Która biżuteria do Sali? (perełki vs kryształki vs razem)

Zaczęty przez niewiemjaka, 11 Lip 2008, 13:14:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka

Kochane!
moja zamowiona kiecka to biala/perlowa La Sposa Sala
poczatkowo nie chcialam nic na szyje, ale teraz już sama nie wiem...
no i nie wiem co będzie lepsze, ładniejsze? perly czy krysztalki czy to i to razem?

ponizej rzeczy ktore mniej wiecej opisuja to o czym pisze:)

aha - wlosy beda rozpuszczone wiec obawiam sie ze zakryja kolczyki:( ale i tak chce jakies ladne i dlugie:)

help! >:(

zosanka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

nionczka

Dla mnie najfajniejsza ostatnia, ale kiecki Twojej nie znam wiec sie chyba nie powinnam wypowiadac na temat pasowania czy nie pasowania.

Ja mialam dlugie rozpuszczone wlosy i dlugie kolczyki i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu bylo je widac prawie caly czas :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

nionczka podaje linka do Sali: http://madonna.pl/pl/lasposa.php?s=13.sala
to mnie pocieszylas z wlosami i kolczykami ;) zaraz przeszukam strefe i Cie odszukam, bo jakos nie pamietam ...

dodaje: znalazlam Twoje CUDNE REWELACYJNE zdjecia! wow:) piekne pieknie wygladalas
faktycznie moze byc widacz kolczyki - ja mam ciemne krecone wlosy..

maroonbug

Ostatnia sliczna :) Pierwsza mi sie nie podoba, bo z krysztalkow, druga jest trocha zbyt ordynarna, bo na lancuszku takim jakby jest i widac te kolka/ laczenia.

niewiemjaka

no tak mi sie te kolka od łańcucha tez nie podobają... ale krysztalki sa ok deliatnie takie, ale tutaj druciki gole w bransoletce tez sa niezbyt ladne dla mnie - wolalabym bardziej "pelna" bransoletke:)

zosia2007

niewiemjaka jak dla mnie trzecia.

Pierwsza jest ok ale jakaś taka "zwykła"

Druga to wygląda jak różaniec

a trzecia spoko, tylko nie wiem jak się będzie komponować z suknią

Kati

Nie chce mi się komentować wypowiedzi poprzedniczek na temat mojej biżuterii :)  Zwłaszcza na temat Snow Princess, w której nie ma ani grama łańcucha..
Swoją drogą czy Magda wyglądała w Snow Princess ordynarnie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Moim zdaniem do Sali powinnaś wybrać Crystal Briolette, jeśli chcesz, to mogłabym ten komplet jakoś wzbogacić, by nie zginął przy sukni.

Śmietankowe krople na pewno odpadają... Sala aż się prosi o biżuterię z kryształów.

niewiemjaka

ooo Kasia :) jak miło - a ja pisałam juz maila do Ciebie w tej sprawie hihi :) na pewno cos wymyslimy
widzisz nie mozesz sie denerwowac opiniami - kazdemu podoba sie cos innego, a druga sprawa ze na zywo do sukni wszystko inaczej wyglada niz jak wpatrujemy sie w JPG na stronie...

ja myslalam ze mam wielka wyobraznie a tu ni kuta ;) nie jestem w stanie zdecydowac sie TO czy TO ....:(

Kasia

ja też nie przepadam za takimi "łańcuszkowymi" połaczeniami

łańcucha może tam nie ma ale są takie metalowe oczka, które sprawiają wrażenie łańcuszka


ta pierwsza jest ładna - lubię takie metalowe linki (bardziej niż żyłki) tylko bałabym sie że te kryształki bedą mało widoczne


niewiemjaka w moim wątku z fotkami jest jedno zdjęcie  Agi (Agaaa) - ona miała kryształowe kolczyki i one były widoczne i bardzo ładnie sie prezentowały

no ale u Agi nie było słońca w dzień ślubu więc te kryształki nie były przeswietlone i niewidoczne :)

maroonbug

Kati- kazdy pisze co uwaza. Kolezanka sie pyta co do Sali, to dostaje moja subiektywna odpowiedz. Napisalam co napisalam i to podtrzymuje- numer dwa jest zbyt ordynarna (za slownikiem jezyka polskiego- pospolity, prosty, niewykwintny) przez te koleczka (malo mnie interesuje czy tam jest lancuszek czy nie)- sprawiaja wrazenie "taniej" i "bazarowej" bizuterii i przez to odpadaja na slub i do tej konkretnie sukni. 
Skomplementowalam  za to numer trzy, bo rzeczywiscie jest piekny- proponuje troche pokory i skupienia na pozytywach. Rekodzielo piekna rzecz, ale jak sie je wystawia do publicznej oceny to trzeba sie liczyc z roznymi komentarzami. I byc moze traktowac je jako glos swojej grupy odbiorcow. Jesli 4 na 6 komentujacych pisza, ze im sie numer dwa nie podoba (kazda ujela to inaczej) przez te kolka (jak zwal tak zwal) to proponuje to przyjac do wiadomosci i potraktowac jako nauke, a nie bunczucznie pisac, ze Ci sie nie chce komentowac tego jak oceniaja Twoja prace przedstawicielki Twojego target market.
I zamieszczasz zdjecie slicznej PM z dnia jej slubu pytajac czy wygladala ordynarnie- nie, nie wygladala ordynarnie, ale nie podobala mi sie jej bizuteria.

vobi

niewiemjaka, ja bym do tej sukienki nie dawala na szyje NIC, a na pewno nic z prezentowanych tutaj kompletow.

zuzia

Cytat: vobi w 14 Lip 2008, 14:52:37
niewiemjaka, ja bym do tej sukienki nie dawala na szyje NIC, a na pewno nic z prezentowanych tutaj kompletow.

i ja się pod tym podpisuję.
chociaż pierwszy komplet sam w sobie mi sie podoba :)

niewiemjaka

ja tez miałam taka pierwsza mysl - zwlaszcza ze nie lubie nic na szyi..
ale mnie kolezanki w pracy namowily ze sie prosi cos na szyje:) dlatego stwierdzilam ze kupic moge - a czy finalnie zaloze to nei wiem
na pewno kolczyki i bransoletke zaloze (chociaz bransoletka podobno pecha przynosi..) dzizas jakie to wszystko complicated ... :|

vobi

niewiemjaka, ja bym zalozyla tylko kolczyki, ale naprawde eleganckie - bo suknia jest bardzo elegancka. Np. cos takiego jak feeling.good pokazala w swoim watku
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1570.30.html

Chodzi mi generalnie o styl, niekoniecznie te konkretnie, jesli chcesz dlugie - ok, ale cos z klasa. Ta sukna jest naprawde piekna i sztuczna bizuteria wydaje mi sie przy niej nie na miejscu...