jusia79 dołącza do grona ciężarówek ;)

Zaczęty przez jusia, 19 Mar 2008, 12:32:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

jusia - to juz ktoras ciaza w moim zyciu, z ktorej mam relacje, ale dalej w ogole nie moge uwierzyc, ze 7 cm ma juz raczki i nozki :D normalnie dalej szok ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

zwierzatko_mojej_mamy bo ty z kosmosu jesteś dlatego  ;D a ja jak mówię że każdy musi mieć pępek bo to ślad po połączeniu z mamą i jego brak świadczy o tym ,że ktoś jest cyborgiem to pól klasy zaczyna sobie go szukać  ;D ;D ;D
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

jusia

zwierzu 7 cm , to jest bez nóżek (ale to głupio brzmi) od czubka głowy do dupki (no dupy nie moge napisac przecież) lapki są widziałam, ja mam niezła schize na tym punkcie, bo jak po wypadku straciłam dwa paluchy to teraz myslę, że i dziecko mi sie takie niekompletne urodzi ;)
goga  przytul bardzo mi przykro, wprawdzie nie wiem co to za choroba (zaraz sobie przeczytam), ale każda choroba jest niemile widziana i musi być to straszny dramat dla rodzicow, szczerze wspołczuję
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

goga ale wiesz o co chodzi - uczyli czlowieka o zarodkach, owlosionych 100% robaczkach, ktore migruja w jaszczurki, cofajacym sie ogonku itp - caly czas mowie o plodzie ;) i trudno mi dalej uwierzyc, ze to wszystko trwa tak szybko, ze juz 7cm ma wyglad czlowieczka ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

jusia79 alez mnie rozsmieszylas z tymi palcami :D czyli, ze jak mialam kiedys kolczyk w pepku, to dziecko bedzie mialo dziurke w pepowinie ? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jusia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 28 Kwi 2008, 23:33:31
jusia79 alez mnie rozsmieszylas z tymi palcami :D czyli, ze jak mialam kiedys kolczyk w pepku, to dziecko bedzie mialo dziurke w pepowinie ? :D
who knows ?  ;D
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

goga

zwierzatko_mojej_mamy nigdy potem już tak szybko nie będziemy rosnąć - w życiu płodowym zwiększamy masę o około bilion razy, dla mnie to też niepojęte że z takiej kropki nad i wyrasta człowiek

jusia a ty już o żadnych chorobach i zespołach chorobowych nie czytaj !!! ty oglądaj kolorowe ciuszki - słuchaj doświadczonej mamuśki ;) zakaz czytania o tym  :hammer:
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

jusia

goga straszna ta choroba, właściwie dziecko nie ma szans na przeżycie  :( okropne
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_Edwardsa
to chyba gorsza choroba niż zespół Downa, dobra nie czytam już tych okropności, smutne to strasznie, że ludzi dotykają takie nieszczęścia  :( :( :(
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

jo_miekka

jusia79 cieszę się kochana, że wyniki takie ok!  jupi

mika


brawurka

jusia będziesz miała piękniego kompletnego malucha:)

jak patrze teraz na moją Maje to sie nie moge nadziwić jak takie cudo powstało i jeszcze nie tak dawno miało 6 cm, a teraz ledwo sie w wózku mieści:)

vobi

jusia79, ciesze sie ze wszystko ok z maluchem!  brawo
No i stawiam piwo za poszukanie na necie informacji, ja sie od tygodnia zastanawiam co to CRL ale poszukac mi sie jeszcze nie chcialo  :-[

vobi

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 28 Kwi 2008, 23:27:09
jusia - to juz ktoras ciaza w moim zyciu, z ktorej mam relacje, ale dalej w ogole nie moge uwierzyc, ze 7 cm ma juz raczki i nozki :D normalnie dalej szok ;)

zwierzatko, dla mnie to tez jest niewyobrazalne. Tak samo jak fakt, ze ca 1 cm "ktos" ma juz bijace serce.  :o

foszek

Jusia, ja na swoim USG nie znalazlam zadnego oznaczenia jakie Ty podalas :)
Ide szukac po niemiecku...
Swoja droga dziewczyny maja racje, przestan czytac, bo to dolujaco wplywa, sama przez to przeszlam, az maz mi zabronil czytac :)
Moj maluch wazy jakies 350 g i ma jakies 19 cm :)
Wedlug http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79949,4039742.html?tydzien=21

elizapj

fajnie dziewczyny czytac o tych Waszych dzidziusiach:)

jusia mysle, ze Twoj niepokoj jest w 100% zrozumialy, ale jak radza dziewczyny nie wbudzaj go w sobie jeszcze bardziej. zajmuj sie przyjemnymi aspektami ciazy...
z reszta czuje sie jakbym przyslowiowo uczyla ojca dzieci robic...o byciu w ciazy nie wiem nic, o lekach i innych emocjach jej towarzyszacych rowniez nie..a sie tu wymadrzam..uciekam do pozmienia czytaczy podgladaczy
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamu2

Ja często korzystam z tego http://www.noworodek.pl  i tam na kalkulatorach jest interpretator usg.
Jusia a ty nie czytaj o tych chorobach,daj spokój,dziewczyny mają rację lepiej pooglądaj sobie kolorowe ubranka i inne rzeczy dla maluszka
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

foszek


jusia

Cytat: foszek w 29 Kwi 2008, 11:50:34
Jusia a pokazesz swoje USG ??
raczej to niemożliwe, bo mam tylko taki wydruk :(
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

foszek

Tzn masz tylko wydruk z komutera a nie masz skanera, zeby go zeskanowac? Dobrze rozumiem?

sweedee

Cytat: jusia79 w 29 Kwi 2008, 11:57:03
Cytat: foszek w 29 Kwi 2008, 11:50:34
Jusia a pokazesz swoje USG ??
raczej to niemożliwe, bo mam tylko taki wydruk :(
to zeskanuj albo skseruj ten wydruk, bo z czasem wyblaknie :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

jusia

powiem mężowi, zeby zeskanował w pracy, faktycznie nie pomyślałam, ze to wyblaknie  :o
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Kata

jusia dobre wieści nam przyniosłaś z tego USG :)
Pozdrawiam

Kata

jusia

z uwagi na to, iż termin porodu jest dla mnie tajemnica (z uwagi na rozbieznosci tc liczone wg OM oraz wg USG) w weekend przeprowadziłam małe śledztwo ;) nie wiem, czy któraś z Was pamięta, jak wysnuwałam karkołomne wnioski na strefie zdriowia, iz od kwasu foliowego dostałam wysypki na twarzy i czy to nie jest przypadkiem jakis skutek uboczny ;) ? otóż sprawdziła, iż post ten umieściłam 28.01. (!!!!), a wiec byłam już wtedy w ciąży, bo na początku  hormony szaleją i na buzi pojawiają się różne wypiętrzenia ;) a zatem moja @ z 01.02 to może nie była zwykla @...nie pamietam  :-[ zatem dziecko jest bezwzglednie starsze ;) zatem, kiedy je urodze? koniec pazdziernika?   
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

nionczka

Oj, Jusia Jusia. Najlepiej poczekaj na kolejne USg i zobaczysz czy sie potwierdza prognozy z ostatniego.
Ja czytalam, ze mozna miec spokojnie @ przez pierwsze 4 miesiace ciazy i ze to nie musi byc zle! W szkolu bylam. Moglas miec wlasnie albo taka @ albo jakies inne krwawienie.
Nie martw sie, ze nie znasz daty. Tak naprawde zadna z nas jej nie zna :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login