycji - jeśli zgodzą się, żeby ich wyniki były w jakiejś tam bazie czy coś, to mają full wypas trening za darmo, łącznie z dietetykiem itp.

dargonku, my zamawialiśmy w holenderskim sklepie, bo dostawa do BE była za jedyne 15 ojro. Ale do Niemiec nie dostarczają.

Anupka

#270
O widzisz szelma, to jak już będę mogła iść a fitness, to się dowiem,czy mają jakieś zniżki dla słoni.

dragon, ja kupowałam w inernecie, chyba na stronie wehkamp.nl


A tymczasem zmarzłam, więc poszłam sobie pobiegać. 8 km CT i od razu cieeeepło.. hehe

Dodany tekst: 21 Lut 2010, 16:58:22

Aaaa.. a ile kosztował, to nie pamiętam, bo to był prezent urodzinowy :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

My kupiliśmy tu http://www.kettlersport.nl/ ale co do obsługi to się jeszcze nie wypowiadam, bo czekamy na Godota póki co ;).

Chermelle

odpowiedź na tytuł wątku : oglądałam olimpiade ;)

tachogti

wlasnie wrocilam z cholernie meczacego treningu  :padam:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"