Makijażystka we Wrocławiu

Zaczęty przez marcheewka, 05 Mar 2008, 08:47:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

Potwierdzam, że to świetna dziewczyna i profesjonalistka w każdym calu!!! Używa kosmetyków z najwyższej półki (Dior, YSL, Lancome) + profesjonalne. Do tego profesjonalne bazy rozświetlające i utrwalacze. Polecam!!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

noki

dolaczam sie do opinii nt p. Ani Bieszczad - pogadalysmy sobie co i jak, fajnie dopasowala kolory, nie wciskala niczego na sile, makijaz przetrwal az do zmycia go o 4 rano, kosmetyki jakie zauwazylam do Chanel, Dior, YSL. Sympatyczna mloda kobieta. W dniu slubu przyjezdza do domu.

rubin04

Monnlight - ja sie na Natalie zdecyduje na to wesel co ide teraz, nawet napisałam juz do niej na GG, a po południu moze jeszcze zadzwonie jak mi na GG nie odpisze do tej pory :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martos82

Ja juz po slubie i weselu i chcialabym tylko potwierdzic swoja wczesniejsza opinie. Natalia Stawiarska jest swietna w kazdym calu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martusiaaa21

Dziewczyny moge wam polecic z czystym sumieniem makijazystke z Brzegu, ktora maluje rowniez we Wroclawiu. Malowala mnie do slubu, wiele moich kolezanek oraz moja mame. Bylysmy bardzo zadowolone. To mloda kreatywna dziewczyna, ale wie co robi. Makijaz trzymal sie do bialego rana. Jak chcecie moge podac wam jej namiary.  Paulina Czernik  e-mail  w.p.c1@wp.pl

k.styczen

#55
Czesc Wam , PILNIE! poszukuje wizazystki na probe i slub,ktory odbedzie sie 3 wrzesnia 2011. Mieszkam poza Wroclawiem i okolicami, ale slub odbywa sie w okolicach Wroclawia. Poszukuje osoby, ktora zrobi makijaz u klienta. Czy mozecie mi kogos polecic?
pozdrawiam

Marciszka

Doskonale Cię obsłużą na Horbaczewskiego: http://salonurodybelle.pl/
Wykonują makijaże na różne okazje i robią to fenomenalnie. Po wyjściu od nich poczujesz się jak gwiazda filmowa, serio :D I wcale nie trzeba dużo zabulić, bo też się tego bałam.

Teromea

#57
szukaj na gumtree