kosmetyczny hit

Zaczęty przez mika, 31 Mar 2008, 08:33:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

aaa, bo myslałam, ze moze znow autokorekta zadziałala :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

#178
W kwestii kreski na dolnej powiece - zdjęcie poglądowe z i bez.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

szelma, juz zaczełąs cwiczenia stania na głowie?? lol

fakt, róznica jest :) ja tez robie dolną kreske :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

lol Nie wiem, co mi się ze zdjęciami robi - wszystkie robione z telefonu są obrócone o 90 albo 180 stopni, mimo że na kompie wyglądają ok...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Uwielbiam ten balsam pod prysznic Nivei
dla mnie bomba ;) innego już nie potrzebuję i nie lubię

golinda

szelma, oko bez kreski jest bardziej młodzieńcze

callja

#183
golinda, ten??
http://ibeauty.pl/ibeauty/images/baza_obrazkow/image/PIELEGNACJA/NOWE_KOSMETYKI/balsam_do_ciala_Nivea_pod_prysznic/balsam_do_ciala_pod_pryszni.jpg
znam i niekiedy używam, ale tam w składzie duuuużo parafiny, którą Ty (o ile pamiętam) mocno odradzałaś... ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

szelma

Cytat: golinda w 03 Sty 2015, 19:30:43oko bez kreski jest bardziej młodzieńcze

A to z kreską wygląda jak u ryczącej czterdziestki ;) Nie zgodzę się, a nawet jeśli, to nie jest to dla mnie problem :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: callja w 03 Sty 2015, 20:12:26Ty (o ile pamiętam) mocno odradzałaś... ;)

nie ja

golinda

Cytat: szelma w 03 Sty 2015, 22:00:54A to z kreską wygląda jak u ryczącej czterdziestki

wg mnie troche tak
tez kiedys tak malowałam, ale widzę, że lepsze podkreślenie górnej powieki plus porządne natuszowanie rzęs daje "młodszy efekt"

Kasia

Co do kreski sie zgodzę, sama kiedyś robiłam i widze se bez kreski oko jest młodsze :)
Tak samo kreska na gorze tez z reguły postarza.

ddu

#188
dla mnie hitem jest scrub z pat and rub
przepadam za nim i z niepokojem patrzę na pojawiające się dno....

http://www.patandrub.pl/sklep/p-10-rewitalizujacy-scrub--peeling-cukrowy/

aniak1211

Cytat: Kasia w 03 Sty 2015, 22:22:24
Co do kreski sie zgodzę, sama kiedyś robiłam i widze se bez kreski oko jest młodsze :)
Tak samo kreska na gorze tez z reguły postarza.
Nie zawsze kreska pasuje,zwlaszcza czarna;)

szelma

Nadal się nie zgodzę i pozostanę przy kresce. Jakby na to nie patrzeć, to mamy inny typ urody, styl makijażu i ubioru, kolorystykę ogólną, a nawet wiek ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

dragonfly

Mi sie szelmooko z kreska podoba bardzo :) no ale ona nie musi sie jeszcze odmładzać makijażem lol lol za kilka lat jej przejdzie takie malowanie ;)

goga

#192
To zależy od typu urody, inaczej wygląda blondynka a inaczej brunetka z ciemną, niekoniecznie czarną kreską. Ja na dolnej powiece nie maluję. Na górnej mam popielatą. Co się komu podoba ;).mnie się Szelma na foto widzi i z kreską i bez, ale nie wiem jak na żywo
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

ishka82

mnie się bardziej podoba szelmowe oko z kreską :)

wrobelek0403

przy zamówieniu cethapilu dostałam próbke serum nwadniającego dermedic

http://www.doz.pl/apteka/p65579-Dermedic_Hydrain_3_serum_nawadniajace_30_ml

i to był strzał w dziesiątke, po 3 dniach (na tyle starczyło mi probki) cera od razu zrobiła się gładsza, znikneło łuszczenie sie. juz leci do mnie całe opakowanie :D

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

wróbelku :beer:
Muszę spróbować!!

Ja ostatnio stosuję:
http://bielenda.pl/wp-content/uploads/2014/06/Aktywne-serum-koryguj%C4%85ce-kartonik-+-butelka-30-g-258x350.jpg
i skóra ładnie reaguje, pory minimalnie spłycone, skóra napięta - łuszczy się minimalnie, ale takie jest działanie kwasu. Dla mnie liczy się, że nie mam żadnych jazd uczuleniowych (a kosmetyki niestety często podrażniają mi skórę). Są jeszcze opcje z kwasem hialuronowym i odmładzająco-przeciwzmarszczkowa.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 26 Sty 2015, 13:58:58
przy zamówieniu cethapilu dostałam próbke serum nwadniającego dermedic

http://www.doz.pl/apteka/p65579-Dermedic_Hydrain_3_serum_nawadniajace_30_ml

i to był strzał w dziesiątke, po 3 dniach (na tyle starczyło mi probki) cera od razu zrobiła się gładsza, znikneło łuszczenie sie. juz leci do mnie całe opakowanie :D


teraz w superpharm przy zakupach pow.35 zł. płyn miclearny z tej serii jest za 9 zł.

wrobelek0403

zuzia, miałam kiedys, ale był przecietny. gdyby nie ta próbka nie kupiłabym tego serum :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Z Dermedicu miałam kiedyś krem z tej serii (nawet pokpiwałam sobie, że szatę graficzną  IMHO jakoś nieprzypadkowo raczej upodabniają do Vichy ;) ) - i choć krem ogólnie ok, to był jednak bardzo ciężki i serum raczej bym nie zanabyła. A tak, po rekomendacji wróbelka, pewnie i kupię.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

damka

płyn jest faktycznie do bani - potwierdzam. Mam tak suchą skórę na twarzy ze akcja ratunkowa wskazana. Dziś kupię Wróbelku Twój krem.