zawieszki na wodke

Zaczęty przez asko8, 24 Kwi 2008, 19:31:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

twinnie77

Hej! To nie tak, że opuściłam forum. Ale mam bardzo mało czasu na forum, mój synuś bardzo mnie absorbuje. Wysłałam wam wzory na maila. Mam nadzieję, że nie za późno. Pozdrawiam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

katgoli

Cytat: twinnie77 w 02 Wrz 2008, 00:36:35
Hej! To nie tak, że opuściłam forum. Ale mam bardzo mało czasu na forum, mój synuś bardzo mnie absorbuje. Wysłałam wam wzory na maila. Mam nadzieję, że nie za późno. Pozdrawiam.

Wielkie  :smiley_thnx: :smiley_thnx: :smiley_thnx:

:piwko:

kwiatuszek1983

pomocy  pomocy


hej mam na imie arek w tym roku biorę ślub. czytając fora wiem ze moglibyscie mi pomóc .czy przesłalibyscie mi wszelkie wzory winietek oraz zaproszę, podziekowan na adres solek83@vp.pl wiem ze sam nie dam rady tego znalesc a chcialibysmy zrobic wszystko samodzielnie gdyz nie stac nas na drogie wesele a dzieki tym projektom we dwojke udoskonalimy nasze wesele. bede wam wdzieczny za wszelkie materiały które udało wam sie zgromadzic do ślubu pozdrawiam arek  Z góry dziękuje jesli cos masz to moze byc w kazdym formacie poradze sobie dziekuje!!!

moj adres solek83@vp.pl       pomozcie

zwierzatko_mojej_mamy

kwiatuszek1983 wszystkie z calego internetu ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

yoy

Na poprzedniej stronie pokazałam projekty zawieszek na alkohol zrobione w PowerPoint :D

A tak prezentują się w pełnej krasie :point_lol:

twinnie77

yoy, świetne te zawieszki!  :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sunflowerka

Cytat: yoy w 22 Lut 2009, 12:38:26
Na poprzedniej stronie pokazałam projekty zawieszek na alkohol zrobione w PowerPoint :D

A tak prezentują się w pełnej krasie :point_lol:

super pomysł!

effik



Olcccccia

Witam moglabzm prosic o wzory tych zawieszek na maila ?? kotka80@wp.pl

joanna_l

Co prawda 2 lata juz minely od slubu, ale moze kogos zainspiruja nasze zawieszki zaprojektowane przez moja siostre  ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


kasia1984

#61
Cytat: twinnie77 w 29 Kwi 2008, 22:11:04
Proszę podać maila, bo plik jest zbyt duży, aby go umieścić na strefie (nawet po spakowaniu).

I nie ma problemu z edycją tekstu??
Dzięki za piwko.
A te zawieszki się super łatwo robi. Karteczki wydrukować. Z tasiemki wycinać kawałki i sklejać razem. I doklejać te karteczki. Polecam klej Magic.
Ja tez proszę o te zawieszki na wodke ...prosze .... kasica18@wp.pl

Dodany tekst: 31 Lip 2010, 19:50:49

Cytat: joanna_l w 31 Sie 2009, 19:15:07
Co prawda 2 lata juz minely od slubu, ale moze kogos zainspiruja nasze zawieszki zaprojektowane przez moja siostre  ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Sliczne te zawieszki moge prosic o wzor na miala kasica18@wp.pl dzieki serdecznie z gory :*

lusia56

hejka wszystkim ( matko pierwszy raz na forum ) poszukuje fajnych zawieszek na wodeczke pomozecie :):) z gory wielkie dzieki moj e-mail lusia56@wp.pl

luizee

Czy ja też mogłabym prosić o wzory zawieszek? Bardzo Proszę :)
Mój mail: luizka1231@wp.pl

bzdaczek

twinnie77
witam a czy ja jeszcze moge prosić o ten wzór zawieszek? ;-) bzdaczek@op.pl

ulin80

witam, ja również proszę o wzory zawieszek ( najlepiej z humorem :))) ulinianka@wp.pl

ulin80

Wymyśliłam zawieszki z naszą własną karykaturą +imiona i data ślubu a na drugiej stronie umieściłam zabawne wierszyki. Pomysł gościom się podobał.

Natalinka

My zrezygnowaliśmy z tradycyjnych zawieszek i naklejek na wódkę. Postanowiliśmy, że buteleczki ubierzemy w ubranka w stylu Pan Młody i Panna Młoda. Robiliśmy próbną wizualizację weselnego stołu i wygląda to wspaniale!