Opinie o thermomixie

Zaczęty przez inkageo, 04 Kwi 2008, 19:06:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

My oddaliśmy TM5 teściowej. Mnie tu nie ma, a Asma raczej nie będzie gotować z thermomixem. R. teraz gada o Airfryer. Ma ktoś?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Cytat: mayagaramond w 22 Gru 2021, 09:08:42
My oddaliśmy TM5 teściowej. Mnie tu nie ma, a Asma raczej nie będzie gotować z thermomixem. R. teraz gada o Airfryer. Ma ktoś?
Ja kupiłam M. pod choinkę, bo on jest miłośnikiem frytek. Napiszę, czy zadowolony :)
Imagine there is no hate

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 22 Gru 2021, 09:08:42R. teraz gada o Airfryer. Ma ktoś?
My mamy, bardzo jestesmy zadowoleni, frytki, paluszki rybne - pieknie sie piecze

mayagaramond

dragonfly jakiej marki?
Tu widzę takie, którą maja też funkcje na wolnossące czy sous vide itp.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

mayagaramond, my mamy Philips Airfryer with Rapid Air Technology For Healthy Cooking, Baking and Grilling  ;)

mayagaramond

Wolnowary, nie wolnossące opluty
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


dragonfly

Cytat: mayagaramond w 22 Gru 2021, 14:25:22
Wolnowary, nie wolnossące opluty
hahahahah tez mnie zastanowilo, ale nie dociekalam, ja kupilam moj 5 lat temu, technika poszla do przodu, pomyslalam lol lol lol

callja

Cytat: dragonfly w 22 Gru 2021, 16:01:49hahahahah tez mnie zastanowilo, ale nie dociekalam, ja kupilam moj 5 lat temu, technika poszla do przodu, pomyslalam lol lol lol
lol lol lol

Ja mam stary typ TM, bez książki kucharskiej, i ostatnio używałam rzadko, ale gdy mi dziś zrobił od podstaw gładziutki i pyszniutki sernik gotowany (nad którym z reguły musiałam stać i stać, mimo, że korzystałam z ręcznego miksera), to jednak jestem ponownie zachwycona. Choć dziś pewnie celowałabym w Lidlo- albo Biedromix (wąż w kieszeni syczy), a TM mam tylko dlatego, że kupiłam za 1/3 ceny jeszcze na gwarancji.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

callja, wysłać Ci to termomiksowe ABC w papierze? nie korzystamy, a dostaliśmy
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

zwierzątko, chętnie!! 🌹🌹🌹🌹🌹
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

callja, wrzuć na priva jakieś dane, nie ukrywam, że najchętniej w paczkomat bym wrzuciła :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Jasne, zrobię to!! Ino teraz trochę mnie nie będzie, a paczkomaty krótko czekają, ergo poproszę po 1 stycznia, jeśli mogę!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

spoczko - przypomnij się :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mobka

Jezu ja też gdybam nad TM... a wcześniej się zrzekałam, że chcę kichenaida a nie TM, bo przecież ja gotuję a nie pracuję w laboratorium ;) Ale ostatnio mam potrzebę szybkości. i różnorodności. hmmm

szelma

Mnie wszyscy namawiają na TM - poki co sie opieram :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

szalma a Ullenkę znasz? Ona mocno wege jest (w zasadzie na diecie "bez") i sobie chwali TM (jest też ich dystrybutorem wiec chwalić ma) i wrzuca na swojego fb całkiem fajne przepisy właśnie z wykorzystaniem TM.
Ja jak ja ogladam to az sama mam ochotę przejśc na taka dietę :) Bo nie dość że to wszystko smacznie wyglada to jeszcze w tym TM chwila moment i zrobione :D

szelma

Kasia, nie, ja nie lubię gotowac i nie śledzę zadnych gotujących na soc mediach. Ale popatrze.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

A nie, złe napisałam. Ullenka to raczej z tych niegotujących ;) większość rzeczy w jej diecie jest na surowo. A tm wiecznie w użyciu ;)


callja

Cytat: Kasia w 28 Gru 2021, 15:31:09większość rzeczy w jej diecie jest na surowo. A tm wiecznie w użyciu ;)
Przy mojej tolerancji na surowizny taka dieta w kosmos by mnie wyprawiła, czy to z TM, czy jakakolwiek inna ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mobka

Umawiam się na pokaz. Jak mnie smakowo przekona, to biorę ;)

magdalinska

mobka, bedzie pani zadowolona :) ja sobie zycia teraz nie wyobrazam bez TM

marlen_ka

mobka,  wiesz, smakowo to jak sobie doprawisz, tak będziesz miała ;)

Ja przyprawiam sporo po swojemu i jest spoko

zwierzatko_mojej_mamy

#274
ja też przyprawy wrzucam po swojemu ;) zwykle soli mniej niż mówią, cukru połowę mniej niż mówią w deserach (chyba, że juz sprawdziłam i połowa nie styka, ale rzadko bywa), pozostałych przypraw sypię zwykle więcej, czosnku i cebuli nigdy za wiele, zwykle przekraczam podane ilości o 0,5 do 1 ilości :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl