welon inaczej..

Zaczęty przez anawar, 16 Mar 2008, 21:53:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anawar

Witam wszystkich - tych zainteresowanych mniej i bardziej :)
za ok miesiąc przyjedzie do salonu moja wymarzona suknia ślubna - San Patrick model Bagdad - to jest to :D
dla niewtajemniczonych załączam fotkę.. tzw. miłość od drugiego wejrzenia  8) czyt. zachwyt dopiero w salonie bo na www wydawała mi się przeciętna  >:D
o ile z suknią problemu nie było z welonem tak lekko nie jest  :(
podoba mi się coś w stylu niżej załączonych fotek ale po pierwsze nie wiem czy to pasuje do sukni, a po drugie nie mam pojęcia gdzie coś takiego można dostać - pytałam w wieeeeeeeelu miejscach ale wszędzie zonk!

mayagaramond

To na drugim zdjeciu to tez welon z san patrick, madonna na pewno moze taki zamowic, ale cena jest z pewnoscie wysoka.

Siog powinna sie orientowac co do tych welonow. Moze tu zajrzy, w razie czego napisz do niej pw.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Ależ piękna ta suknia, skręcam się właśnie z zazdrości ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 16 Mar 2008, 21:58:44
Ależ piękna ta suknia, skręcam się właśnie z zazdrości ;)

ja tez, ale z wrazenia (zazdrosci ;)) zapomnialam napisac. Ja wlasnie takiej sukienki w zeszlym roku szukalam - dekolt w V i pionowe ciecia.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

olgaaa1

hej ja mierzyłam bagdad, bardzo ładna suknia, ale jakoś mnie nie powaliła na kolana, bo jest dla mnie taka za mięciutka,, prawie wogole nie usztywniona, czułam się jak w sukni wieczorowej, a nie w sukni ślubnej, ale pewnie Ty pięknie w niej wyglądasz :) Co do tego welonu, to myśłe, że raczej nie bardzo, tym bardziej biały, bo ta suknia, nie jest bielutka, ma taki kolor który ciężko mi określić, myśle, że taka mgiełka bedzie ok, albo wogóle bez welonu.

Kasia

Cytat: olgaaa1 w 16 Mar 2008, 22:08:25
bo ta suknia, nie jest bielutka, ma taki kolor który ciężko mi określić, m


no jak to

biała to biała

jeżeli anwar zamówiła białą to trudno aby dostała np. śmietankową

olgaaa1

no tak ale ta suknia ma naszyte takie koraliki, które nie są białe i suknia nawet biała, robi się ciemniejsza. Ciężko mi to okręślić ale tak jest

Kasia


anawar

Cytat: mayagaramond w 16 Mar 2008, 21:55:37
To na drugim zdjeciu to tez welon z san patrick, madonna na pewno moze taki zamowic, ale cena jest z pewnoscie wysoka.

Siog powinna sie orientowac co do tych welonow. Moze tu zajrzy, w razie czego napisz do niej pw.

cena tego typu welonów zaczyna się od 1000zł - zdaję sobie z tego sprawę, ale czegóż się nie robi żeby pięknie wyglądać ;)

Cytat: mayagaramond w 16 Mar 2008, 22:00:09
Cytat: inkageo w 16 Mar 2008, 21:58:44
Ależ piękna ta suknia, skręcam się właśnie z zazdrości ;)

ja tez, ale z wrazenia (zazdrosci ;)) zapomnialam napisac. Ja wlasnie takiej sukienki w zeszlym roku szukalam - dekolt w V i pionowe ciecia.

dzięki wielkie.. już nie mogę się doczekać kiedy w niej wystąpię ;)

co do koloru to zamówiłam białą - w innych kolorach nie czuję się dobrze
masz rację olgaaa1, ta suknia jest bardzo lekka i miękka dlatego zostaną tam wszyte fiszbiny, żeby ją trochę usztywnić..
odnośnie welonu to marzyłam właśnie o czymś takim jak na fotkach ale też nie jestem pewna czy będzie pasował.. jeśli nie znajdę tego co chcę wystąpię bez welonu - ewentualnie 2,5-metrowa mgiełka tylko do kościoła..

olgaaa1

Powiem Ci że jak założyłam tą suknie i pani przymierzyła mi mgiełkę, taką długą 3 metrową :) to ona wyglądała z tym welonem pięknie, tak dostojniej, więc może zastanów się nad takim do ziemi.
A gdzie zamawiałaś suknię w Madonnie w Wawie?

Kasia

nie wiem w którym salonie robisz zakupy ale

w warszawskiej Madonnie taki welon można zamówić za około 500-600zł :)

anawar

mierzyłam tę suknię w warszawskiej madonnie i tam podano mi takie ceny..
suknię ostatecznie zamówiłam w białymstoku, a nad tą mgiełką cały czas myślę ;)

Kasia

w warszawskiej Madonnie (pewnie nie tylko tej) sprzedają welony orginalne i robione przez Madonnę

te robione w Madonnie to właśnie te tańsze

np. Agaaa zamówiła taki koronkowy krótki i policzyli ją coś około 250zł

anawar

bardzo dobra cena.. za ten oryginalny, który jest na zdjęciu z sukienką chcą 250zl za wypożyczenie - tyle, że on mi się akurat nie podoba - bardziej skłonna była bym założyć mgiełkę lub iść bez..

Majeczka

Ania mi cos swita w glowie ze moze ja Cie widzialam :) ogladals suknie w San Patricku w Bialymstoku w styczniu i bylas moze z kolezanka??
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

anawar

byłam z bratową, którą wszyscy biorą za moją siostrę - ale w listopadzie i grudniu a nie w styczniu :)

anawar

powiedzcie co sądzicie o tych bucikach.. będą pasowały czy szukać czegoś innego?

inkageo

Mi się nie podoba taki fason, poszukałabym czegoś bardziej na czasie ;) W zwykłych sklepach obuwniczych :)
Imagine there is no hate

salsa

Anawar, jak dla mnie jasne ze pasują:)
do slubu ok, do czegos innego to juz za strojne:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

ja mierzylam takie identyczne tylko z tasiemka naokolo kostki - wygladaly fajnie na nodze, ale bym sie w nich zabila :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

anawar

Cytat: salsa w 17 Mar 2008, 18:26:59
do slubu ok, do czegos innego to juz za strojne:P

mają być tylko do ślubu - później nie zamierzam z nich korzystać ;)
myślałam jeszcze o takich z odkrytymi palcami ale nie wiem czy pasują do sukni  ???
mam tylko problem z obcasem - nie może być wyższy niż jakieś 5cm żeby przyszłego męża nie "przerosnąć"  8) a ciężko jest coś takiego znaleźć..

salsa

1. do sukni super pasują, są bardzo w klimacie
absolutne żadne nowoczesne buty mi tu nie pasują do niej
2. obcasy mozna skrócić u szewca, nie ma problemu
3. mąz tez bedzie miał obcas-eleganckie buty męskie nie są zupełnie płaskie, tak z 2-3 cm to musza miec:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sierpniowajulka

wg mnie koronkowe buty zupełnie nie pasują do tej sukni. Suknia jest dość bogata - plisowane falbanki, naszyte pionowe pasy aplikacji koronkowych, poziomy pas z koronki na biodrach, tiulowe ramiączka... dużo tego wszystkiego (choć suknia jest piękna!). Dlatego poszukałabym butów z gładkiego materiału (koronka na Bagdadzie jest zupełnie inna od tej na butach - będą się gryzły) z trochę mniej agresywnym szpicem z przodu (ale nie okrągłe noski!!!), ewentualnie z detalem w postaci broszki (czy jakkolwiek takie cuda przy butach się nazywa) w srebrze z cyrkoniami (żadnych kokardek, bo one do tej sukni zupełnie nie pasują - przeładowują całość).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Welon raczej upięty gładko, nie na baskijkę - tak to nazywają w salonach ślubnych (czyli z tym czepeczkiem) - bo to dwie zupełnie inne bajki. Może być obszyty cienką taśmą koronkową.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

no któraś z foremek ma te buty

do takiej jakby "obszarpanej" sukni