Wrzesniowe wesele na zamku..

Zaczęty przez rubin04, 20 Sie 2008, 21:25:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Dziewczyny!

Własnie zostałam z moim M. zaproszona na wesle pod koniec września.
Wesele na Zamku Ksiaż, wiec raczej taki "wersal" będzie..

Chcąc uniknąć klęski takiej jak tu:
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,585.0.html

prosze byscie pomogły mi znaleźć kieckę i buty.

Załozenia:
mam wygladać szczupło (no dobra, wiem ze pewnych rzeczy nei przeskoczę ;) )
wiec niech będzie że chcę wygladac elegancko i z klasą bo M. jest świadkiem itd.

Jak wygladam to chyba już wszystkie wiedza, a te co nie wiedzą odsyłam no wątku:
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2349.0.html

uczesać zamierzam się podobnie jak na slub bo to taka niezobowiązujaca fryzura,
no tylko piwonię pominę, choc pewnie była by kusząca...

No i dodatkowo- Wrocławianki - gdzie można się udac w poszukiwaniu takich kiecek/butów - sklepy? szycie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

rubin04 i znowu mnie rozbawiłaś swoim studniówkowym zdjęciem  :lollol: :lollol: lol lol

P.S sorki ze nie w temacie

mayagaramond

Cytat: Angelos w 20 Sie 2008, 21:33:53
rubin04 i znowu mnie rozbawiłaś swoim studniówkowym zdjęciem  :lollol: :lollol: lol lol

P.S sorki ze nie w temacie

mnie tez, szczegolnie te rekawy lol lol

:drunk: :drunk:

czy sukienka ma byc dluga?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rubin04

no rozważam dwie opcje albo długa do ziemi albo ciut przed kolano
Długosci pośrednie jakoś do mnei nie przemawiają bo niska jestem..

Myslałam o jakiejs odcinanej pod biustem, albo ze wstązką w pasie.. Sama nie wiem..
No i raczej 1-2 kolory, tzn. niezbyt "pstrokata" bo chce by było elegancko.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Jesli nie ma wymogu dlugiej sukni to wybralabym taka do kolan. I tez raczej jednokolorowa.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aja

rubin gdybyś nie chciała iść z mężem to ja chętnie pojde - fajne może być takie wesele na takim zamku!
mi się marzył ślub w pałacu lub zamku - w ślicznej sali balowej ale u nas takowych miejsc BRAK!!!

czarnasia13

Rubinku ja bym ci jednak odradzała suknię odcinaną pod biustem. U mnie na weselu była dziewczyna w takiej sukni to wszyscy pytali w którym miesiącu jest? A podkreślę że dziewczyna bardzo szczupła jest i o ciąży jeszcze nie myśli ;) Mnie by się widziała długa wąska suknia raczej jednokolorowa z jakimś fajnym dekoltem.

rubin04

no moze dzis porobię z domu zdjecia - mam jedną taka długa, satynowa, ciemny fiolet, wiazana na szyjii, gołe plecy..
Kupiłam 8 lat temu na Bal Geologa w Solorze czy jak ta firma sie nazywa...
No mi sie podoba ale nie wiem czy M. nei powe ze koszula nocna...


Mam jeszcze długą ciemna fioletową spódnice kupioną na Syberii za dolary - jest obłedna... hihi.. zabawne ze jej sponsorem (mimo ze o tym nie wie) byli do spółki dziekan mojego wydziału i rektor PWr. hihi.. No i do niej gorset...

Asia - ja myslałam o odcinanej pod biustem ale poetm waskiej dosyć, cos kroju u góry jak moja ślubna.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

czarnasia13

Czekamy na zdjęcia. Twoja ślubna była śliczna więc taki krój to jak najbardziej, byle nie szerszy dół.

zosia2007

rubinku ja bym ci radziła załozenie sukienki "prostej" tzn nie rozkloszowanej z większym dekoltem w "serek", długość przed lub w kolano :)

do tego wysokie szpilki i ładna małą kopertówkę. Zaraz poszukam wzorów, o które mi chodzi :)

rubin04

Asia - no w szerokim dole to i ja szeroka a że biodra i tyłek mam "zdrowe to raczej urocze "bąbki" nie dla mnie....

Wiec ja własnie raczej za prostymi jestem.

Tylko długie mogą się od bioder rozchodzić. Krótkie raczej nie, musza być proste.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Rubin a taka: http://www.allegro.pl/item418578328_66_mona_luksusowa_kolekcja_slodka_i_efektowna_40.html
Moja swiadkowa miala taka, i ja mam taka tylko w czekoladowym kolorze. Bardzo ladnie sie uklada i wyglada porzadnie.

zosia2007


elve

Rubin a coś takiego jak zosia pokazuje, na plotach dziś swoją weselną wrzucałam... dobra na przy zdrowym tyłku i biodrach (http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2610.45.html)

rubin04

Zosia - nie wiem czy taki szeroki pas w pasie by mnie nie skrócił z amocno...

Eleve - jak dla mnie chyba za bardzo "zabudowana" u góry, wole jakis dekold...

Maroonbug - no fajna całkiem, a jaki to materiał? I czy ładnie wykończona, tzn. porządnie..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

material to satyna, nierozciagliwa, wiec trzeba pamietac zeby sie dokladnie zmierzyc. wykonczona jest porzadnie. troche sie balysmy zamawiac, ale ryzyko sie oplacilo. Naprawde ladnie wyglada i jest dobrze uszyta. dol jest ciut rozkloszowany (minimalnie, prawie tego nie widac) i dzieki temu mozna tanczyc i chodzic swobodnie. ten pasek w pasie robi ladna talie. jedyny problem z ta suknia jest taki, ze do niej nie da sie zalozyc stanika, bo ma mocno wyciete plecy, ponizej linii kazdego stanika. swiadkowa kupila takie naklejane jakby plastry zeby sie dziewczyny nie ruszaly nazbyt swobodnie i bylo spoko. Ja natomiast bawilam sie na weselu brata bez zadnej pomocy i tez bylo dobrze.

rubin04

Maroonbug - no ze bez stanika to nieproblem, ma kilka takich sukienek co to do nich też nic nie zakładam, wiec dla mnie to nie problem. Przyzwyczajona jestem..

Musze pomysec nad tą kiecka...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

balbina

#17
Rubinku polecam ci wyprawę do Monnari, CH Borek, Arkady
mają tam własnie wyprzedaż letniej kolekcji i naprawde wiele fajnych kiecek za dobre pieniądze,
mi bardzo podobała się ta , niestety mojego rozmiaru brak :( , jest z jedwabiu , niestety nie znalazłam orginalnego zdjęcia z kolekcji , to jest z allegro

Była tam też z czerwonego jedwabiu , długa , prosta , z dekoltem w łódke , który z przodu był lekko spadający , to się chyba  dekolt woda nazywa :)

balbina

#18
i podobała mi się też ta, chociaz może na wersalskie salony zbyt swobodna  :confused:

zwierzatko_mojej_mamy

dekolT przez T ;) co do dekoltow jestem nerwowa ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

balbina

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 21 Sie 2008, 12:33:33
dekolT przez T ;) co do dekoltow jestem nerwowa ;D

matko  :wall: zwierzaczku ja też , nie wiem jak mi to się udało ???? tak jest jak człowiek stuka spod biurka :ag:

dzięki  :drunk:

zwierzatko_mojej_mamy

balbina a ta druga to bardzo fajna, kobieca klasyka z nutka szalensta w kolanie :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rubin04

Te z Monari złota mierzylam bo mi się b.podobała ale nie było rozm. 38 i w 40 wygladałam jakos nie bardzo. A bardzo ją chciała.
Była w niej u mnie kolezanka  na weselu i wygladała super

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

balbina

Cytat: rubin04 w 21 Sie 2008, 13:44:07
Te z Monari złota mierzylam bo mi się b.podobała ale nie było rozm. 38 i w 40 wygladałam jakos nie bardzo. A bardzo ją chciała.
Była w niej u mnie kolezanka  na weselu i wygladała super



:confused: no ja też bardzo ja chciałam

gdziezby

balbina i rubin mam te sukienke z monnari jasno zlotawa i tez pomykam w niej na wesele wkrotce
stawiam Wam po piwku za zbieznosc gustu :-)))) albo po dwa :-)))))))))


!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.