La sposa na żywo...

Zaczęty przez magdalena_lenka, 15 Sie 2008, 19:09:24

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalena_lenka

Próbuję wkleić  swoje zdjęcie :D

magdalena_lenka

No dobra udało się....to teraz poproszę o jakieś sugestie ;) za co z góry dziękuję :D

zwierzatko_mojej_mamy

ee pani - z taka figura to mozesz wszystko ;) - zaraz Ci pewnie doradza lepiej ;) a wzrost jeszcze podaj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalena_lenka

Mam około 171 chyba....jeśli już się nie skurczyłam hihi ;)

Hunta

laseczka z Ciebie to pewnie we wszystkich będziesz ładnie wygladać. Pytanie tylko w czym bedziesz sie dobrze czuła. Nie ma rady trza mierzyć... sio do salonu i  z fotami z przymiarki wracaj ;)

rubin04

Ja powiem tylko ze zazdroszcze chudości.. z takim wzrostem i chudością to smiało mozesz wszystko mierzyc.

I najwaznijesze - jesli marzyły Ci sie koronki to tego sie trzymaj
Ja tez chciałam koronki, ubrano mnie na poczatku w satynową 9?) pronovias. No ładna była, mama zachwycona, przyjaciółka tez.. mam chciała zaliczkęwpłącac ale na szczescie pani z salonu popatrzyła na mój brak przekonania i powedziała bym to ja sie z tym presała i przyszła za dzień dwa.. przyszlam i wybrałam kornkową :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalena_lenka

rubin04 nie ma czego zazdrościć ;) widziałam Twoją suknie...piękna :D i ślicznie w niej wyglądasz :) i powiem Ci, że patrząc na Ciebie w niej bardziej mi wpada w oko ten model niż wtedy gdy widziałam w niej modelkę z katalogu  :thumbup:

lapin80

madrigal piękna- też o niej myślałam.
też wybierałam suknię w necie i też la sposa.
Na szczęście w salonie okazało się, że jest dla mnie stworzona, więc kupno sukni ograniczyło się do 1 wizyty i pierwszej mierzonej sukni.uważam, że la sposa ma piękne suknie, ale jestem nieobiektywna :)

magdalena_lenka

lapin80 a jaką suknię la sposa wybrałaś??

lapin80

a taką:

www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=34.madame

koronki też mierzyłam dla radochy, ale wyglądałam jak otyła :/ a do grubasów nie należę. No ale z wzrostem u mnie kiepsko- zaledwie 164cm.

magdalena_lenka

lapin80piękna suknia :D ja jak na razie marzę o koronkowej ale co będzie jak zacznę mierzyć....to sie okaże ;)

JustBe

Najlepiej już z przemyślaną koncepcją jeździć po salonach i dopiero wtedy przymierzać... bo można się zamęczyć:D

zuzia

Cytat: JustBe w 22 Kwi 2016, 10:36:59
Najlepiej już z przemyślaną koncepcją jeździć po salonach i dopiero wtedy przymierzać... bo można się zamęczyć:D
nieprawda, czasem to co się nam wydaje, że będzie najlepsze wcale tak nie wychodzi. trzeba być otwartym na przymierzanie sukni, których się pierwotnie nie miało na "liście"