kosmetyczny hit

Zaczęty przez mika, 31 Mar 2008, 08:33:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

bez cieni czuje sie "niedokonczona" :D do pracy/na wyjscia zawsze - baza, kredka, co najmniej dwa cienie.

nie maluje sie tylko na siłke i w górach na urlopie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

ja bez cieni, z samym tuszem na rzęsach, wyglądam młodziej ;)
ostatnio pociągam tylko ciemną kreskę na górnej powiece, przy linii rzęs

golinda

Cytat: mobka w 16 Gru 2014, 08:04:39ale raz, że czuję się postarzona

o! czyli nie tylko ja to mam :)

fasolka1980

Cytat: golinda w 16 Gru 2014, 09:47:32
ja bez cieni, z samym tuszem na rzęsach, wyglądam młodziej ;)
ostatnio pociągam tylko ciemną kreskę na górnej powiece, przy linii rzęs

o to tak jak ja. Cienie głównie na większe wyjścia, czasami jakiś jasnoróżowy, jeśli wyglądam naprawdę kiepsko.

Zauważyłam tez ze moja cera jest w o niebo lepszej kondycji, jeśli nie stosuję podkładu w płynie.

Tylko MAC fix w kompakcie.

wrobelek0403

a nie, to ja sie nie czuje postarzona :) natomiast bez makijazu mam poczucie, ze mam za małe oczy. choc to pewnie pozostałosc po noszeniu okularów. :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Też mam wrażenie, że wyglądam starzej z cieniami. Do oczu to tylko kredka na dolną powiekę tak na co dzień i tusz oczywiście.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

ja z kolei z mocną pomadką czuje sie jak w teatralnej masce. Stara baba, a nadal uzywa błyszczyków :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: szelma w 16 Gru 2014, 09:52:05na dolną powiekę

na dolną?
zwykle makijażyści bardzo odradzają, jako coś co dodaje cieni pod oczami i zmniejsza :hmm:

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 16 Gru 2014, 09:53:42
ja z kolei z mocną pomadką czuje sie jak w teatralnej masce. Stara baba, a nadal uzywa błyszczyków :D

niech ci ktoś dobierze pomadkę
mi kiedyś w Douglasie dobrały makijażystki z Bobbi Brown. Mocna ceglasta czerwień, wygląda extra, w życiu bym na to nie wpadła...

wrobelek0403

paradoksalnie, w pod koniec liceum/na poczatku studiów uzywałam czegos w tym odcieniu i nawet niezle wyglądalo.

http://avanti24.pl/moda/5,103636,7773841,Makijaz__trendy_wiosna_2010.html?i=41

potem sie przerzuciłam na błyszczyki i juz mi tak zostało ;D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Pokażę Ci kiedys, jak wyglądam z kreska na dolnej i bez. MUSZĘ miec kreskę na dolnej :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

inkageo

Ale nie malujecie wcale powiek? Ja jak nałożę podkład i puder na buzię, to oczy straszą swoją czerwonością i sinością. Muszę na nie dać bazę i cielisty cień, wtedy nie wyglądam jak królik na kacu. Używam tylko tego cielistego cienia i kredki. Podkład i puder na powiece mi się nie sprawdzają, bo zaraz zbierają się w załamaniach.
Imagine there is no hate

szelma

A i w kresce na dolnej powiece chodzi mi o mokrą część - więc w zasadzie o podkreślenie, że mam tam w ogóle rzęsy ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: inkageo w 16 Gru 2014, 10:55:18oczy straszą swoją czerwonością i sinością.

moje mają normalny kolor :)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: inkageo w 16 Gru 2014, 10:55:18Ale nie malujecie wcale powiek? Ja jak nałożę podkład i puder na buzię
u mnie powieki sa czescia buzi lol ja podklad i puder nakladam wszedzie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Niczego na powieki nie nakładam. Kolor mają normalny.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

inkageo

No to ja jestem z natury brzydka. Mam sine w kącikach i zaczerwienione w porównaniu z wypacykowaną resztą twarzy.
Imagine there is no hate

damka

ja cieniuje sie na maksa, i to z reguły dość intensywnie :) różowy to moj znak rozpoznawczy :)

malutenka

Kiedyś malowałam cieniami teraz od wielkiego dzwonu. Powieki mam w takim samym kolorze co reszta twarzy, na codzien robie tylko kreske eylinerem czarnym lub brazowym na górnej powiece

wrobelek0403

Cytat: inkageo w 16 Gru 2014, 13:09:40
No to ja jestem z natury brzydka. Mam sine w kącikach i zaczerwienione w porównaniu z wypacykowaną resztą twarzy.

aaa, gadanie. taka nasza uroda :D tez mam powieki jakies takie zaczerwienione :D i uzywam podkładu jak nie mam cieni :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: dragonfly w 16 Gru 2014, 02:43:50Calija, klimaty prawie jak z Pretty Woman
Ano, coś w ten deseń ;)
Noż jakoś niekompatybilna jestem z luksusem takim, jak Mac lol lol

A z tym postarzaniem z powodu cieni na powiece... jakoś tego nie odczuwam ;) Wszystko zależy od dnia, nastroju, ciuchów, jakie tego dnia założę, no i... ilości czasu na makijaż ;) Cieniami akurat lubię się malować, a jakąś tam wprawę mam, bo przez lata nie używałam kredek czy linerów, więc byłam z automatu skazana na cienie (bo ciągle słyszałam, że mam za małe oczy na jakąkolwiek kreskę). Więc trochę cieni uzbierało się latami. Teraz wszystkie poszły het precz, używam tylko Sleeków, bo świetnie mi pasują, (argumenty juz przytaczałam).
Ale bywa tak, że nie mam ochoty (albo banalnie - czasu) na cieniowanie powieki, wtedy lekka kreska linerem na górną, na linię wodną cielista kredka (daje IMHO ładniejszy efekt niż biała, a czarnej nie lubię w tym miejscu) i już. Powieki mam w naturalnym odcieniu, korektora ani podkładu nie używam, wystarcza kompakt Manhattanu, usta maluję raz na kwartał.

Odnośnie początku tej części wątku - Sleeki polecałam i polecam, bo IMHO to kosmetyki dobrej jakości.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

malutenka

Nowe/stare używałam rok temu zimą do rąk, było świetne, zapomniałam teraz i używałam normalnych kremów - efekt - białe kostki z łuszczącą się skórą to ratuję ile mogę
http://www.cosmetics.cerko.pl/index.php/oferta/kermuren10
Na suche stopy też świetny. Do kupienia w aptece, koszt między 11 a 15pln

emcia

Macie pędzle z Hakuro? Przyszedł mi nowy, ale nie wiem...nie wiem, może jakieś extra typy do blendowania?

golinda

Cytat: malutenka w 16 Gru 2014, 20:26:39
Nowe/stare używałam rok temu zimą do rąk, było świetne, zapomniałam teraz i używałam normalnych kremów - efekt - białe kostki z łuszczącą się skórą to ratuję ile mogę
http://www.cosmetics.cerko.pl/index.php/oferta/kermuren10
Na suche stopy też świetny. Do kupienia w aptece, koszt między 11 a 15pln

o, coś dla mnie
pierwszy raz mam suche kostki u rąk :crazy: co to w ogóle ma być?

wrobelek0403

laski, co uzywają pomadek, nie zjadacie ich w godzine?

ja to mam chyba jakis przyspieszony proces zjadania :D pomalowałam sie błyszczykiem, ale tak porzadnie o 7.30, jest 10.00 i po balu :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login