zawieszki na wodke

Zaczęty przez asko8, 24 Kwi 2008, 19:31:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gosialand

fajne te kokardki, ale ja na szczęście mam problem z głowy bo moja butelka już będzie cała ozdobiona więc nie chcę już dodawać jakiś zawieszek, ale te białe kokardki ok   

elve

Przyznam szczerze, że nigdy nie rozumiałam idei zawieszek na wódkę. Wybaczcie, ani to jakoś szczególnie ozdobne, ani potrzebne.
Nie lepiej ładną dekorację...

A wiecie wogóle skąd się wzięły zawieszki? Na weselach na wsiach podawało się własnej roboty bimber lub jak dobrze poszło rozcieńczony spirytus, więc trzeba było je jakoś oznaczyć.

W związku z tym (tylko błagam nie śmiejcie się ze mnie), jak na weselu wódka ma etykietkę weselna, to ją odklejami i sprawdzam, czy mój organizm da rady takiej wódce

Kasia

mi sie podobały SAME kokardki i tak tez przyozdobiliśmy wódkę weselna :)

niewiemjaka

a ja tez planuje wstazeczka + karteczka z wierszykiem za co goscie moga sie napic ;)
wiem ze na weselu koleznki fajnie sie czytalo te przywieszki i kazda byla inna

magdalinska

Cytat: elvelve w 16 Cze 2008, 20:56:07
Przyznam szczerze, że nigdy nie rozumiałam idei zawieszek na wódkę. Wybaczcie, ani to jakoś szczególnie ozdobne, ani potrzebne.
Nie lepiej ładną dekorację...

A wiecie wogóle skąd się wzięły zawieszki? Na weselach na wsiach podawało się własnej roboty bimber lub jak dobrze poszło rozcieńczony spirytus, więc trzeba było je jakoś oznaczyć.

W związku z tym (tylko błagam nie śmiejcie się ze mnie), jak na weselu wódka ma etykietkę weselna, to ją odklejami i sprawdzam, czy mój organizm da rady takiej wódce
po raz kolejny polewam  :D  :drunk:  u siebie nie mialam, nie podoba mi sie to, nie czułam potrzeby ozdabiania butelek :)

Ania14209

Twinnie77,

Czy ja równiez mogłabym prosić o przesłanie wzorów zawieszek?
Z góry dziękuję,
;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

my mieliśmy zawieszki z wierszykiem, na satynowej wstążce. do tego 2 metalowe obrączki zawieszone. Większość tych zawieszek zabrali goście :)

jak znajdę to wrzucę fotkę :)

martullek

Cytat: Kasia w 16 Cze 2008, 19:54:06
my zawiązaliśmy kokardki ze wstążki atłasowej o szerokości 0,5 cm

my też tak będziemy robić :)

Majeczka

My nie planujemy zawieszek, na poczatku obsesji slubnej chcialam wszystko :) kazdy szczegolik udekorowac teraz mysle ze czasem mniej to lepiej :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aga:)

twinnie77 czy ja też mogę prosić o maila z projektem zawieszek?? slowik.aga@gmail.com
dzięki wielkie

twinnie77

aga:), poszło na maila :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

na ostatnim weselu na którym byłam zamiast zawieszek na szyjkach butelek były miniaturowe krawaty i podwiązki

coś takiego: http://www.allegro.pl/item403244674_slub_zawieszki_krawat_i_podwiazka_hit_szybko_.html

zwierzatko_mojej_mamy

martullek mielismy takie ;) bardzo seksi wygladaja na butelkach ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

martullek

my zakupiliśmy w cartalii przy okazji zamawiania zaproszeń - takie tekturowe z wierszykiem. mój P. chciał mieć naklejki, ale stanęło na zawieszkach, chociaż w przedostatniej wersji w ogóle miało nie być - mielismy robić kokardki tak jak Kasia.

yoy

Ja sama robię zawieszki :) To serduszka, w których umiesciłam obrazki pary młodej. Podpisane są imionami a u dołu jest data ślubu. Obrazki są z humorem :) Widziałam to u znajomych na weselu i super było. Ludzie zabierali na pamiątkę do domu ;D
P.S. Tych obrazków pary młodej mam kilkadziesiąt, więc serduszka będą różniusieńkie :)

wredotka

#40
twinnie czy ja tez moge prosic maila z winietkami :) , wielkie dzieki

katgoli

Cytat: yoy w 31 Lip 2008, 21:14:57
P.S. Tych obrazków pary młodej mam kilkadziesiąt, więc serduszka będą różniusieńkie :)

super zawieszki, gratuluje pomyslowosci.

Powiedz mi gdzie mozna znalezc te obrazki pary mlodej? strasznie mi sie podobaja.

zwierzatko_mojej_mamy

yoy swietny pomysl - kolejny do dzialu "zrob to sam" :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

yoy

oj te obrazki to ja sama szukałam po internecie chyba z pół roku... najczęściej były to zdjęcia zaproszeń ślubnych, na których były takie śmieszne pary :)
Potem taki obrazek "obrabiałam" w corelu, żeby był mniejszy, żeby nie posiadał tła itd. (trochę z tym jest roboty) no a potem to już robiłam taką kompozycję i gotowe :)
Zawieszki będą drukowane na papierze ecru. u góry będzie przeciągnięta delikatna tasiemka. Jak znajdę trochę czasu to wkleję zdjęcia takiej "dopieszczonej" zawieszki  ;)
A w ogóle bardzo się cieszę że się podobają  :-]   
Pozdrawiam!

bu_hoooka

#44
twinnie77,

jezeli to nie będzie problemem..- czy mogłabyś mi przesłać projekt zawieszek na wódkę? w którymś z wątków chwaliłaś się, że takowy posiadasz i rozsyłałaś dziewczynom..
Just married...

panikarola

bu hooka, chyba nic z tego, bo twinnie nie zaglada teraz na forum. chyba ze ci ktos podesle, kto od niej dostal, ja nie mam...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

bu_hoooka

dzięki panikarola,
gdyby nie Twoj post, to do tej pory myślalabym, ze do twinnie wiadomosc wyslalam na priva. bo ze nie zaglada do tego działu to moglam się domyślic :o) tylko jakos byłam za mało przytomna, żeby te wszystkie informacje przetworzyć i stworzyć z nich logiczną całość :)
Just married...

katgoli

#47
czy ja rowniez moge prosic o te wzoryc?

panikarola

Cytat: bu_hoooka w 27 Sie 2008, 09:45:42
dzięki panikarola,
gdyby nie Twoj post, to do tej pory myślalabym, ze do twinnie wiadomosc wyslalam na priva. bo ze nie zaglada do tego działu to moglam się domyślic :o) tylko jakos byłam za mało przytomna, żeby te wszystkie informacje przetworzyć i stworzyć z nich logiczną całość :)

hi, hi, no ladnie! ale w tych okolicznosciach to zupelnie zrozumiale!! masz piwko!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

katgoli

ja tez dopiero teraz przeczytalam ze Twinie nie zaglada juz na forum   :oops: czy ma moze ktos te wzory?