Co robimy - sportowa spowiedź

Zaczęty przez szelma, 20 Paź 2009, 11:56:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Kiedy robi się zimno na dworze, często zaczyna brakować motywacji, żeby porobić coś w sensie sportowym - stąd wątek motywacyjny :). Wpisujemy, co dzisiaj zrobiłyśmy, żeby nie zarastać tłuszczem ;).

Zacznę na wyrost - idę dzisiaj na club swing (taki taneczny aerobic). Pierwszy raz, więc ciekawam, jak będzie :).

cumberland

Cytat: szelma w 20 Paź 2009, 11:56:26
Kiedy robi się zimno na dworze, często zaczyna brakować motywacji, żeby porobić coś w sensie sportowym - stąd wątek motywacyjny :). Wpisujemy, co dzisiaj zrobiłyśmy, żeby nie zarastać tłuszczem ;).

Zacznę na wyrost - idę dzisiaj na club swing (taki taneczny aerobic). Pierwszy raz, więc ciekawam, jak będzie :).

to i tak możesz być szelma z siebie dumna! ;) mnie brakuje nawet latem  :mocking:
ale poważnie, od przyszłego tygodnia zaczynam chodzić na basen!

tachogti

2 razy w tyg po 2h karate, i dwa razy w tyg po pol godziny orbitreka a nadal mi sie moja waga nie podoba  :zly: chcialabym chodzic na basen i na tance jakies jeszcze  :knuje:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Anupka

Zrobiłam 5 km na crosstrainerze. Niby niewiele, ale jednak coś :)

I piwo za wątek! :beer:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Obecnie robie wielkie NIC.

Kilka miesięcy temu biegałam, pływałam i tańczyłam.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

polalam wszystkim do rownego, bo mnie jakos te koncowki w piwach denerwowaly  :stupid:  :mocking:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

inkageo

Przez całe lato nic nie robiłam, a wczoraj wskoczyłam na leg magica i zamierzam kontynuować, może też pobiegam trochę ;)
Imagine there is no hate

Anupka

Su, jakie nic? Pracujesz non-stop, to tez w pewnym sensie wyczyn sportowy ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Cytat: tachogti w 20 Paź 2009, 13:24:56polalam wszystkim do rownego, bo mnie jakos te koncowki w piwach denerwowaly

A ja Tobie :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Cytat: tachogti w 20 Paź 2009, 12:24:56
polalam wszystkim do rownego, bo mnie jakos te koncowki w piwach denerwowaly  :stupid:  :mocking:

haha, to i ja Ci wyrównałam do 20 ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

Cytat: tachogti w 20 Paź 2009, 12:24:56
polalam wszystkim do rownego, bo mnie jakos te koncowki w piwach denerwowaly  :stupid:  :mocking:

łeee do równego to ja myślałam że mi do 700 polejesz  :mocking: :mocking: :mocking:
odlałam ;)

suegro

Cytat: Anupka w 20 Paź 2009, 13:25:26Su, jakie nic? Pracujesz non-stop, to tez w pewnym sensie wyczyn sportowy

O ile sportem można nazwać klepanie w klawiaturę ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Rozumiem, że teraz wyczynem sportowym będzie wyrównywanie piw? :D  :rotfl:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

Cytat: suegro w 20 Paź 2009, 12:27:20
O ile sportem można nazwać klepanie w klawiaturę ;)
pomyśl jakie masz opuszki wytrenowane! Krzysiu Ibisz pewnie zazdrości ;)

Anupka

Bo na tym wątku (też) się pije!  :beer:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

basen, od trzech lat, w tym przez 1,5 roku 1 w tyg "zwykły", 1 aqua aerobic. teraz tylko raz w tygodniu, zwykle w niedziele rano.
w ubiegłym roku co tydzien robiłam kilka km na rowerze (w niedziele), basen był w sobote. W tym roku sie zaniedbałam ;)

emcia


didi_loczek

Ja nie robie nic, nie liczac spaceru ok. 3km dziennie na stolowke.

Chociaz przez ostatnie 3 tygodnie codziennie robilam 8 km ;D
teraz wrocil maz i jezdze samochodem, ekh lenistwo

OlaFasola

Basen 2 razy w tygodniu, plus aqua aerobic dla ciężarnych.
Przed ciążą miałam karnet na siłownię i chodziłam 2,3 razy w tygodniu.

zosia2007

nic nie robie, mam zamiar zapisac sie na basen

suegro

Cytat: OlaFasola w 20 Paź 2009, 16:11:06Basen 2 razy w tygodniu, plus aqua aerobic dla ciężarnych.
Przed ciążą miałam karnet na siłownię i chodziłam 2,3 razy w tygodniu.

Brawo! :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Kiedy robi się zimno, wracam do biegania :D

wrobelek0403

a ja nic nie robie i wczoraj jak biegłam do autobusu, to mało trupem nie padłam :padam: a było juz tak pieknie, ech...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

od 6 rano do 21 biegam (za dziewczynkami), ubrać nas 3 i wyjść z domu to mega wyczyn, za powrót na 2 piętro powinnam dostawać medal (maja klądzie sie na klatce i ryczy bo nie chce do domu)