kuchnia otwarta czy zamknieta ??? prosba o porade

Zaczęty przez marax, 04 Maj 2008, 14:32:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

maya tworca tego barku chcial chyba polaczyc wszytkie style swiata nowoczesne oswietlenie stary zyrandol,podwieszany sufir jakies kamienie murki -ja pierdziuuuuuuuuuuuu :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

marax

polewam wam po piwku za pomoc i prosze o dalsze inspiracje

nionczka

#28
Ja widzialam gdzies super zdjecie z barkiem oddzielajacym kuchnie od salonu. Byl zbudowany z cegiel (znaczy normalny murek), blat wykonczony drewnem. Nie wiem co bylo od strony kuchni, ale od salonu byly tam super zrobione poleczki. Bardzo praktyczne. Poszukam zdjecia, moze gdzies zapisalam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika





marax

mika dziekuje ale jakos zaden do mnie nei przemowil jak na razie  :'( :'( :'(




marax

mika widzialam te kuchnie sa piekne -szkopul w tym ze jezeli polacze je z salonem to one zdominuja wnetrze stanie sie ono przeladowane moim zdaniem.One same w sobie sa strasznie dekoracyjne i nadaja sie raczej do kuchni zamknietej.Chcialabym raczej zeby kuchnia nie zdominowala salonu.Wiec te meble takie w stylu w...... cos tam co noniczka mowila bylyby duzo lepsze


marax

chyba jestem marudna bo takei cos tez mnie irytuje
http://inspiracje.leroymerlin.pl/read.php?27,4611

podobalo mi sie jedynie to co mika wkleilas na poczatku z tym zdjeciem takim ziolonym podswietlonym

nionczka

maraxela
Ty juz nie ogladaj tych zdjec z Leroy merlina bo to sa anty inspiracje. Tam prawie wszystko straszy w bialy dzien.
To rozwiazanie, ktore wkleilas, zeby pokazac szerokosc kuchni bardzo fajne jest.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

no ten leroy merlen to sobie chyba antyreklame robi :) a moze takie cos.Na tej scienie waskiej pod numerem F (ten taki murek co teraz jest )nakleic jeden z obrasow klimta  na cala wysokosc np
http://www.galeriaplakatu.com/the-kiss-p-2956.html

i pod barek tez cos z jego obrazow wybrac -one wszytkie do siebie pasuja


marax

hahaha wszyscy uciekli  brawo brawo brawo brawo brawo

nionczka

Maraxela, plakat to na koncu! Najpierw musisz ustalic jak chcesz sciane, meble, ustawienie, styl, kolor a potem dopiero plakat :-) Ty nie zaczynaj roboty od konca!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: maraxela w 04 Maj 2008, 16:23:58
ja ma taka mniej wiecej kuchnia-chodzi o szeroksc-
http://inspiracje.leroymerlin.pl/read.php?27,5503,page=1

no i cos takiego moglabys zrobic, z tym ze ja poszerzylabym blat barku i postawila po drugiej stronie krzesla. Jak tutaj:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika


marax

jezeli chodzi o ten plik z nr 1 tam ejst za malo miejsca na typowa wyspe

marax

chodzi mi o klimta zeby nadal jakic\s charakter-wszytko co pokazujecie ejst nowoczesne i nie bedzie mi pozniej pasowac do tego co chce uzyskac

mayagaramond

Cytat: maraxela w 04 Maj 2008, 17:03:07
jezeli chodzi o ten plik z nr 1 tam ejst za malo miejsca na typowa wyspe

Mie musisz robic wyspy. Czy tu gdzie ewentualnie mialaby byc sciana planujesz kuchnie/zlew czy ciag ma byc tylko na jednej scianie?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"