nowe buty

Zaczęty przez siog, 31 Mar 2008, 17:53:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

w sobote sprawilam nowe koturny lakierowane:) Nosze do czarnych ubran matowych na zasadzie kontrastu:
http://www.shoestudio.com/fcp-prod/PiedATerre/Sandals/2615/LORD/black

inkageo

Imagine there is no hate

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Bardzo lubie buty na platformie i na koturnie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

kamelia04.08.2007

jakoś nie jestem fanką ani lakierków ani koturnów.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

zwierzatko_mojej_mamy

a ja jestem koturnow, mam tez jeszcze plaskie lakierki ;)

aaa i mam takie straszne koturny, nazywane przez rodzinke "żelazka" :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

Cytat: kamelia04.08.2007 w 31 Mar 2008, 18:16:55
jakoś nie jestem fanką ani lakierków ani koturnów.


ja niestety tez nie

golinda

Cytat: maraxela w 31 Mar 2008, 18:31:58
Cytat: kamelia04.08.2007 w 31 Mar 2008, 18:16:55
jakoś nie jestem fanką ani lakierków ani koturnów.



ja niestety tez nie

i ja nie
ale identyczne w szafie miała moja babcia, moda powraca :-)

salsa

siog, kompletnie nie w moim stylu, ale z tego co zauważyłam po sklepach to teraz taka moda:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

Cytat: golinda w 31 Mar 2008, 21:13:51
Cytat: maraxela w 31 Mar 2008, 18:31:58
Cytat: kamelia04.08.2007 w 31 Mar 2008, 18:16:55
jakoś nie jestem fanką ani lakierków ani koturnów.





ja niestety tez nie

i ja nie
ale identyczne w szafie miała moja babcia, moda powraca :-)




:)

mary

ja bym w takich nie umiała chodzić, ale fajne są :)

mayagaramond

Cytat: mary_popins w 31 Mar 2008, 21:45:27
ja bym w takich nie umiała chodzić, ale fajne są :)

w takich to mozna i do autobusu biec!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 31 Mar 2008, 22:33:06
w takich nie umiała chodzić, ale fajne są :)

w takich to mozna i do autobusu biec!

[/quote]

mhm, a jak Ci kostka poleci na bok, to gips na wiele tygodni!

mary

no właśnie tego się w nich najbardziej obawiałabym

maroonbug

fajne siog! ale bardziej mi sie the Louboutin podobaja z Twojego avatarka :)

siog

Cytat: maroonbug w 09 Kwi 2008, 16:00:50
fajne siog! ale bardziej mi sie the Louboutin podobaja z Twojego avatarka :)

te sobie sprawie jako prezent urodzinowy, ale na razie nie ma ich w sklepie:(

maroonbug

Cytat: siog w 09 Kwi 2008, 16:03:23
te sobie sprawie jako prezent urodzinowy

*shoe envy*
;)

siog

Cytat: maroonbug w 09 Kwi 2008, 16:06:29
Cytat: siog w 09 Kwi 2008, 16:03:23
te sobie sprawie jako prezent urodzinowy

*shoe envy*
;)

mnie to juz troche meczy, staram sie mniej wychodzic na miasto bo ciagle tylko widze buty ktore musze miec!!!!! a potem podzelowac (18 eur Rip Off) ahhhhhhhhhh...mam dola

maroonbug

ja nie moge czytac vogue, bo mnie serce boli z kazda przewrocona strona.
a mam prenumerate...
ostatnie pozadanie: biale torebki Prada z wizerunkiem wrozek, elfow i innych :)

siog

Cytat: maroonbug w 09 Kwi 2008, 16:13:34
ja nie moge czytac vogue, bo mnie serce boli z kazda przewrocona strona.
a mam prenumerate...
ostatnie pozadanie: biale torebki Prada z wizerunkiem wrozek, elfow i innych :)

piekne sa widzialam na zywo... mam kochanego meza bo stwierdzil ze jako 30ka powinnam posiadac torbe Prady:) mam juz wybrana duza czarna

ta z elfami to dobra inwestycja, ona bedzie dwa razy tyle warta za 10 lat

maroonbug

Cytat: siog w 09 Kwi 2008, 16:20:26
ta z elfami to dobra inwestycja, ona bedzie dwa razy tyle warta za 10 lat
ten argument calkowicie do mnie trafia :)

popieram meza, w zasadzie to kazda kobieta powinna miec torebke Prady, a 30. urodziny sa wspaniala okazja, zeby takowa dostac :)

mayagaramond

Cytat: siog w 09 Kwi 2008, 16:09:20
mnie to juz troche meczy, staram sie mniej wychodzic na miasto bo ciagle tylko widze buty ktore musze miec!!!!! a potem podzelowac (18 eur Rip Off) ahhhhhhhhhh...mam dola

tez tak mam, co prawda nie w kurorcie, w ktorym mieszkam (tu raczej obuwie dla 60-latkow ;)), ale jak bylam w Mediolanie, to myslalam, ze oczoplasu dostane, nie dosc ze co 5 metrow obuwniczy, to jeszcze byl moj rozmiar.




"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

beesok

Siog - I like the shoas choc ja do koturn mam stosunek podejrzliwy :) na kims mi sie podobaja a sama nie nosze nigdy (za wyjatkiem espadrilles)

Ja choruje na lakierki louboutin'a z okraglym noskiem klasyczne na 10 cm szpilce - zaciagnelam nawet S. do sklepu ale kurcze akurat nie mieli rozmiaru!!!!

Dobra wiadomosc - niedlugo otwieraja 2gi sklep louboutin'a w mayfair - moze sie przejdziemy razem????? :)

Rupert Sanderson ma tez podobne ale te czerwone podszewki....;)

siog

Cytat: beesok w 11 Kwi 2008, 11:38:08
Siog - I like the shoas choc ja do koturn mam stosunek podejrzliwy :) na kims mi sie podobaja a sama nie nosze nigdy (za wyjatkiem espadrilles)

Ja choruje na lakierki louboutin'a z okraglym noskiem klasyczne na 10 cm szpilce - zaciagnelam nawet S. do sklepu ale kurcze akurat nie mieli rozmiaru!!!!

Dobra wiadomosc - niedlugo otwieraja 2gi sklep louboutin'a w mayfair - moze sie przejdziemy razem????? :)

Rupert Sanderson ma tez podobne ale te czerwone podszewki....;)


o , Ruperta mierzylam i fajne sa. ale Loubuciaka chyba sobie sprawie piptoly na urodziny:)

elizapj

#24
nie jestem wielka fanka sienny miller, ale uwielbiam ta reklame odkad sie pojawila...w ogole uwielbiam wiekszosc reklam tod's...bo ludzie maja zawsze piekne wlosy...rzecz, na kt w innych reklamach jakos nie wracam uwagi... haha
w kazdym razie, byly urodziny F, kupowal sobie buty..(ode mnie dostal walizke...wiec to nie byl preznet...ale okazja na shopping jak najbardziej, z reszta zginela mu cala torba butow przy przeprowadzce;) i te staly sobie i mnie kusily... nigdy nie sadzilam ze moga mi sie na mnie podobac...mam bardziej klasyczny gust..i jakos blado kremowe podeszwy, i to jeszcze gumowe, w czarnych lakierkach...no ale staly i kusily
az wreszcie przymierzylam, okazaly sie super miekkie, wygodne, i przez ta gume w ogole sie nie slizgaja:) no i teraz sa moje:)

a do taich obcasow przekonalam sie tej zimy, kiedy zupelnie niespodziewanie kupilam sobie botki, tez totalnie nie w moim stylu, ale na gumie kt okazala sie byc super wygodna na wiele godzin biegania po miescie, oraz kompletnie nic sie im nie stalo na sniegu i w kaluzach:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login