La sposa na żywo...

Zaczęty przez magdalena_lenka, 15 Sie 2008, 19:09:24

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalena_lenka

Witajcie:)
Jestem tu prawie zupełnie świerza choć chyba od wczoraj podczytuję sobie Wasze porady z zainteresowaniem :) Do mojego ślubu pozostało jeszcze sporo czasu i nie odwiedzałam jeszcze salonów, tylko oglądam sukienki w necie.. Chciałam zapyać czy może któraś z Was widziała na żywo lub mierzyła suknie la sposy madrigal, mecenas albo pronovias nambia...Jakoś wpadły mi mocno w oko i chiałabym dowiedzieć się czy na żywo też są takie ładniutkie..... :D

magdalena_lenka

hmmmm widzę, że chyba żadna z Was nie mierzyła tych sukien.....:( No cóż pozostaje mi być pierwszą...;) Jak już wybiorę to pewnie będę prosić Was i tak o pomoc w doborze dodatków  :yes: Tymczasem pozdrawiam .. :)

zwierzatko_mojej_mamy

magdalena_lenka spokojnie i nie nerwowo ;)
zadalas pytanie dokladnie na poczatku dlugiego weekendu - przez te 3 dni mamy przynajmniej 70% spadek odwiedzin - wszyscy sie wakacjuja - ;)

poczekaj do wtorku na odpowiedzi - wtedy bedzie wiadomo, czy nikt nie mierzyl, czy po prostu nikogo nie bylo na strefie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalena_lenka

 :smiley_thnx: zwierzatko_mojej_mamy  :) Chyba jakaś niecierpliwa sie robie ;) To może dlatego, że w necie są tylko zdjęcia modelek w tych sukniach a ja jakos katalogowym zdjęciom nie dowierzam  ;)
Pozdrawiam  :)

zwierzatko_mojej_mamy

magdalena_lenka i bardzo slusznie ;) bo polowa z nich wyglada albo troszk albo calkiem inaczej, material na nich tez sie rozni od zdjecia, a sa tez takie fasony, w ktorych nikt dobrze nie wyglada, a i pewnie 50% Twoich poczatkowych wyborow okaze sie na zywo pelnym rozczarowaniem - tak jak 90% z nas mialo :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalena_lenka

Chyba jednak nikt nie mierzył sukni o które pytam :-\...Nie pozostaje mi więc nic innego jak być pierwszą ;) Obiecuje wkleić fotki jak już coś znajdę...Tymczasem pozdrawiam i podczytuję sobie dalej  :D

panikarola

a wklej linki do tych sukienek moze! ja to juz nie pamietam co mierzylam, ale moze komus cos zaswita.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


panikarola

bym namibie chetnie przymierzyla ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magdalena_lenka

Biorę ją pod uwagę panikarola ale jestem zauroczona madrigal i zopełnie nie wiem czemu.... :confused:

panikarola

no bo ta koronka taka inna, i ten dekolt, mmmm... najlepiej to wszystkie przymierz ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magdalena_lenka

Oki....będe mierzyć i próbować zrobić zdjęcia z ukrycia ;) a potem opiszę jak było i którą wybrałam :D

justynaaaa2

Cytat: magdalena_lenka w 19 Sie 2008, 23:07:09
Oki....będe mierzyć i próbować zrobić zdjęcia z ukrycia ;) a potem opiszę jak było i którą wybrałam :D

no pewnie żadną z tych wybranych w necie  ;) z tego co wiem to tak jak zwierzak pisała, wybiera się zupełnie inną niż się miało upatrzoną  :D najczęściej tą, na którą byś nigdy nie spojrzała  :)

a ta nambia to i mi się spodobała, ale nie wiem czemu :-\

magdalena_lenka

Hmmmm.....myślicie, że żadnej z tych nie wybiore :confused:.....Może coś w tym jest...ale bardzo marzy mi się koronkowa sukienka i jesli panie zaproponuja inną w tym typie to jestem skłonna ustąpić :D

mika

a czy tej Magridal czy jak jej tam Rubin czasem nie mierzyła????? coś mi świta, gdzieś mi dzwoni ale nie wiem gdzie
:shy:
trzeba mierzyć mierzyć mierzyć... bo to czy suknie są ładne to jedna sprawa, a druga to czy Tobie pasują

aja


http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=54.mecenas 
o mateńko.... jaka ładna!!!
aż się w niej zakochałam hahah - poważnie bardzo mi się podoba - reszta wogóle

maroonbug

Cytat: justynaaaa2 w 19 Sie 2008, 23:20:08

no pewnie żadną z tych wybranych w necie  ;) z tego co wiem to tak jak zwierzak pisała, wybiera się zupełnie inną niż się miało upatrzoną  :D najczęściej tą, na którą byś nigdy nie spojrzała  :)



Prawda, prawda  :piwko:. Ja na moja Raquel w necie patrzylam i myslalam "jakie oblesne sterczace falbany! w zyciu, kicz i wies"
A Pani w salonie, po tym jak zadna z moich faworytek nie byla tak do konca idealna,  wyciagnela ja z jakiegos zakamara (bo to stara kolekcja) i falbany okazaly sie cudownie miekkie i wcale nie sterczaly a koronka byla gruba i ciezka. I oto stala sie ta i zadna inna :)

Hunta

Mecena piękna  :ok:
Tak jak dziewczyny piszą, najlepiej jechac i mierzyć, mierzyć i mierzyć ;)
Ja najpierw pojechałam do salonu i pomierzyłam różne kroje aby wiedzieć w czym mi dobrze... później już nie musiałam mierzyć wszystkich sukienek jakie były w salonach tylo te o danym kroju i typie ;)

magdalena_lenka

No dobrze mierzyc, mierzyć...ale czy to już mierzyć, czy może jeszcze za wcześnie i panie się postukają w głowę w salonie... :D

Hunta

ja zaczęłam nękać panie w salonach na przełomie maja i czerwca. Ślub w lutym. Niektóre się dziwnie na mnie patrzyły ale nie przejmowałam się tym i mierzyłam, mierzyłam ;)

zwierzatko_mojej_mamy

magdalena_lenka mierzyc mierzc juz ;) tzn ja mialam 31.05, a mierzyc zaczelam tak od lipca nienerwowo - czyli raz na 2-3 tyg po jednej-dwie, potem nic nie pasowalo, potem szukalam na allegro, tez nic, a potem znalazlam moja wymarzona i to juz byl prosze pani 15 grudzien jak zamawialam z ymbelinie  - sukienki te pronoviasowo/cymbelinowo/firmowe to maja terminy ok 3-4 miesiace, wiec tyle sobie odlicz od tych 8 miesiecy co Ci zostalo do slubu, to od razu sie pospieszysz ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Hunta

Ja mam suknię maggie sottero i sprowadzanie trwa dobre 4 miesiące. Pani radziła zrobić miesiąc zapasu na poślizgi + poprawki. Tak więc 5 miesięcy jak nic wychodzi ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Hunta czyli wychodzi, ze magdalena_lenka juz wlasciwie po pomiarach powinna byc :D   :lollol: :lollol: sio sio - do salonu - mierzyc  ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalena_lenka

Ojoj....To chyba naprawde muszę się już zebrać i cokolwiek zacząć mierzyć ;) żeby wykluczyć pewne kroje....i spradzić w czym mi będzie dobrze.... :D hmmm a może wkleje jakieś moje zdjęcie to będzie łatwiej dobrać typ.....Pomożecie?? ;)

Kasia

nie ma co wykluczać konkretnych krojów

ja np. w jednej rubce wygladałam jak korpulentna przysadzista kobita a w innej miałam talię osy

a sukienki były na pierwszy rzut oka podobne