Wrzesniowe wesele na zamku..

Zaczęty przez rubin04, 20 Sie 2008, 21:25:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Cytat: rubin04 w 27 Sie 2008, 16:02:20
Juz wiem ile ta turkusowa kosztuje - dzowniłam do nich - 1700 zł :(

:o :o :o no to mnie teraz załamałaś  :'( to drożej niż moja wybrana z madonny  :wall:
a myślałam, że ceny będą niższe, bo w tym salonie w wawie te kiecki ślubne są tańsze niż madonnowe, więc myślałam, że te wieczorowe też będą.
Kurza twarz kto sobie kupi taki kawałek szmatki za 1700 zł. jestem w szoku, ale chyba tam zadzwonię i się zapytam z ciekawości, zobaczymy czy jest różnica  ???

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

ta turkusowa też 1700 zł. i zapytałam też o tą rachel i też nie wiedziała co to jest, powiedziała, żebym jutro zadzwoniła to się dowie  ???
haha mam normalnie dejavu, może z tą samą gadałyśmy  ??? ale jak to możliwe, skoro ty dzwoniłaś do wrocławia a ja do wawy  :-\
ale pewnie będzie jeszcze droższa, bo więcej materiału na nią idzie  :hmm:
ale się wkurzyłam a już myślałam, że jakaś przystępna cena będzie  :ranting:

rubin04

ale ja do Warszawy dzowniłam hihi.. Ona to dopiero dejavu dzięki nam zaliczyła!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Cytat: rubin04 w 27 Sie 2008, 16:20:02
ale ja do Warszawy dzowniłam hihi.. Ona to dopiero dejavu dzięki nam zaliczyła!

aaaaa ale jaja  lol no tośmy sobie podzwoniły  :point_lol: ja myślałam, że ty tam do siebie dzwoniłaś   :oops: no to sobie kobieta pomyślała  :hammer: raczej zbieg okoliczności to nie mógł być  :hihi:
ale i tak się tam przejdę, zobaczę jak ona jakościowo wygląda za taką kasę ehhhh

rubin04

No zobacz koniecznie. Ja własnie zamówiłam tę Rachell ale będzie w kolorze fuksji.
materiał - tafta. Pierwsza przymiarka za tydz.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Cytat: rubin04 w 27 Sie 2008, 17:31:41
No zobacz koniecznie. Ja własnie zamówiłam tę Rachell ale będzie w kolorze fuksji.
materiał - tafta. Pierwsza przymiarka za tydz.

i na ile ci ją wycenili tak mniej więcej przynajmniej  ??? ale na bank będzie piękna  :P, zwłaszcza, że szyta na miarę, więc będzie idealnie leżała a to ma duże znaczenie jednak  :)
może tutaj też coś szyją  :prayer: mogliby bo już się napaliłam a tu jak zwykle rozczarowanie i wszystko się o kasę rozchodzi  :thumbdown: brrr jak ja tego nie lubię  :ranting:

rubin04

Tę uszyją mi za 490 zł ale dostalam rabat 50 zł jesli zamówię jeszcze jedną, a chyba zamówię właśnie te turkusowa - jutro bede wiedziala na ile ją wycenią.

No mam nadzieję ze będzie wszystko ok, ogólnie to zawsze boję się szyć bo to nigdy nei wiadomo jaki bedzie efekt...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

no to ta krótka powinna być tańsza teoretycznie  :hmm: cena jeszcze do przyjęcia  :ok: jeszcze się bryknę do wrocławia kieckę szyć  ;D to by było szaleństwo na miarę twoich piwonii  what

rilla

hehe joasia jabłczyńska jako modelka... a suknai turkusowa bardzo mi się podoba!

siog

Rubin ta turkusowa & co do tej rozowej nawet nie umywaja sie!!!!!! Dobry poliester+jedwab to dobre polaczenie. Ta rozowa swietnie na tobie lezy i wyglada na taka porzadna, elegancka. ta turkusowa i inne sa koszmarne (moim zdaniem), takie nocne koszule i bezy.
Jezeli mozesz tyle pieniedzuy wydac to kup rozowa. z szyciem jest duze ryzyko. I tak jak Maroonbug napisala te sukienke zalozysz wiele razy na rozne okazje i wyjscia.

rubin04

Siog - ale ta rózowa miala tylko fajny materiał - wykończenie bardzo kiespkie - zero podszweki, czułam się jakbym nałozyła cos co nie jest dokończone.Moze jakby kosztowala mniej, ale za 800 zł cos co jest tak kiepsko wykończone to przegięcie. szczerze mówiąc to tę różową mogła bym - za materiał - wycenic na 200-300 zł, ale nie wiecej przy takim jej wykończeniu.

Myslę że zdecyduję się docelowo uszyć taką jak ta różowa, bo mam jej wzór w postaci kiecki mojej bratowej, która ma tylko inny materiał.A salon w którym szyję wydaje sie byc ok, widziałm gotowe rzeczy jakie szyją i wygladają b.porządnie.

Wiem, ze szycie to ryzyko, ale okazuje się ze taniej bedzie mi uszyć niż kupic nową..

A tafta to b.miły materiał i w tym fuksjowym kolorze moze bedzie akurat.. no zobaczymy :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Zdjecie z 2 przymiarki.
W pasie te kropeczki to główki szpilek :)

Chyba za tydz bedzie juz gotowa :)

Piszcie co myslicie bo mozna jeszcze cos zmienic itd.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

przepiekniscie glupioku!!!! ;):)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rubin04

dzieki... zobaczymy za tydz :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

rubin :surprise: :surprise: :surprise: :surprise: super !!!! te łebki od szpilek też fajne, chyba przyćmisz Pannę Młodą, oj nieładnie, nieładnie :) 
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

goga

za dużo nie widzę ;) ale to co widzę to się mi podoba - ach ach :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

a mnie się wydaje, ze ona jakas za luzna jest  :confused:, rozumiem, ze jeszcze nie jest dobrze dopasowana :) ale look ogolny - super  brawo brawo
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

rubin04, na razie wygląda bardzo fajnie, ciekawa jestem efektu końcowego :)

tachogti

rubin04aaaa kocham Twoja suknie, porzuce dla niej rodzine i bede sie za nia czolgac  what serio rewelajca... a ten kolor  :love:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rubin04

#172
Wróbelek - tak, jeszcze nie dopasowana!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Tachogti - nie porzucaj rodziny - jak tzreba bedzie to pozycze Ci :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

rubinku bomba  what

jestem pod wrażeniem  :love: