zawieszki na wodke

Zaczęty przez asko8, 24 Kwi 2008, 19:31:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asko8

Pochwalcie się jakie planujecie?

twinnie77

Ja miałam takie, sama robiłam (z pomocą mamy)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosanka

a czy zawieszek planujecie tyle ile wodki? Ja chcialam zrobic ok. 20 i jak beda zbierac puste butelki po wodce to beda przewieszac. Myslalam, ze tak sie robi :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

kamelia04.08.2007

aj tam, mi to się z remizowością kojarzy, w czasach kiedy nie było tak dużego wyboru ładnych lokali, i wszędzie trzeba było przyczepiać balon albo wstążkę.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

jo_miekka

zawieszki tylko na pierwszą "partię", potem już bez, lud pijany, to i na co im to :D lol

twinnie77

A moi goście prawie wszystkie zawieszki wzięli na pamiątkę :)
Zawieszek miałam tyle, ile butelek.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jowita

twinnie77 a może masz swoje zawieszki w dokumencie worda lub corela i byłabyś tak miła je udostępnić. Już mi wiele pomogłaś swoimi winietkami i te zawieszki uratowałyby mi ze 3 dni:)

twinnie77

Cytat: jowita w 27 Kwi 2008, 20:43:29
twinnie77 a może masz swoje zawieszki w dokumencie worda lub corela i byłabyś tak miła je udostępnić. Już mi wiele pomogłaś swoimi winietkami i te zawieszki uratowałyby mi ze 3 dni:)

Jutro poszukam, powinnam coś mieć :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

My tez nie mielismy na kazda butelke,tylko na pierwsze 2 rozdania,czy jakos tak.
Tez myslalam zeby przewieszac z pustych na pelne,ale komu by sie chcialo ;)

Jezeli szukasz inspiracji to na allegro jest sporo i teksty-wierszyki tez do wyboru

twinnie77

jowita, napisz mi swojego maila, bo plik jest za duży, aby go tutaj załączyć.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


twinnie77

Jowita, wysłałam ci maila.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jowita

Ależ jestem Ci wdzięczna, tyle pracy mi oszczędziłaś. Aha a zawieszki są super, takie właśnie chciałam sama tworzyć.
Aż Ci poleję, tylko nie pij narazie, ono się nie zmarnuje :)

Kasia

twinnie77  podziel się zawieszkami :)

twinnie77

Cytat: Kasia w 29 Kwi 2008, 22:05:04
twinnie77  podziel się zawieszkami :)


Proszę podać maila, bo plik jest zbyt duży, aby go umieścić na strefie (nawet po spakowaniu).

Cytat: jowita w 29 Kwi 2008, 22:02:19
Ależ jestem Ci wdzięczna, tyle pracy mi oszczędziłaś. Aha a zawieszki są super, takie właśnie chciałam sama tworzyć.
Aż Ci poleję, tylko nie pij narazie, ono się nie zmarnuje :)

I nie ma problemu z edycją tekstu??
Dzięki za piwko.
A te zawieszki się super łatwo robi. Karteczki wydrukować. Z tasiemki wycinać kawałki i sklejać razem. I doklejać te karteczki. Polecam klej Magic.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jowita

Robiłam sama zaproszenia z taką satynową tasiemką wiec i z zawieszkami sobie poradzę. Wszystko w porzadku z edycją, ja tylko jeszcze może zmienię czcionkę na taką jak była na zaproszeniach, bo i na tym samym papierze bedę je robiła.

Kasia


twinnie77

Cytat: jowita w 29 Kwi 2008, 22:16:34
Robiłam sama zaproszenia z taką satynową tasiemką wiec i z zawieszkami sobie poradzę. Wszystko w porzadku z edycją, ja tylko jeszcze może zmienię czcionkę na taką jak była na zaproszeniach, bo i na tym samym papierze bedę je robiła.

No to super :D Dla zdolniachy piweczko  :drunk:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Chyba mnie natchnęłyście:)
Zamówiliśmy w Cartalii jakiś czas temu wstążkę spersonalizowana z naszymi imionami i datą ślubu. Mamy zamiar wykorzystać ją do wioązania organzowych woreczków z ryżem i grosikami, ale może jak jej trochę zostanie to zrobię zawieszki na pierwszą partię butelek:)

marlen_ka

jakoś mi sie nie podoba robienie zawieszek na wódkę. dla mnie alkohol nie jest aż tak ważny na weselu, żeby go specjalnie ozdabiać. idąc tym tropem powinno sie tez robić zawieszki na wino, soki, jedzenie...........

Kasia

my z zawieszek zrezygnowaliśmy ale każda butelka wyborowej ma na szyjce kokardke

mój N je wiązał i wyszło mu całkiem całkiem ;)

projekt1

twinnie77
Witaj twinnie 77,
Czy możesz mi również przesłać e-mailem "gotowca" na zawieszki na wódkę?  Zgromadziłam już dawno różne materiały ale niestety na jakiś sensowny projekt brak mi czasu.
Mój e-mail: premium5@o2.pl
Z góry Ci serdecznie dziękuję,

twinnie77

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

anulla

My też chcieliśmy kupować zawieszki na Allegro, ale ostatecznie zdecydowałam sie na takie kokardki. Za 100 szt zapłaciłam 14zł. Taka ilość wystarczy na każdą butelkę wódki i wina i nie będziemy się musieli martwić przewieszaniem.Do tego nie utrudniają nalewania tego cennego płynu :)

Kasia

my zawiązaliśmy kokardki ze wstążki atłasowej o szerokości 0,5 cm