Fryzjer w piątek - RATUNKU!!!

Zaczęty przez ishka82, 30 Lip 2008, 16:20:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ze_nitka

#25
Ishka, a jaką farbą farbowałaś? Ja np.: farbuję Garniere Nutrisse i zmywa mi się to prawie całkiem, w zasadzie nie mam odrostów, a farbuje kolor pt.: ciemna czekolada ;D

A co do fryzury, ja bym jeszcze skóciła grzywkę w tych co wkleił Zwierzak. Taka długa grzywka jest trudna w utrzymaniu i najczęściej smętnie wisi.
Uważam że z tych 3 fryzura Olsenówny najlepsza.

A włosy to masz takie proste z natury czy to po prostownicy?

A może tak:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

ze_nitka, włosy mam takie naturalnie proste :D Tylko same końcówki czasem chcą się gdzieś wywijać ;) Dzięki za propozycję fryzurki :thx: Więc stanęło na tym: długość najwyżej do ramion, mocne cieniowanie całej długości i cieniowana grzywka na bok (na pewno krótsza i bardziej "grzywkowa" niż w propozycjach zwierza, bo taka długa + okulary=dramat niewygody totalnej) :D Hi, hi...ciekawe czy mnie chłop pozna, bo wraca z roboty jak ja będę po fryzjerze, a nic nie wie, że się wybieram...Taka rocznicowa niespodzianka ;) :D
Dziewczyny, polewam  :drunk: za pomoc  :thx:

ze_nitka

Ishka, mój się ucieszył że ścięłam włosy a pozbyłam się z 20cm ;)

nionczka

Ja bardziej jestem za czyms w stylu tego co wkleila Ze nitka, tylko grzywka jeszcze bardziej wygryziona.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

#29
Efekt wizyty. Tylko proszę wziąć poprawkę na to, że znów sama robiłam zdjęcia i wyglądam jak zaćpany grubas (ah, mój talent do autroportretu) i nie zwracać uwagi na różowy przedpokój widoczny na jednej fotce - stan zastany i absolutnie do szybkiej zmiany ;)
Kilka wypowiedzi dalej są 2 nowe fotki ;)

elve

Mam podobną fryzurę, ale Tobie w niej ładniej :)

ishka82

elvelve, dawaj foty - porównamy :P I może Tobie coś nowego wymyślimy, bo chyba pytałaś dzisiaj na plotach o pomysły :D

elve

są w materiałach zlotowych z Krakowa :P
a ze mną to już więcej nie da się zrobić

kamu2

ishka82 w tej fryzurce zdecydowanie lepiej.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

ishka82

Wstawiam jeszcze 2 fotki z włosami "za uszy"  ;)

Kasia

ishka jak za uszy to całość musisz schować i zostawić tylko tą krótka grzywkę :)


ishka82

Cytat: Kasia w 01 Sie 2008, 16:57:58
ishka jak za uszy to całość musisz schować i zostawić tylko tą krótka grzywkę :)


Się rozumie ;) A jak Kasiu oceniasz jakość zdjęć?  lol lol lol

Kasia

ishka82 widzę postępy, duuuuuuuuuuuże postępy  lol lol lol lol lol lol




nionczka

Jest o niebo lepiej, ale ja te grzywke jeszcze bardziej bym wycieniowala. Tak, zeby lezala na bok sama z siebie, bez odgarniania.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tusia


No BOMBA!  brawo

Isia, wygładasz super!
Nie mogę się doczekać, kiedy Cię zobaczę. Wtedy będzie lepszy efekt  ;)
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

ishka82 no teraz duzooooo lepiej  brawo


justynaaaa2

Ja właśnie przed chwilą przeglądałam sobie galerie ślubne i znalazłam Twoje zdjęcia i powiem szczerze, że w jasnych włosach Ci lepiej. A gdybyś tą nową fajną fryzurę przerobiła na blond to w ogóle byłoby super :)

ishka82

Dziewczyny, dziękuję za pomoc w doborze fryzu i miłe komentarze po, jesteście kochane :love: przytul Polewam :drunk:
nionczka, też myślę, że nad grzywą lepiej popracuję następnym razem ;) Ale wiesz, ja grzywy od czasów wczesnego LO nie nosiłam, więc zdałam się na fryzjerkę ;) ;D
A co do koloru, to już pisałam, że na blond zaczęłam już reagować odruchem  puke i muszę od niego odpocząć, ale mam na uwadze, że wielu osobom bardziej podobam się w blondzie i pewnie pomalutku do nie go wrócę ;) Na razie wyszedł mi taki ciemny kolor, że tak od razu się nie da - szkoda zniszczyć włosy, ale pomału, pomału, co farbowanie jaśniej i...za kilka lat znów będę blondi lol lol lol

ishka82

tusia, to kiedy wpadasz do Ostrowca?  8)

jusia

ishka bardzo fajna fryzurka, ale przerob sie na blond, ja tez mam flirt z takim ciemnym kolorem za soba i niestety, my musimy wybierac blondy, wroc do blondu plizzzzz  :-X
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

tusia

Cytat: jusia79 w 02 Sie 2008, 11:55:40
ishka bardzo fajna fryzurka, ale przerob sie na blond, ja tez mam flirt z takim ciemnym kolorem za soba i niestety, my musimy wybierac blondy, wroc do blondu plizzzzz  :-X

Isia, nie prędko, jak będę się wybierać, to dam znać  ;)
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tusia

Upsss... nie ten cytat dodałam  ;D

No tak, początki są trudne, ale nauczę się z czasem  ;)
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login