Wrzesniowe wesele na zamku..

Zaczęty przez rubin04, 20 Sie 2008, 21:25:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

didi_loczek

Cytat: rubin04 w 26 Sie 2008, 18:19:25
..tylko sie zastanawiam czy ja nei za mało mam by włożyć w ten dekolt...
:hammer: no jasne że masz  :ag:  :ag:  :ag:

rubin04

#126
No i chyba zdecydowałam ze:

1. udszyję tę turkusową - będzie na jakąś tam okoliczność, ostatecznie na całowaną randkę z mężem też się przyda,

2. na wesele uszyje coś takiego długiego tylko w tym takim purpurowym-amarantowym, "fuksjowym" kolorze.. Albo po prostu w kolorze piwoniowym :)

Ale wszelkie sugestie/propozycje mile widziane!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

oj Inka.. teraz to znów mam problem!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Te moje tanie ;) A ta długa którą teraz wkleiłaś bardzo fajna!
Imagine there is no hate

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

To jest bezo-bombka więc się nie liczy ;)
Imagine there is no hate

rubin04

Ta z tafty, z asymetrycznym dołem i kokardą w pasie bardzo mnie kusi..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Ale na pewno tę turkusową musze uszyc bo się męzowi podoba bardzo.


Nie wiem juz sama, chyba uszyję trzy ;)
..i jeszcze kupię tę "Inkową"
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: rubin04 w 26 Sie 2008, 18:59:52
Ale na pewno tę turkusową musze uszyc bo się męzowi podoba bardzo.


Nie wiem juz sama, chyba uszyję trzy ;)
..i jeszcze kupię tę "Inkową"
Haha :) I Ty nie lubisz zakupów ;)
Imagine there is no hate

rubin04

Inka - kupowanie przez net moze być :)
A tamten salon co będe w nim chyba coś szyć jest obok mojej pracy - tak to ja mogę sie "zakupować" :)
Tylko przeraża mnie myśl o poszukiwaniu butów.. Chyba tez raczej przez net bede szukać ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

Rubinku, czyli na wesele będziesz szyć sukienkę "Rachel" ? Taka dosyć balowa jest IMHO. Widzę że wesele "Wersal pełną gębą" :D

inkageo

Cytat: rubin04 w 26 Sie 2008, 19:33:53
Inka - kupowanie przez net moze być :)
A tamten salon co będe w nim chyba coś szyć jest obok mojej pracy - tak to ja mogę sie "zakupować" :)
Tylko przeraża mnie myśl o poszukiwaniu butów.. Chyba tez raczej przez net bede szukać ;)
Rubin jakie teraz piękne buty i za pół ceny wszędzie są! Tylko się spiesz bo zaraz się skończą wyprzedaże..
Wejdziesz, kupisz, wyjdziesz :)
Imagine there is no hate

balbina

rubin , jeżeli ma być ta długa to buty do niej znajdziesz  w Factory , idealne będą satynowe , widziałam w podobnym kolorze i innych odcieniach fioletowo-różowych

rubin04

Balbina- dzięki! :smiley_thnx: Do Factory mam nawet dosc blisko :)

Didi - no wiesz, Zamek Ksiąz to prawie jak Wersal ;-)

Tylko nie wiem ile ta Rachel moze kosztować..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

rubin ja myślę tak:
skoro zdecydowałaś się szyć w tym salonie, to na to wesele skoro jest takie balowe uszyłabym sobie coś balowego, właśnie coś takiego jak wkleiłaś, a co będziesz sobie żałować  ;)
domyślam się, że skoro chcesz ich sobie uszyć tyle, to koszty są w miarę ok - mówili coś  ???
z tą turkusową balbinową będę nieobiektywna, bo mi się ona baaaaaardzo podoba i sama mam na nią ochotę i w sobotę idę do tego salonu pytać co i jak, już się nie mogę doczekać  jupi najwyżej też sobie uszyję a co  ;) przynajmniej będzie w idealnym rozmiarze  :perfect:
dlatego uważam, że na randkę całuśną z mężem także możesz sobie na nią pozwolić  ;D

rubin04

Justyna - jutro zapytam ile ta turkusowa. Bo uszyję ja na pewno. Widziałam u nich kilka innych kiecek i miały bardzo ludzie ceny, a materiały ładne. No i to co mnei urzekło - dziewczyna ktora tam pracuje jest szczera w komentarzach - nawet tych krytycznych - i wyraźnie słucha co i jak i ma gust, co widać nawet po tym jak była ubrana. Dlatego zdecyduję się tam szyć.

A jak myślisz - ta rachel w takim kolorze fuksji - bardzo "pojechana" będzie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Cytat: rubin04 w 26 Sie 2008, 21:36:22
A jak myślisz - ta rachel w takim kolorze fuksji - bardzo "pojechana" będzie?

no trochę może być  :-[ bo to kurcze jednak długa kiecka i sporo materiału i w takim wściekłym kolorze to może się nieźle rzucać w oczy, ale kto wie może tobie dobrze w takim kolorze i ładnie się z tobą skomponuje i zamiast tworzyć kolorową plamę, będziecie tworzyć całość :) skoro mówisz, że ta kobieta tam zna się na rzeczy, to pewnie ci dobrze doradzi  :ok:
a może tą długą walnąć w takim turkusie a tą krótką zrobić w innym kolorze  ???
teraz sobie tak myślę, że tą długą balową, jak nie będziesz miała okazji nigdzie indziej jej założyć to można ją potem skrócić i będzie mniej balowa - takie 2 w 1  :D nie wiem tylko jak z jej fasonem, czy da się go potem ciachnąć  ???
będę śledzić twój wątek uważnie, bo jestem strasznie ciekawa efektów, ale czuję, że będzie super  :perfect:

Kasia

Cytat: justynaaaa2 w 26 Sie 2008, 14:38:05
Cytat: rubin04 w 26 Sie 2008, 14:28:27
powiedziała ze czekają na cennik, bo tej jak nie mają to ceny tez nie,
ale dowiem się.

nie no spoko, tak tylko spytałam, ale jeśli nie wiesz to się nie kłopocz specjalnie  ;) ja w sobotę będę pewnie koło tego salonu, gdzie w wawie jest ta kiecka to się przejdę i zobaczę czy ją w ogóle mają i wtedy się spytam najwyżej o cenę  :)
ale dzięki za dobre chęci  :drunk:


czyli jednak rózycki w sobotę :)

justynaaaa2

Cytat: Kasia w 27 Sie 2008, 14:36:00
Cytat: justynaaaa2 w 26 Sie 2008, 14:38:05
Cytat: rubin04 w 26 Sie 2008, 14:28:27
powiedziała ze czekają na cennik, bo tej jak nie mają to ceny tez nie,
ale dowiem się.

nie no spoko, tak tylko spytałam, ale jeśli nie wiesz to się nie kłopocz specjalnie  ;) ja w sobotę będę pewnie koło tego salonu, gdzie w wawie jest ta kiecka to się przejdę i zobaczę czy ją w ogóle mają i wtedy się spytam najwyżej o cenę  :)
ale dzięki za dobre chęci  :drunk:

czyli jednak rózycki w sobotę :)

a jakżeby inaczej  ;) już jej nie chciałam nic mówić, to w końcu jej wybór a teraz jak mam w perspektywie wizytę w tym salonie to mogę i pół dnia na tym różyckim spędzić  ;D

rubin04

Kasia, justyna - nie rozumiem "już jej nie chciałam nic mówić, to w końcu jej wybór a teraz jak mam w perspektywie wizytę w tym salonie to mogę i pół dnia na tym różyckim spędzi" Komu? jaki Rózycki? Czego nie mówic??
Bo juz nic nie rozumiem..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

rubin04 to nie o tobie  :hihi: pisałam o mojej koleżance, która upatrzyła sobie buty ślubne na bazarze różyckiego* i mi się średnio ten pomysł spodobał, ale ona twierdzi, że tylko tam w całej wawie są najładniejsze buty i chce, żebym poszła z nią jej poradzić. Ja nie jestem przekonana czy tam faktycznie są "najładniejsze i jedyne buty" dlatego nie wiem co będę miała jej poradzić za bardzo a przykrości nie chce robić  :-[ A że koło tego bazaru jest salon ślubny z turkusową balbinową kiecką to mogę już iść na ten bazar, pal go licho - teraz kiecka jest nr 1 :D

* bazar różyckiego - bazar na warszawskiej pradze, kupisz tam wszystko, nawet podobno dyplom magistra  ;) bazar przeżywał lata świetności tak mniej więcej ze 35 lat temu, wtedy nie każdego było stać, żeby się tam ubierać, teraz słowo bazar określa najlepiej jakość asortymentu tam dostępnego  :lollol: osobiście, nigdy tam nie byłam  ;)

rubin04

Juz wiem ile ta turkusowa kosztuje - dzowniłam do nich - 1700 zł :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Ale tej Rachel nie kojarzyła, nie wie o co chodzi itd. wiec mam dzwonic jutro bo ona w domu sbie sprawdzi.
Podjade dzis do salonu, bo oni mi mówili że  mogąmi taniej uszyc niz gotowy model itd. Zobaczymy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login