kosmetyczny hit

Zaczęty przez mika, 31 Mar 2008, 08:33:25

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

szelma

Nie. Poprawiam w ciągu dnia, jasne, ale nie co godzinę. Pomalowałam o 8 rano, teraz jest 10:30, wypilam yerbę, kawę, zjadłam drugie śniadanie i jest nadal spoko :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

fasolka1980

wróbel - a nie piłas nic do tego czasu??

wrobelek0403

Cytat: fasolka1980 w 19 Gru 2014, 10:23:45
wróbel - a nie piłas nic do tego czasu??

no herbate i ciastko zjadłam :D

juz z powrotem mam ochronna i tyle moich eksperymentów ;D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

#153
Cytat: szelma w 19 Gru 2014, 10:22:23
Nie. Poprawiam w ciągu dnia, jasne, ale nie co godzinę. Pomalowałam o 8 rano, teraz jest 10:30, wypilam yerbę, kawę, zjadłam drugie śniadanie i jest nadal spoko :D

hmmm, to jeszcze przemysle.

a to rzeczywiscie jest tak, ze YSL bedzie trwalsza niz MaxFactor? bo nie chce kupowac i po tygodniu uznać, ze bez sensu. :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Tego to nie wiem :D Ja mam MAC-a matowego. Innych w zasadzie nie używałam (mam gdzieś jeszcze jedną z Isadory chyba, ale kolor mi nie odpowiada).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 19 Gru 2014, 10:20:00pomalowałam sie błyszczykiem, ale tak porzadnie o 7.30, jest 10.00 i po balu
bo blyszczyk to jakies pitu pitu, ja go zjadam w 30 sekund, co innego pomadka ;) w szczegolnosci taka typu flamaster ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

#156
Bo błyszczyk musi być gęsty i kleisty żeby się trzymać. Takie rzadzizny jak glam shine loreala znikają natychmiast.
Bobbi brown przykleja włosy do ust przez 4 do 5 godzin.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

obecnie mam z sephory, wydaje mi sie gesty :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

ja podtrzymuje swoje zdanie, tych rzeczy sie porownuje :)

blyszczyk mi przykleja istotnie nawet 2h po pomalowaniu, ale TYLKO przykleja wlosy do siebie, a wygladac to juz nie wyglada lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tiliam

Kurczę, chyba wybiorę sie do douglasa zeby mi babki dobrały fajna pomadkę, bo bardzo bym chciała używać, ale te co kupiłam są beznadziejnie dobrane - sama wybrałam i albo wyglądam jak ruska lalka, albo jak zdzira  :crazy:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 19 Gru 2014, 10:20:00laski, co uzywają pomadek, nie zjadacie ich w godzine?
Kup sobie pomadkę w kredce albo tint. Ja mam teraz najtansza w kredce z rossmanowego lovely. Nawet jak wiekszosc zjem to i tak ten pigment zostaje i fajnie wyglada :)

wrobelek0403

malutenka, o widzisz, z lovely to moge wyprobowywac, kieszen nie boli :D dzieki :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: malutenka w 19 Gru 2014, 11:06:30
Kup sobie pomadkę w kredce albo tint. Ja mam teraz najtansza w kredce z rossmanowego lovely. Nawet jak wiekszosc zjem to i tak ten pigment zostaje i fajnie wyglada :)
Manhattan ma matowe pomadki w buteleczce jak błyszczyk, to jest nie do zdarcia.

szelma

Ja nienawidzę błyszczyków - nie lubię, jak mi się usta świecą, bo mam wtedy wrażenie, że wyglądam jak Mich Jagger i składam się jedynie z ust lol
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

malutenka

Emcia, juz nie ma a przynajmniej dawno nie widzialam :( golden rose ma tez szminki matowe calkiem trwałe i dużo kolorów. A błyszczyku to używałam ostatnio jak miałam z 15 lat :) już wole nie mieć nic albo pomadkę ochronną niż to lepiące paskudztwo

emcia

Cytat: malutenka w 19 Gru 2014, 11:19:55
Emcia, juz nie ma a przynajmniej dawno nie widzialam :( golden rose ma tez szminki matowe calkiem trwałe i dużo kolorów. A błyszczyku to używałam ostatnio jak miałam z 15 lat :) już wole nie mieć nic albo pomadkę ochronną niż to lepiące paskudztwo
Bo błyszczyki są dla nastolatek ;)
Manhattany są w necie, ale tylko kilka kolorów do wyboru. Golden Rose też mam i polecam, tylko z dostępnością stacjonarnie kiepsko, mogliby w końcu przenieść się do drogerii, a nie robić pojedyncze stoiska "gdzieśtam". Lakiery za to mają fantastyczne, szczególnie te z wielkimi pędzelkami.
Stary dobry Hean ma też podobno świetne pomadki, ale to kolejny obiekt wielkich poszukiwań.

wrobelek0403

Cytat: emcia w 19 Gru 2014, 11:34:48Golden Rose też mam i polecam

ja mam całe wielkie stoisko GR w gal handlowej :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: wrobelek0403 w 19 Gru 2014, 11:44:53
ja mam całe wielkie stoisko GR w gal handlowej :D
też mam... w Łodzi :D
To idź na przeszpiegi odnośnie nowych palet cieni, podobno warte uwagi i lepsze niż Sleek.

wrobelek0403

dobra :D

a wczoraj mijałam, ale nie wiedziałam, ze warte uwagi :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: wrobelek0403 w 19 Gru 2014, 11:55:11
dobra :D

a wczoraj mijałam, ale nie wiedziałam, ze warte uwagi :D
"podobno", więc wiesz... ;) przy okazji zrób rozpoznanie reszty, bo weszły róże wypiekane i pudry, zarezerwuj sobie z godzinkę ;)

  :bra: czy ktoś mi odpowie na pytanie o pędzle?

malutenka

Emcia nie pomogę bo się nie znam. Mam jeden do pudru, jeden do różu i skośny mały do kresek.
Z golden rose z zaopatrzeniem nie mam problemu bo i w firlitach mają i jeden sklep firmowy w M1.
Aaa i kupilam dla odmiany puder babmusowy z jedwabiem z Paese i nie jest tak fajny jak ryżowy

mika

Emcia ja z hakuro mam pędzel do podkładu i pędzel-kulkę do malowania cieniami w załamaniach a do cieni mam takie zestaw real techniques by samanta chapman http://www.ladymakeup.pl/sklep/real-techniques-starter-set-zestaw-5-pedzli.html
nic więcej nie używam

mika

ten zestaw samanty kupiłam po obejrzeniu recenzji kotasu

szelma

wróbel, zrobiłam dzisiaj test trwałości :D Nałożyłam o 8 rano, piłam i jadłam coś prawie cały czas, po lunchu przejechałam raz, żeby poprawić, do teraz jest ok - żeby było super, musiałabym pędzelkiem kontur poprawić i tyle.

Więc werdykt taki - albo ja mały zjadam tej pomadki, albo ona się po prostu dobrze trzyma :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

pomadka?

kupiłam w Etam pomadkę czerwoną total mat
poza tym, że bosko wygląda i mi pasuje, to trzymała się 6h!!! mimo że jadłam i piłam
kiedyś raz miałam pudrową pomadkę i one są naprawdę 100 razy boższe niż te zwykłe kremowe