Makijażystka we Wrocławiu

Zaczęty przez marcheewka, 05 Mar 2008, 08:47:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcheewka

Ostatnio przystopowaliśmy z przygotowaniami, bo wszystko, co najwazniejsze już zaklepane. Ale uświadomiłam sobie, że zapomniałam o makijażu! Proszę zatem dziewczyny z Wrocławia i okolic o namiary na fachową makijażystkę. Liczę na was!
Przeglądałam propozycje w googlach  i przewodniku, ale nie wiem, która pani jest godna polecenia. Na dodatek ja praktycznie się nie maluję, wiec nawet nie wiem na co zwracac uwagę!
Mam na oku p. Martę Nowaczyńską
http://www.martanowaczynska.republika.pl/uslugi.htm

no i słyszałam o pani Romer (?)

proszę o pomoc!!!

spragnienie

cześć,
ja polecić mogę Panią Barbarę Romer, bo osobiscie widzialam efekty jej pracy na 2 osobach i byłam zachwycona - jest b. miła, cierpliwa i naprawdę profesjonalnie pochchodzi do swojej pracy.
Niedługo będzie mnie też malować jako świadkową :) na ślub kolejnej osoby ..
Bardzo chcialam, żeby mnie malowala do ślubu, ale ze wzgl. osobistych nie bedzie pracowac jesienią . Ale Ty masz ślub z a 4 m-ce więc luz :)
Także też szukam kogoś sprawdzonego :(

marcheewka

Dziekuję, też o niej słyszałam od kogoś na forum.
Spróbuję sie z nią skontaktować

spragnienie

ja nie mam do niej nr, ale mogę spytać kogoś kto ma (przyszłej panny młodej :) którą będzie malować i przy okazji mnie jako druhnę ), bo już mnie 1 osoba prosiła na PW
postaram się wysłać wieczorem
pozdrawiam, s.

moonlight

Witam!
Podaję namiary na makijażystkę, z którą współpracujemy przy sesjach; Natalia 605 766 845
Jest naprawdę świetna... Wkrótce na stronie pojawią się zdjęcia modelek w  makijażach robionych przez Natalię... 

marcheewka

Cytat: moonlight w 05 Mar 2008, 16:04:33
Witam!
Podaję namiary na makijażystkę, z którą współpracujemy przy sesjach; Natalia 605 766 845
Jest naprawdę świetna... Wkrótce na stronie pojawią się zdjęcia modelek w  makijażach robionych przez Natalię... 

Dziękuję!
Patrząc na zdjecia modelek na stonie Jarka to faktycznie niezła makijażystka :-)

moonlight

Cytuj
Patrząc na zdjecia modelek na stonie Jarka to faktycznie niezła makijażystka :-)


Na stronie nie ma jeszcze zdjęć z makijażami Natalii, ale jej umiejętności są dużo większe - jest kreatywna, a jej makijaże perfekcyjne... Wkrótce będą zdjęcia, zaznaczę które to są...

rubin04

Ja mam wstępnie umówioną tę:
http://www.angelstudio.getphoto.net/

Ale sama nie wiem, nie mam doświadczenia w makijażystkach..
A ta B.Romer ile kosztuje i czy ma jakąś stronę?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mona_liza

Informacja o B.Romer z innego forum: "Barbara Romer bierze za makijaż 150 zł", tel. 601-989-596

moonlight

Wstawiliśmy zdjęcia z makijażami Natalii. Pierwsze dwie modelki tutaj:

http://www.jpekala.com/ludzie.php?num=0

Makijaże lekkie, dziewczęce, wieczorowe, stylizowane i zwariowane...

Acha! Natalia sprawdza się również jako stylistka...

Pozdrawiam

martos82

Pani Basia Romer nie ma wlasnej strony, ale tu znajdziecie informacje o niej
http://www.przewodnikmp.pl/oglo/kosmetyka/kosmetyka/barbara.php
Wkleje Wam cennik jaki dostalam od niej pod koniec zeszlego roku - mial obowiazywac w 2008, ale z tego co widze jest juz nieaktualny

Ceny obecne wynoszą ( ceny obecne to ceny na 2007 rok )
makijaż próbny 60zł /w roku 2008- 70zł
makijaż ślubny 110zł/ w roku 2008 120zł
makijaź Pana Młodego 45 pln /w 2008 -55zł
doklejanie sztucznych kępek 25 potem 30zł
pozostałe Panie w Rodzinie płacą obecnie 80zł potem 85zł

Czytalam, ze pani Baisa jest w ciazy i np. z jedna dziewczyna sie z nia umowila na makijaz, a miesiac przed zadzwonila, ze nie moze jej malowac, ale przysle kolezanke ( to byl makijaz probny ).

Dobra opinie ma tez pani Agnieszka z Upiekszalni.

Rubin a Ty ile bedziesz placila w angelstudio?

Ja najchetniej znalazlabym kogos, kto przyjdzie do domu nie malowac, bo nie bardzo mam ochote w dniu slubu jechac przez pol miasta.

moonlight bardzo fajne te makijaze  ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


marcheewka

Cytat: moonlight w 05 Mar 2008, 22:47:56
Wstawiliśmy zdjęcia z makijażami Natalii. Pierwsze dwie modelki tutaj:

http://www.jpekala.com/ludzie.php?num=0

Makijaże lekkie, dziewczęce, wieczorowe, stylizowane i zwariowane...

Acha! Natalia sprawdza się również jako stylistka...

Pozdrawiam


A możesz coś powiedzieć o tej Natalii? Czy ma swoją stronę?
Bardzo ładne te makijaże
Zastanowię się :)

moonlight

Natalia chyba jeszcze strony nie ma... Nie ma też swojego salonu... Pracuje w Sephorze w Pasażu Grunwaldzkim, ale właśnie została ambasadorem kosmetyków chyba Loreala i ma dość dużo pracy... Studiuje... Chodzi na kursy (ostatnio robiła kurs makijażu ślubnego). Wizaż i stylizacja to jej pasja...

Zawsze można wypróbować makijaż, umówić się z nią np. w Sephorze (choć nie wiem co w tej Sephorze robi - kremy?, makijaże?). Zadzwoń, porozmawiaj - zobaczysz... Mogę ją uprzedzić, że jesteś naszą "marcheewką"...

marcheewka Dziękujemy za http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1391.0.html
;D

panikarola

marchewka, pani Marta Nowaczynska mnie malowala. pisalam o niej gdzies rubinowi, musisz przeszukac forum. super jest!!! malowala tez inne kobitki u mnie w rodzinie, jest tez stylistka.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marcheewka

Cytat: panikarola w 06 Mar 2008, 18:35:44
marchewka, pani Marta Nowaczynska mnie malowala. pisalam o niej gdzies rubinowi, musisz przeszukac forum. super jest!!! malowala tez inne kobitki u mnie w rodzinie, jest tez stylistka.

A ile płaciłaś? Mozesz napisać?

Pani Edyta Cieślik, do ktorej link podawałam wyżej odpisała mi, ze cena makijażu ślubnego 200 zł, to chyba dużo, tak mi się wydaje...?

marcheewka

Cytat: panikarola w 06 Mar 2008, 18:35:44
marchewka, pani Marta Nowaczynska mnie malowala. pisalam o niej gdzies rubinowi, musisz przeszukac forum. super jest!!! malowala tez inne kobitki u mnie w rodzinie, jest tez stylistka.

Pani Nowaczyńska też ma wolny termin. Jej cena 75 próbny + 110 ślubny co razem daje 185 zł, czyli podobnie. Może tyle to kosztuje, nie wiem.

Panikarola, chciałam zobaczyć twoje zdjęcie - makijażu, ale link nie działa w galerii. Czy mogłabyś mi się pokazać??
Oglądałam kiedyś Twoje fotki, ale nie pamiętam makijażu.

panikarola

halo marchewka! jestes teraz na strefie????
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

adrianna79

ja bylam w payot kolo "koloru" - moj makijaz to jedyne rzecz w dniu slubu ktora wyszla super. nawet nie mialam makijazu probnego a makijazystka naprawde sprawdzila sie na 100%. bardzo polecam jej salon.

martos82

Adrianna79 pamietasz jaki byl koszt tego makijazu?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

spragnienie

Cytat: panikarola w 06 Mar 2008, 18:35:44
marchewka, pani Marta Nowaczynska mnie malowala. pisalam o niej gdzies rubinowi, musisz przeszukac forum. super jest!!! malowala tez inne kobitki u mnie w rodzinie, jest tez stylistka.

panikarola - oglądałam kiedyś Twoje zdjęcia ze ślubu (takie w czerwonych okularach :) ) ale jakbym mogła prosić o zdj makijażu na PW i/lub ewentualnie pae uwag nt. tej Pani to bym była bardzo "dźwięczna"  bo też szukam makijażystki

adrianna79

Cytat: martos82 w 08 Mar 2008, 16:36:08
Adrianna79 pamietasz jaki byl koszt tego makijazu?

90 zlotych i 10 zlotych napiwku. bylam bardzo, bardzo zadowolona. uzywa ona moich ulubionych kosmetykow - bobbi brown ale i tez firme payot. rowniez dzien przed slubem mialam zabieg na twarz gdzie kobieta zrobila mi peeling bo z nerwow mialam wypryski i uzyla pradu zeby zmniejszyc wyglad wypryskow. pod koniec zrobila mi maseczke tlenowa i maseczke z opilkow ze zlota. jej salon jest na piastowkiej.

martos82

Dziekuje bardzo. Kosmetyczka na Piastowskiej, ale makijaz na Nozowniczej, tak?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

#23
dziewczyny, nie wiem co sie stalo z moimi zdjeciami, ustawiam te galerie i ustawiam, a ona jest caly czas niewidoczna??

wrzuce tu bezposrednio do postu jedno moje zdjecie i wieczorem je usune, a galerie na picasie musze od nowa wgrac. tylko dzisiaj nie mam czasu, to troche potrwa.

no i co, widac cos?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

martos82

Makijazu nie widac, ale widac ze bylas bardzo ladna panna mloda.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login