jestem niezadowolona z.........

Zaczęty przez marax, 27 Mar 2008, 11:50:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Cytat: asia407 w 02 Kwi 2008, 17:23:03
Jestem jeszcze w pracy. jak bede w domu to postaram sie pstryknac kilka zdjec sufitu.
Zdjecia lazienki przed remontem (a wlasciwie juz w trakcie) gdzies juz na strefie wstawialam. Mielismy tam m. in. gustowny zlew, kibelek i wanne z wykonczeniem w ksztalcie muszli i kafelki z zielonymi zabami - czesc przemalowana na niebiesko  :o

Pamietam i chetnie zobacze postepy w pracy :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

asia407

#51
Kevin chybaby mnie zabil, gdybysie dowiedzial, ze wstawiam tu te zdjecia ;)  Jego dzielo nie jest jeszcze gotowe.
Kilka zdjec robionych na szybko.Kafelki na panelach na wannie i brodziku nie sa jeszcze zafugowane, szafka pod zlewem ma (niezamontowane jeszcze) drzwiczki z mlecznego szkla, nad bedzie oczywiscje lustro (z wmontowanym oswietleniem). NIe robilam zdjec drugiej strony lazienki, te moze po weekendzie. Ostatnia sciana nie jest jeszcze wykafelkowana, no i nie ma jeszcze zamontowanego kibelka.

No i ten nieszczesny sufit w jadalni. Taki sam byl w lazience
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

asia407

#52
cos mi zalaczniki z ostatniego posta zjadlo
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

asia ale ja na ta tych zdjeciach nic nie widze  a malo mi oczy z oczodolow nie wylecialy:)

asia407

A bo chcialam je pozmniejszac,zeby na forum sie zmiescily i troche przesadzilam...
Sprobuje porobic nowe
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Niestety nie mam okna w lazience i am sztuczna wentylacje.
Na poczatku byla tak nieszczesnie zrobiona, ze dzialala zawsze jak bylo wlaczone swiatlo, co bylo uciazliwe przy kapieli, bo podwiewalo.
Na szczescie tato umial mi zmienic i taraz mam wentylacje na "zyczenie", czyli wlaczam jak swiatlo, tylko osobnym przyciskiem i wylaczam zaraz a ona jeszcze chodzi przez 5 minut, wyciagajac np  wilgos po kapieli

spragnienie

asia407
ale bardziej ich dziwi włącznik na zewnątrz czy NORMALNY kran ??   :)