Przygotowania do wielkiego dnia tuśki - 06.06.2009 r.

Zaczęty przez tuska, 06 Mar 2009, 13:34:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

syrenka

Cytat: effik w 15 Mar 2009, 21:57:13
syrenka w tej sytuacji każdy będzie lepszy niż on ;)  :rotfl:

Co racja, to racja :)

callja

Cytat: betaka 25 w 15 Mar 2009, 22:32:15
Kurcze też chciałabym aby mój znajomy ksiądz udzieliła nam śluby,tylko jest problem jest z innej parafii ale bardzo bliskiej mojemu sercu ponieważ cały czas mieszkałam u babci(bliżej do szkoły,a pozatym rodzice pracowali całymi dniami)tylko weekendy spędzałam w domu z rodzicami.Też będe musiala sobie niezła mowe przygotować

Nie wiem, czy taka sytuacja nie będzie wymagała tzw. licencji... Koleżanka kilka lat temu brała ślub w tzw. parafii trzeciej (ani swojej, ani narzeczonego) i to w dodatku udzielali im ślubu księża spoza "parafii ślubnej. Byli to zakonnicy z duszpasterstwa akademickiego, w którym Młodzi się poznali :) Zakonnicy ci specjalnie pofatygowali się 150 km do rodzinnego miasta Panny Młodej, by udzielić ślubu ;)
Ja też brałam ślub w parafii trzeciej, ale udzielał go "miejscowy" ksiądz, i w tym przypadku potrzebowałam tylko tzw. zgody na ślub.
Postaraj się zatem wcześniej popytać w kościele o wymogi odnośnie Twojej sytuacji & planów, bo być może oprócz przemowy będzie potrzebna jeszcze jakaś załatwianina papierkowa...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


tuska

Wiedźmy moje kochane potrzebuję pomocy w sprawie doboru biżuterii. HELP!!! Nie mam zielonego pomysłu :(

effik

tuska, a bukiet będzie pomarańczowy? i suknia ecru, tak? jesteś brunetką czy blondynką i jaki fryz? :)
przypomnij. bo kolczyki ładne wiszące by się zdały, tylko te informacje pomogą ustalić, jakie :)

tuska

Suknia śmietankowa, a bukiet to są cantedeskie w kolorze białym bądź kremowym w zależności jakie się uda sprowadzić w kwiaciarni.
Co do koloru włosów to mam brązowe z blond pasemkami, a fryzura zostanie ustalona jak pójdę na próbną. Chyba pół spięte, pół rozpuszczone - no ale to się jeszcze zobaczy.
O kolczykach to szerze mówiąc myślałam o wkrętkach bo wiszących nie lubię, drażnią mnie. Tylko jaki naszyjnik... :(

effik

Cytat: tuska w 17 Maj 2009, 00:26:38
Suknia śmietankowa, a bukiet to są cantedeskie w kolorze białym bądź kremowym w zależności jakie się uda sprowadzić w kwiaciarni.
Co do koloru włosów to mam brązowe z blond pasemkami, a fryzura zostanie ustalona jak pójdę na próbną. Chyba pół spięte, pół rozpuszczone - no ale to się jeszcze zobaczy.
O kolczykach to szerze mówiąc myślałam o wkrętkach bo wiszących nie lubię, drażnią mnie. Tylko jaki naszyjnik... :(

olej naszyjnik! :) kolczyki mogą być na wkrętki, jakieś srebrne delikatne na przykład, ja przymierzałam takie, co były na wkrętkę, ale trochę zwisały (niewiele, króciutkie były).

bagietka12

tuska gratulacje  :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: dla Żonki :)

opowiadaj i wklej jakies fotki :) czekamy niecierpliwie

effik

No to i ja się wreszcie dołączam do życzeń, żonko z takim samym stażem :D  :daisy: :daisy:

wszystkiego naj naj wam obojgu! i czekamyyyyy na relację i fotki!  :jejeje:

syrenka

Żono - przywołujemy do porządku :) Należą nam się jakieś opowieści i foty :P