Fryzjer w piątek - RATUNKU!!!

Zaczęty przez ishka82, 30 Lip 2008, 16:20:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Na piątek jestem zapisana do fryzjera i mam dylemat ten co zwykle - nie mam pojęcia co zrobić z włosami, jak je obciąć ??? Potrzebuję jakiejś zmiany, bo od dawna noszę bardzo podobną fryzurę i nie chcę żeby znów skończyło się na podcięciu końcówek. Mam programik do wizażu i tylko namieszał mi w głowie...Szkoda, że nie da się tu wkleić zdjęć z niego (jeszcze powalczę, może jednak się da). Może jakaś grzywka, mocniejsze cieniowanie, zmiana długości...Tylko z góry piszę, że nie zamierzam co rano spędzać 2 godzin na układaniu włosów ;) Pomożecie coś wykombinować?
Macie moje aktualne fotki. Robiłam je sama i wiem, że piękne nie są;)
P.S. Kolor na razie zostaje ten co jest, bo nałożyłam go kilka dni temu.

zwierzatko_mojej_mamy

ishka82 czy Ty nie bylas blondi???  what what what czy mi sie we lbie do konca poprzewracalao ? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zosia2007

ishka82 zrób print screena z tego programu

ishka82

zwierzatko_mojej_mamy, byłam, ale kobieta zmienną jest ;) Już dobre pół roku noszę brąz. A teraz to mi w ogóle prawie czarny wyszedł...mam nadzieję, że się trochę zmyje ;)

ishka82

zosia2007, albo powinnam wrócić do blondu, albo mój kompik odmawia współpracy :-[ lol

malutenka

Ja bym poszła na całośc i mocno skróciła, grzywke tez bym zrobiła ;)
A w ogole to wracaaaj do blondu bo mi się bardziej podobałaś. Albo jakiego cynamonu/złotego brązu :)

zwierzatko_mojej_mamy

ishka82 to ten - ja powiem cos ;)

ja bym ciela jak szalona ;D bo:

1. z Twojego cieniowania juz nic nie ma - bo to co zwykle daje ladna linie wlosow to jest cieniowanie w wyzszych partiach, a Tobie to juz chyba odroslo wszystko o jakies 10 cm za daleko ;)
2. masz 2 poziomy teraz - lita gore do brody, potem pocieniowane tak, ze z przodu juz nie ma wlasciwie wlosa ponizej brody tylko z tylu "plereza" :D
3. drugi poziom pocieniowany, ale w taki sposob, ze dobrze sie uklada jak to wszystko by bylo te 10 cm wyzej (mam ndzieje, ze rozumiesz moje metne tluamczenie)
4. sumujac - masz nieciekawa linie od czubka glowy do brody - bo tam nic sie nie dzieje - rosna proste sobie, potem masz uskok i druga linie ;)

wnioski - ja bym ciela przynajmniej do ramion :D zeby wyrownac ten schod ;) i od tej linie w gore cieniowac :D ide poszukac fruzur na necie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia

A ja grzywkę proponuję, taką na bok.

nionczka

Mialam spytac od kiedy jestes brunetka :-) I wole Cie jkao blondynke.
Wlosy na calej dlugosci bym przyciela plus krotka wycieniowana (wedlug mojej mamy wygryziona) grzywka na bok. Tak jakos do polowy czola. A wlosy do ramion albo lekko dluzsze. I tak zaraz odrosna.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


ishka82

Dziękuję bardzo za rady :D Utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że trzeba sporo podciąć i pocieniować dość mocno. Hmm, grzywka może też będzie, chociaż miałam już kiedyś i mnie denerwowała, ale to było dawno, no i była zwykła, prosta, a właśnie o takiej na bok postrzępionej myślałam :D
Co do koloru, to zawsze byłam blondi i mi się po prostu w pewnym momencie znudziło, popatrzyłam w lustro i stwierdziłam, że muszę od blondu odpocząć...kilka dni później walnęłam u fryzjera fajny brązik :) Ten teraz nie bardzo mi się podoba jest za ciemny i obawiam się, że nie łatwo będzie z niego wyjść. Chcę dać włosom trochę odpocząć i następnym razem nie będę malowała w domu tylko u fryzjera i trochę rozjaśnię, nie do blondu, ale jakiś jasny brąz. Do blondu pewnie jeszcze wrócę, bo wiele osób mi już powiedziało, że w brązie ok, ale w blondzie było lepiej ;)

zwierzu, masz te fryzury z netu, co bym Cię dobrze zrozumiała?  ;)

Polewam  :drunk: wszystkim, które coś podpowiedziały :D

zwierzatko_mojej_mamy

ishka82 w pracy nie mialam czasu, ale wlasnie mi wrocil net w domu ;D poszukam dzisiaj wieczorkiem pozniejszym ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

ishka82  what


co jak co ale zdjęć to y nie potrafisz robić  lol

gdybym nie widziała Twoich ostatnich zdjęć z dzieciaczkami to bym pomyślała ze naprawde tak wyglądasz  ;D ;D ;D ;D ;D ;D



i tylko misie sie denerwuj ;) to komplement tylko tak przewrotnie napisany ;)

ishka82

Kasia, nie denerwuję się, sama napisałam, że zdjęcia nie są piękne (mówiąc delikatnie), autoportret to nie jest moja mocna strona ;) lol lol lol Jak je zrzuciłam z aparatu, to się nawet zastanawiałam, czy w ogóle wkleić, ale pomyślałam "raz kozie śmierć" i wkleiłam z nadzieją, że pomożecie wymyśleć fryz i że zdjęcia inne moje widziałyście, więc się domyślicie, ze na tych po prostu kiepsko wyszłam ;D Ale Kasiu, ja proszę o wypowiedź w temacie mojej fryzury, bo pojutrze fryzjer umówiony ;)
zwierzak, super, że masz net i super, że wstawisz mi tu coś ładnego :D Szkoda tylko, że ja dzisiaj muszę się położyć spać o normalnej porze ;) Ale nic to, najwyżej popatrzę rano ;D

Kasia

ishka82 ze mnie kiepski doradca jeżeli chodzi o obcinanie włosów
ale jak zobaczyłam te foty to nie mogłam sie powstrzymać

już nie zaśmiecam  :-[

vobi

Cytat: ishka82 w 30 Lip 2008, 21:19:37
Szkoda tylko, że ja dzisiaj muszę się położyć spać o normalnej porze

ishka, nie strasz, a co sie stalo???  ;D

ishka82

vobi, a coś Ty taka strachliwa się zrobiła? ;) Mam najazd małej Lenki ok. 8 rano, będzie u mnie cały dzień i muszę być wyspana i w pełni sił, bo z niej ostatnio beksa i histeryczka się zrobiła ???
Ty mi lepiej napisz jaki fryz mam se strzelić...jako jedna z niewielu widziałaś mnie na żywo wiele razy, więc wiesz jak na prawdę wyglądam :D

Kasia, aż strach się bać, co sobie pomyślały te, które widziały i jednak powstrzymały od komentarzy lol lol lol

zwierzatko_mojej_mamy

ja bym takie pi razy drzwi widziala ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


takie tylko krotsze:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


i takie:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

zwierzatko_mojej_mamy, czyli grzywa musi być :D Oj, boję się tylko, żeby toto wyglądało fajnie nie tylko chwilę po wyjściu od fryzjera, ale po myciu też >:(
BTW, to przypadek, że wszystkie propozycje w blondzie, czy może będziecie mnie molestować żebym kolor zmieniła? lol

zwierzatko_mojej_mamy

ishka82 no wiesz - to sa bardzo zachowawcze grzywy, ktore sa grzywami jak sie je tak uczesze, a jak nie masz czasu to spokojnie mozna takie na bok dac, czyli bezpieczna przejsciowka ;d ale to samo zauwazylam jak juz wkleilam, ze wszystko brazowe ;) moze podswiadomie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

ishka82, co do fryzury to nie mam niestety pomyslu (mysle ze te od zwierzatka moglyby sie sprawdzic), ale co do koloru - zdecydowanie jasniejszy! Niekoniecznie blond, ale choc jasny i cieply braz....

ishka82

vobi, następnym razem będzie jaśniejszy...nie wiem co mnie podkusiło, żeby farbować łeb w domu >:D Skutki są właśnie takie, że miał być fajny brązik, a ja brązu nie widzę, tylko czarny :'( Jak nie zapomnę, to dopytam fryzjerkę jak jest z rozjaśnieniem takiej smoły ;)

Kasia

Cytat: ishka82 w 30 Lip 2008, 21:54:13


Kasia, aż strach się bać, co sobie pomyślały te, które widziały i jednak powstrzymały od komentarzy lol lol lol


i dlatego wolałam skomentować Twoja zdolność wykonywania zdjęć aby te co nie pamietają jak wygladasz nie pomyslały że na tych zdjęciach jest "prawdziwa" ishka :)

ishka82

Może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, dobre rady przed "godziną zero"? ;)

tusia


Isia, mnie podobają się propozycje zwierzaka.

Po porządnym podcieniowaniu i zrobieniu super grzywy, będziesz wyglądać rewelacyjnie.
Tym bardziej, że masz proste włosy, więc powinny Ci się ładnie układać, bo z moimi, jak wiesz, tak łatwo by nie poszło  ;)
Moja mama marzy o podobnej fryzurce, więc jak tylko będziesz po wyfryzowaniu, to obowiązkowo musisz się jej pokazać  ;)
Może i ona się skusi na coś podobnego, tylko musi poczekać, aż jej troszkę włoski odrosną, po ostatnim podcinaniu.

Reasumując, propozycja dla Ciebie: porządne podcieniowanie, na długość ok. ramion i grzywa wycieniowana na bok  :D

Podeślij fotki z efektem końcowym  ;)

Buziaczki  przytul
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login