"wykończeniówka" - ostatnie godziny panieństwa...

Zaczęty przez feeling.good, 19 Mar 2008, 16:37:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

annka-cygannka

magdarynka15 dokładnie! Jak mój post się wyświetlił i zobaczyłam razem te bukiety to to samo pomyślałam:) Ciekawe jak jest z wpięciem frezji we włosy...

magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

#27
Cytat: maroonbug w 11 Kwi 2008, 09:53:35
teraz sie przyjrzalam raz jeszcze, tam nie ma eustomy, tylko gipsowka i frezje. zalaczam zdjecie pojedynczej galazki, bedzie latwiej rozpoznac:

Maroonnbug - życie mi ratujesz;) Oglądałam mnóstwo bukietów i ten jeden naprawde mnie urzekł. Baardzo chciałąbym mieć taki. O narcyzach mówiła moja przyszła teściowa i też jedna z forumek, podobnie o bzie. Ja niestety odróżniam tylko róże i tulipany:) Boję się tylko zamówienia w kwiaciarni - zeby potrafili go odwzorowac.

Cytat: annka-cygannka w 11 Kwi 2008, 12:01:02
feeling.good ja też szukam biało- zielonych bukietów, więc mam kilka w swoich zbiorach (większość z forum, więc pewnie widziałaś)
Ostatni jest moim zdaniem najładniejszy

Ostatni widziałam, ale tego z frezjami nie. Też jest piękny.

Cytat: magdarynka15 w 11 Kwi 2008, 09:12:13
I jeszcze


Podoba mi się ostatni:)

Piwka się należą:)


feeling.good

#28
Przyszedł czas na kolejną do Was prośbę:)
W lipu mam przymiarkę już mojej, sprowadzonej sukni. Coraz bardziej intensywnie myślę nad welonem. Na pewną chcę żeby był długi, zastanawiam się tylko jak długi. Marzył mi się taki długaśny, co najmniej jak suknia, która ma tren. Chciałabym też krótszą warstwę, którą miałabym na wejściu do kościoła na twarzy. Długą warstwę chcę odpiąć na wesele.
I teraz nie wiem jak długi powinien być taki welon. Myślicie, że taki bardzo długi będzie mi pasował (162 cm wzrostu + obcas 4,5 cm, kg na szczęście już mniej:))?
Czy powinny być dwie warstwy, czy może tak jak miała Kate.zet1 - jedna długa i dwie krótsze (koło złożone na pół)? Jak to zrobić najlepiej?
Welon będe zamawiała na welony.com najprawdopodobniej. Wiele dziewczyn było zadowolonych i miało wymarzone welony, więc też chcę :D

Druga prośba, wciaż odnośnie kwiatów. W wątku:
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2003.0.html
pokazałam kwiaty, które mi się podobają i zastanawiam się jak je połączyć.

Z niecierpliwością czekam na wszelkie rady :thx:

tachogti

Te bukiety z ferzji sa obledne :)) ( a ja dalej ne wiem co chceeee)
A nie chcesz welonu ciagnacego sie po ziemi za tren jeszcze? zeby bylo widac tren pod spodem a nie zeby sie konczyly rowno? Wg mnie lepiej warstwa "twarzowa" i dluga i koniec :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

feeling.good

Cytat: tachogti w 14 Maj 2008, 21:28:38
A nie chcesz welonu ciagnacego sie po ziemi za tren jeszcze? zeby bylo widac tren pod spodem a nie zeby sie konczyly rowno? Wg mnie lepiej warstwa "twarzowa" i dluga i koniec :)

Taki właśnie chciałabym najbardziej. Nie wiem tylko jaka to długość powinna być. 3m czy dłuższy?

Co do krótszej warstwy mam 2 wątpliwości:
1) czy jeśli będzie tylko jedna warstwa to czy po przełożeniu jej na przód nie będzie widać z tyłu łączenia obu warstw i nie daj Boże końcówki grzebyka?
Może któraś z Was miała taki welon? Proszę o opinie :-\

2) jak długa powinna być ta krótsza warstwa? Do talii, połowy pośladków?
Przy kupnie sukni przymierzyłam jedyny krótki welon jaki posiadali (z lamówką...blee). Jedna warstwa była przed talię, druga do ramion i baaardzo niekorzystnie w nim wyglądałam (jak to ujęła sierpniowajulka ,,biała beza")  :-\

Proszę doradźcie... :)

tachogti

feeling.good mnie sie wydaje ze ta przednia czesc czyli krotsza powinna byc do ramion bo inaczej bedziesz wygladac jak upior z luwru :P a co do laczen to powinno chyba byc z jednego kawalka i upiete tak, zeby sie dalo "przerzucic" do tylu w razie potrzeby, bo masz racje szycia i lacznia bedzie widac  ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

feeling.good

Dziękuję bardzo tachogti za opinię. Oglądałam troche zdjęć i większość dziewczyn ma jednak którszą warstę gdzieś do talii.

Kurcze...nie wiem jak to rozwiązać.

Naprawdę nikt więcej nie pomoże???

importerka2008


zwierzatko_mojej_mamy

feeling.good ja tam nie widzialam jeszcze jak upiely to nnie pomoge ;) zobaczw mojej picasie dokad byla ta druga warstwa jak mi kazala sobie trzymac ;) zobacze w pon to wkleje foty ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

ja Ci mogą pokazać jak wygląda takie łączenie, tylko tutaj ten welon do grzebyka jest przyszyty a nie wczepiony w tiul

rubin04

No ja tez nie pomogę bo sie na tym nie znam. Gorzej - sama mam problem co zrobic z welonem (3,5 m) po kościele.... Normanie chyba wokół szyji sobie owinę ;) Nawet po złozeniu na pół ciągnął by sie za mną...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

a co ze swoim welonem zrobila siog?

ja tez niewelonowa.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

feeling.good

Hahaha, czyli jednak nie tylko dla mnie ta kwestia jest trudna:)
Poprzeglądam jeszcze zdjęcia przymiarkowe i wszystkie relacje. Może się na coś natknę. Jednak z wrażeń dootychczasowych wydaje mi się, że najczeęściej jest to długość do talii. I tak też chyba zrobię.

Cytat: mika9983 w 16 Maj 2008, 09:28:44
ja Ci mogą pokazać jak wygląda takie łączenie, tylko tutaj ten welon do grzebyka jest przyszyty a nie wczepiony w tiul

Bardzo dziękuję. Jest lepiej niż myślałam.

To tylko powiedzcie:
krótsze warstwy 2 czy jedna? (biorąc pod uwagę późniejsze odczepienie długiej i pozostawienie tylko krótkiej)?

tachogti

Ja bede miala dwa welony - dlugasny do kosciola i zdjec i krotki do ramion na wesele zeby sie nie zabic tym dlugim ani nie zwariowac ;) i mysle ze to dobra opcja
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

feeling.good

z okazji rocznicy zaręczyn dostałam od narzeczonego kolczyki i bransoletkę zKruka, więc się chwalę.

Będzie Waszym zdaniem pasować do całości?

W lipcu drugi komplet będę miała z Białej Magii

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

konwalia

Któraś forumka ma też takie kolczyki....hmmm nie pamiętam kto.
Super :)

feeling.good

Właśnie wróciłam z przymiarki już MOJEJ własnej sukienki. Leży jak ulał! Kiedy ją zamawiałam była sporo za ciasna, ale wiedziałam, że muszę zrzucić nadprogramowe kilogramy, dlatego ośmieliłam się ją zamówić.
Welon w zeszłym tygodniu przyszedł z pracowni welony.com i jestem nim zachwycona. Długa warstwa ma 280 cm (sięga za tren) i jest odczepiana. Poza nią są jeszcze dwie krótsze, które zostaną na wesele.
Biżuteria jest z kruka i lada dzień dostanę drugi komplet od Kati z białej magii. Wklejam kilka zdjęć – niestety koleżance rozładował się aparat, więc wszystko nie zostało sfotografowane. Następna przymiarka po skróceniu i zwężeniu dekoltu dopiero w połowie sierpnia (ślub 23 sierpnia)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zwierzatko_mojej_mamy

feeling.good tak pieknie wygladasz na tych zdjeciach, ze jak dla mnie mozesz od razu pod oltarz startowac ;D bez niczego juz :D ciekawe co bedzie, jak Cie podrasuja jeszcze :D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

feeling.good

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 14 Lip 2008, 16:59:49
feeling.good tak pieknie wygladasz na tych zdjeciach, ze jak dla mnie mozesz od razu pod oltarz startowac ;D bez niczego juz :D ciekawe co bedzie, jak Cie podrasuja jeszcze :D:D

Bardzo dziękuję  :-[

Dziś wreszcie poczułam się pięknie:)


maroonbug

Feeling.Good jestes taka sliczna (w ogole, nie tylko w tej sukni), ze dech zapiera! Bedzie cudownie! Bajka po prostu! Teraz tylko sobie odpoczywaj i sie rozpieszczaj, bo stroj juz masz kompletny :) Dla mnie bomba!

mika

o jeny jakaś ty piękna, jak dla mnie to tak możesz iść spokojnie do slubu, tak jak stoisz, tu i teraz!!!

malybob


spragnienie

jesteś tak dziewczęca i subtelna, że będzie na pewno PIĘKNIE
już jest ! :)