jusia79 dołącza do grona ciężarówek ;)

Zaczęty przez jusia, 19 Mar 2008, 12:32:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

GLU  to zapewnie glukoza
BIL bilurubina
KET to zapewnie cialo ketonowe
Nie masz zadnych z ww wymienionch to chyba raczej dobrze (jak zle pisze maraxela to nie bij )

jusia

dzieki dziewczyny, jakos mnie dzis stres dopadł, jeszcze to ze jestem chora i w ogole mi nie przechodzi, a na dodatek mam twardy brzuch od rana i tak sobie mysle, ze pewnie znowu sie zaczyna :(
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jusia

czy puchna Wam nogi? bo mnie strasznie i wlasciwie opuchlizna po nocnym odpoczynku wcale nie ustepuje a narasta, lewa noge mam spuchnieta jak balon, rano byla tylko wewnetrzna kostka, a teraz rowniez zewnetrzna, jak sie tego pozbyc? czy to objawy czegos zlego, czy normalka?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

salsa

Jusia, mojej cioci bardzoo puchły, ale nie wiem jak bardzo-wiem że narzekała.
moze warto do Gina zadzwonić i sie zapytac?

kurde jak Was czytam, to uświadamiam sobie jaki bezmiar wiedzy trzeba posiadać zeby tą ciąże dobrze rpowadzić. i pomyśleć, ze kiedyś kobiety rodziły na gołej ziemi, brrrr.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

nionczka

Jusia, mi wczoraj polozna powiedziala, ze jak mi beda puchly nogi, zebym sobie specjalna masc na krazenie kupila. Spytaj w aptece. Plus zimne kapiele stop i odpoczynek z nogami do gory. Pucniecie nog jets normalne, ale jest Ci sie wydaje, ze puchna Ci za bardzo lepiej skonsultuj to z lekarzem.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Sprobuj tez ograniczyc ilosc soli, ona dodatkowo zatrzymuje wode w org i przyczynia sie do puchniecia. Widzialam gdzies specjalna diete dla kobiet w ciazy ktore gromadza za duzo wody w org.

kamu2

Mnie troszkę puchną,ale w takie upay to zawsze tak miałam,wczoraj moja ginka powiedziała żeby odpoczywać z nogami uniesionymi wyżej
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

jusia

dzieki dziewczyny, ale najlepsze jest to, ze mam spuchnieta tylko lewa noge, jak balon i paluchy jak serdelki i stopa jest jak poduszka  :o
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

brawurka


jusia

Cytat: brawurka132 w 27 Cze 2008, 21:29:32
jusia a jakie masz ciśnienie?
a nie wiem, bo nie mam ciesnieniomierza ale dotychczas było ok, wlasnie doczytalam, ze jak jest taka spuchnieta jedna noga to moze byc zapalenie zakrzepowe zył głebokich, moja mama miala to w ciazy, ale chyba pod koniec, no coz zobacze jak sie jutro noga bedzie prezentowac
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

aniak1211

jusia79
Mi stopy puchnely ale pod koniec ciazy,zwlaszcza prawa.
Lekarz kazal odpoczywac z nogami w gorze i pic wode.

Po porodzie jak opuchlizna zeszla to nie moglam sie napatrzec na moje zgrabne nozki ;) ;D

brawurka

a ja na moja szcupła twarz:) stopy tez mi puchły, ale dopiero pod koniec

zosia2007

Cytat: jusia79 w 27 Cze 2008, 22:01:23
Cytat: brawurka132 w 27 Cze 2008, 21:29:32
jusia a jakie masz ciśnienie?
a nie wiem, bo nie mam ciesnieniomierza ale dotychczas było ok, wlasnie doczytalam, ze jak jest taka spuchnieta jedna noga to moze byc zapalenie zakrzepowe zył głebokich, moja mama miala to w ciazy, ale chyba pod koniec, no coz zobacze jak sie jutro noga bedzie prezentowac


jusia, ty juz lepiej nic nie czytaj, tylko połóż się wygodnie z nogami do góry i nie martw się na zapas. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze przytul

jusia

no i jestem po kolejnym usg, Franio to nadal Franio, czego dowodem zdjęcie jąderek (chociaz ja sie tam niczego dopatrzec nie moge ;) ) jest duży, cały czas różnica 2 tygodni sie utrzymuje, zatem pewnie zagosci u nas 2 tyg. wczesniej :) ma dużo zdjęć, wg pani dr wszystko w porzadku, ma dwie nerki (a martwiłam się o to, bo mój brat urodził się z jedną, chociaż powiększoną), cały czas był w półszpagacie, tzn. miał stópkę prawie w buzi i tak fajnie rączkami machał :) i.....ma duże usta, normalnie jak mój mąż (a chyba nawet większe), jak wyszlismy i maz ponownie zaczal ogladac zdjecia i tak przyglada sie ostatniemu en face i przygląda i mówi bardzo poważnie:" no już widzę, że jest do mnie podobny"  :lollol: :lollol: :lollol: myślałam, że padne ;) 
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

abkasia

brawo juska... a zdjecia jakies pokazesz ???  :shy: :shy:

jusia

abkasia no wlasnie nie mam skanera, maz musi wziac do pracy to moze w przyszlym tyg.beda ;) aha i mały ma duże stopy, chyba...7 cm  what i wazy ok.2000g, no nie ma juz dużego brzucha, za to najwieksza ma glowe, czyli prawidlowo :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

foszek

#191
O jak fajnie  brawo
Tylko czy na pewno ma on 7 cm '?? Moze 27 ??
I strasznie sie ciesze ze i Franio pozbyl sie duzego brzuszka  brawo

rilla

gratuluje jusia! dla Franka też gratulacje:D przystojniak nam się szykuje:D

zosia2007

jusia79 tak sie ciesze, że wszyskto ok z Franiem :)

co do stópek to mój chrześneiak jak się urodzil stopy mial 10 cm i ja jako matka chrzestna mialam go ubrac do chrztu (mial wtedy 1 miesiać) -ileż ja sie naszukałam bucików do chrztu na 12 cm stope  lol

panikarola

ooo juska, to swietnie ze franio sie unormowal :) super wiesni na jedenastomiesiecznice ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

ishka82

juśka, super, że wszystko ok :) A stopkami się nie przejmuj ;;)

mika


zuzia

Cytat: foszek w 29 Sie 2008, 17:47:31
O jak fajnie  brawo
Tylko czy na pewno ma on 7 cm '?? Moze 27 ??
I strasznie sie ciesze ze i Franio pozbyl sie duzego brzuszka  brawo

foszek, stopy Frania maja 7 cm. 27 to moglby byc maly problem :D

foszek

Cytat: zuzia w 29 Sie 2008, 22:47:45
Cytat: foszek w 29 Sie 2008, 17:47:31
O jak fajnie  brawo
Tylko czy na pewno ma on 7 cm '?? Moze 27 ??
I strasznie sie ciesze ze i Franio pozbyl sie duzego brzuszka  brawo

foszek, stopy Frania maja 7 cm. 27 to moglby byc maly problem :D
:hammer: :hammer: chyba bylam juz zmeczona  :point_lol:

brawurka

 moja mama mowi ze jak sie urodfzilam to pierwsza rzecz ktor przykula jej uwage to byly moje duuuze stopy ;D teraz sa chyba odpowiednie do wzrostu, maja ma małe, az musze jej zmierzyc