nowe buty

Zaczęty przez siog, 31 Mar 2008, 17:53:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Podjelam meska decyzje, tez chce takie buty jak te platformy siog. Sa mi naprawde potrzebne  :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

a ja zamówiłam właśnie (biało-czarne, chciałam jeszcze te zielono-niebieskie, ale nie było na razie):

mayagaramond

Widze, ze tyle sie nagadalas o mleczarni, ze zamowilas sobie laciate buty ;) :)

To z VS? Wygodne maja buty?

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 17 Kwi 2008, 16:08:33
Widze, ze tyle sie nagadalas o mleczarni, ze zamowilas sobie laciate buty ;) :)

To z VS? Wygodne maja buty?



no jak cycków mleczarnianych nie mam, to chociaż buty krowiaste :D
te, które do tej pory miałam z VS są wygodne

marax

Cytat: mayagaramond w 17 Kwi 2008, 16:08:33
Widze, ze tyle sie nagadalas o mleczarni, ze zamowilas sobie laciate buty ;) :)

To z VS? Wygodne maja buty?



wyjelas mi to z ust golinda postanowilas sie upodobnic do krasuli??

elizapj

#30
maya G, moge tak do Coebie mowic?...(Twoj nick jest taki dlugi do wystukania..a samo maya, chyba moze mylic z innymi mayami na forum)...wiec maya G, buty, kt chcesz to te siogowe nowe sandaly na platformach, czy te z avatara?

ja na avatarowe tez choruje, ale nie ma nigdzie:( tzn musze chyba czekac do kolekcji zimowej latem....bo teraz wszedzie tylko na pasek z tuly (czy w j polskim jest kurde prawidlowa nazwa na sling back???) albo wielki peep toe z przodu, najczesciej oba razem

a ja chce pelna piete, i ewentualnie malutki peep toelek, ale docelowo chce bez:)

Golinda, co to jest za firma VS??? jakis link?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: golinda w 17 Kwi 2008, 16:17:28
Cytat: mayagaramond w 17 Kwi 2008, 16:08:33
Widze, ze tyle sie nagadalas o mleczarni, ze zamowilas sobie laciate buty ;) :)

To z VS? Wygodne maja buty?



no jak cycków mleczarnianych nie mam, to chociaż buty krowiaste :D
te, które do tej pory miałam z VS są wygodne

a nie mogłaś sie osiołku odezwać? dalabym ci kupon na 10 czy 20 $ zniżki do VS.


elizapj

victoria secret robi buty???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


elizapj

to ja takowych nigdy nie widzialam hahah

czlowiek sie uczy cale zycie

moze nie wiedzialam, bo akurat bielizny ich nie lubie, poza najprostsza z 100% bawelny, kt akurat z ich bielizna w ogole mi sie nie kojarzy haha
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

ja też nie wiedziałam, że VS robi buty. Ale obcasy są nieziemskie ;)

mayagaramond

Cytat: elizapj w 17 Kwi 2008, 16:47:32
maya G, moge tak do Coebie mowic?...(Twoj nick jest taki dlugi do wystukania..a samo maya, chyba moze mylic z innymi mayami na forum)...wiec maya G, buty, kt chcesz to te siogowe nowe sandaly na platformach, czy te z avatara?

maya G! jak z kroniki policyjnej  ;D

Chcialabym takie jak te na platformie. Te w awatarku to Laboutin? Tez piekne, ale niestety przekraczaja dosc troche moje mozliwosci finansowe... :'( 
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: mayagaramond w 17 Kwi 2008, 18:11:25
Te w awatarku to Laboutin? Tez piekne, ale niestety przekraczaja dosc troche moje mozliwosci finansowe... :'( 
ja mam na drogie wydatki taki sposob. mowie sobie, ze nie bede kupowac czesto, tylko rzadko a porzadnie. czyli jelsi normalnie kupilabym 5 par butow w roku, kt by mi sie przestaly podobac, okazaly niewygodne, rozpadly w deszczu etc...teraz wole sume tego wydatdku podzielic na 2, lub 3 i kupic sobie tylko porzadne, co niestety najczesciej znaczy b drogie:(

bardzo powoli realizuje ten plan, bo oczywiscie najwieksza czesc czasu zajmuje 'nie kupowanie'

:)
oczywiscie nie chce miec butow do smierci..nie chodzi mi o to bybyly wieczne, ale by przetrwaly tyle czasu ile faktycznie chce w nich chodzic...i jesli ta sa jakies klasyki, szczegolnei wyjsciowe, to czemu nie, czemu maja mi nie sluzyc wiele lat, skoro zakladane beda zaledwie kilka razy w roku:)

wiec obecnie nie robie nic...i przymierzam sie do kupna louboutina, z oszczednosci wszystkich swoich 'nie kupionych butow'
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: elizapj w 17 Kwi 2008, 18:49:55
Cytat: mayagaramond w 17 Kwi 2008, 18:11:25
Te w awatarku to Laboutin? Tez piekne, ale niestety przekraczaja dosc troche moje mozliwosci finansowe... :'( 
ja mam na drogie wydatki taki sposob. mowie sobie, ze nie bede kupowac czesto, tylko rzadko a porzadnie. czyli jelsi normalnie kupilabym 5 par butow w roku, kt by mi sie przestaly podobac, okazaly niewygodne, rozpadly w deszczu etc...teraz wole sume tego wydatdku podzielic na 2, lub 3 i kupic sobie tylko porzadne, co niestety najczesciej znaczy b drogie:(

bardzo powoli realizuje ten plan, bo oczywiscie najwieksza czesc czasu zajmuje 'nie kupowanie'

Masz racje, ale ja chyba nawet jak bym nie kupila tych 5 par butow, to bym nie umiala wydac tyle na jedna pare... Balabym sie w nich wyjsc, zeby nie zniszczyc (ja chodze na piechote, zaraz by sladu  nie bylo po czerwonej podeszwie). One sa i ladne i pewnie wygodne, ale jak dla mnie jednak za duzo kasy... Coz trzeba bedzie meczyc szerfa o podwyzke...

Juz i tak tyle razy "plakalam" w sklepie, bo multum poprzecenianych, markowych butow a albo wszystko za duze albo cholernie niewygodne (w DE bardzo popularne jest Buffalo, maja piekne buty ale ja uwazam, ze to najniewygodniejsze buty swiata...)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: zuzia w 17 Kwi 2008, 16:50:19
a nie mogłaś sie osiołku odezwać? dalabym ci kupon na 10 czy 20 $ zniżki do VS.
:(
ale to i tak kolega kupuje, więc jakbym mu go przekazała...?

zuzia

Cytat: golinda w 17 Kwi 2008, 19:28:59
Cytat: zuzia w 17 Kwi 2008, 16:50:19
a nie mogłaś sie osiołku odezwać? dalabym ci kupon na 10 czy 20 $ zniżki do VS.
:(
ale to i tak kolega kupuje, więc jakbym mu go przekazała...?

numerki się wpisuje :)

golinda

Cytat: zuzia w 17 Kwi 2008, 19:32:40
numerki się wpisuje

a mogę liczyć na taki numerek? ;)
bo on jeszcze nie kupił...

zuzia

Cytat: golinda w 17 Kwi 2008, 19:41:15
Cytat: zuzia w 17 Kwi 2008, 19:32:40
numerki się wpisuje


a mogę liczyć na taki numerek? ;)
bo on jeszcze nie kupił...
to poproszę teściów, żeby mi podali. bo do nich przyszlo.
BTW - dostalam katalog VS.

golinda

Cytat: zuzia w 17 Kwi 2008, 19:46:00
to poproszę teściów, żeby mi podali. bo do nich przyszlo.
[/quote]
dzięki! piwo for u!
powiem mu, żeby się w takim razie na chwilę wstrzymał
a katalogi też do mnie przychodzą, bo ze dwa razy tam zamawiałam bezpośrednio :)

inkageo

No to wklejam moje nowe buty, tenisówki z cropp town na wycieczkę i czarne wyjściowe na 11 cm obcasie. Miałam bojkotować Prima Modę po relacji Abkasi, ale co poradzę, że otworzyli nowy outlet w Factory i nie mogłam się oprzeć, tym bardziej, że są bardzo wygodne i były przecenione o 50%.. ;)
Imagine there is no hate

mika

czaderskie te szpile

bozena.dp

inka fajne buty, ale ten obcas, 11 cm  :o

mika

Inka widziałam twoją wczoraj zakupioną sukienke, pisz gdzie i za ile i czy były inne kolory??

inkageo

H&M, 60 zł, chyba były inne, ale nie pamiętam jakie :(
Imagine there is no hate