welon inaczej..

Zaczęty przez anawar, 16 Mar 2008, 21:53:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

Kasia, mówisz o Konwalii i jej sukni - ale tamta suknia ma zupełnie inny charakter. I buty Konwalii też są trochę inne...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

kurdę a ja myślałam ze to te same buty :)

sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

anawar

a może coś takiego.. tyle, że w odpowiednio dobranym kolorze.. ???

Kasia

anawar a co to za buty
mi nawet kolor odpowiada :)

sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

anawar

nie mam pojęcia co to za buty.. znalazłam je gdzieś przypadkiem... chodzi raczej o sam styl, który uwielbiam :D

sierpniowajulka

Miałam rację - to buty firmy Aldo: http://www.aldoshoes.com/eng/storeSection/redirect.cfm?sectionID=b2c/style/productDetails.cfm&itemID=65360912&&var=d&ckey=UK&colorid=81
Wydaję mi się, że buty w tym stylu znacznie lepiej będą się prezentowały przy Twojej sukni niż koronkowe, które wcześniej zaprezentowałaś.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


olgaaa1

dziewczyny a mam pytanko, do takich butów, jak te z Aldo, stopy powinny być gołe, bez żadnych pończoch?

mayagaramond

Cytat: olgaaa1 w 17 Mar 2008, 21:26:11
dziewczyny a mam pytanko, do takich butów, jak te z Aldo, stopy powinny być gołe, bez żadnych pończoch?

Tak.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

olgaa, zajrzyj to hoegla w blue city.  ;) polecałam w wątku butowym.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Tulipanna

Suknia przepiekna, gratuluje wyboru!
Jest na tyle bogata, ze nie potrzeba jej zadnych "ozywaczy", wszystkie dodatki moim zdaniem powinny byc delikatne i raczej gladkie, aby dopelnialy kiecke, a nie probowaly ja przekrzyczec. Ten mgielkowy welon jest sliczny, chociaz sama bym takiego nie wybrala (ale ja mam kiecke z zupelnie innej bajki). Co do butow - jestem za przykladem podanym przez anawar- eleganckie i sexi :)

rubin04

Oj fajoskie te buty Aldo.. Ale w Polsce chyba nie mozna ich kupic?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

aldo mają sklepy w Polsce, nie wiem czy we Wrocku są ale w Wawie są prawie w każdym centrum handlowym więc Rubin zapraszamy ponownie do Wawy :D

cumberland

rubin, pewnie że można! :) dziś mierzyłam je nawet tylko złote. Niestety póki co do Polski trafiły tylko w dwóch kolorach - srebrnym i złotym.

rubin04

bo ja bym nawet nie do ślubu ale tak dla siebie takie chciała choc nie wiem czy spadacnie będą jak nie mają pasków zadnych...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

rubin dawaj do Warszawy, poprzymierzamy, pójdziemy na słodkości pogadamy :)

rubin04

a napiszcie mi w moim watku tez co do butów.. Proszę ładnie...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

anawar

Cytat: Tulipanna w 18 Mar 2008, 12:10:50
Suknia przepiekna, gratuluje wyboru!
wielkie dzięki  :)

Cytat: mika9983 w 18 Mar 2008, 14:46:13
aldo mają sklepy w Polsce, nie wiem czy we Wrocku są ale w Wawie są prawie w każdym centrum handlowym więc Rubin zapraszamy ponownie do Wawy :D
dziewczyny w białymstoku też mamy ten sklep - chociaż to dla większości z was drugi koniec polski zapraszam :D

Majeczka

Anawar a gdzie dokladnie w bialym??
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

anawar

Majeczko, w galerii białej..

anawar

może doradzicie mi jakiś bukiet plisssssssssssssssssssssssss :)
przypominam, że suknię zamówiłam w bieli a nie w kolorze, który jest na zdjęciu..
myślałam o czymś delikatnym, ewentualnie wachlarz (tyle, że bardziej subtelny niż na zdjęciu) lub mufka - koniecznie obstaję za tym aby był zrobiony z białych tulipanów bo je po prostu uwielbiam, ale nie wykluczam też innych możliwości

olgaaa1

#48
Anawar, wiem, że te buciki twoje to cymbelaine, a w którym salonie je kupiłaś? dużo Cię kosztowały?

magdarynka

Tulipany maja cos w sobie  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login