Staniki - gdzie kupić w wawie inny rozmiar niż 75B/75C

Zaczęty przez zuzia, 04 Mar 2008, 14:10:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dagi

Cytat: zuzia w 27 Maj 2008, 09:23:10
dagi81,
zadzwoń do Peachfield. koniecznie. Najwyżej p. Maria ci coś zamówi.
tylko że to już chyba za późno :( wybiorę się jeszcze do Buduaru w Złotych Tarasach a może do promenady, bo tam też chyba jest buduar i jeszcze chatte.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

zuzia

Cytat: dagi81 w 27 Maj 2008, 11:16:59
Cytat: zuzia w 27 Maj 2008, 09:23:10
dagi81,
zadzwoń do Peachfield. koniecznie. Najwyżej p. Maria ci coś zamówi.
tylko że to już chyba za późno :( wybiorę się jeszcze do Buduaru w Złotych Tarasach a może do promenady, bo tam też chyba jest buduar i jeszcze chatte.

zadzwoń - do P. Marii bardzo często przychodzą dostawy. Co ci szkodzi spóbować? a w Buduarze przed długim weekendem byli przed dostawą więc jeżeli jej jeszcze nie mieli to nie spodziewaj sie rewelacji.

elizapj

Cytat: dagi81 w 27 Maj 2008, 11:16:59
Cytat: zuzia w 27 Maj 2008, 09:23:10
dagi81,
zadzwoń do Peachfield. koniecznie. Najwyżej p. Maria ci coś zamówi.
tylko że to już chyba za późno :( wybiorę się jeszcze do Buduaru w Złotych Tarasach a może do promenady, bo tam też chyba jest buduar i jeszcze chatte.
tez bylam w buduarze w sobote w zt. i tez bryndza..:( mowili ze czekaja na spozniajaca sie dostawe od miesiace!
wic moze najpierw zdzwon..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

elizapj,
umów się w peachfield. Tam, nawet jak nie będzie na miejscu, to Pani Maria ustali twój rozmiar w danym staniku (dobrze się na tym zna) i ci zamówi. Ona ma dostawy bardzo często.
A w Buduarze mają dobre staniki, tylko na obsługę nie bardzo jest co liczyć.

elizapj

Cytat: zuzia w 28 Maj 2008, 09:11:25
elizapj,
umów się w peachfield. Tam, nawet jak nie będzie na miejscu, to Pani Maria ustali twój rozmiar w danym staniku (dobrze się na tym zna) i ci zamówi. Ona ma dostawy bardzo często.
A w Buduarze mają dobre staniki, tylko na obsługę nie bardzo jest co liczyć.
dzieki jak zdarze to sie udam:) jak nie to na lipiec zostawiam:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Jako że mam czasem problem z czytaniem ze zrozumieniem oraz że utknęłam na dobre w Waszawie, pytam: Gdzie mi dobiorą stanik, tak że jak przyjdę i powiem, ze chce odpowiedni stanik to zrobią to za mnie i będzie pasował jak ulał :-) Peachfield? Gdzieś jeszcze?

salsa

elvelve u Pani Hani ;) nie pamietam adresu:P ale uwaga-nic nie kupowac!!!!!!!!! albo zamowic cos takiego jak ona powie gdzies indziej albo nawet nieco mniej ciasne:) ma baba zboczenie ciasnoty podobno , dobiera staniku super ale nie ejst chyba zbyt miła:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elve

TEJ Pani Hani :P? Nie wiem czy jestem na to gotowa... no cóż czas chyba zacząć poznawać Warszawę (od tej strony)

didi_loczek

W weekend w ramach akcji "nosimy dobrze dobrane staniki" zabrałam moja mamę na zakupy i przy okazji chcialam kupić coś nowego dla siebie, wiecie co usłyszałam w jednym sklepie??
- 75 E??? Takich rozmiarów nie ma, nic takiego pani nie kupi, takich się nie produkuje   
Aż chciałam babie pokazać metke ze stanika       lol  lol  lol

zuzia

Cytat: salsa w 28 Maj 2008, 21:27:19
elvelve u Pani Hani ;) nie pamietam adresu:P ale uwaga-nic nie kupowac!!!!!!!!! albo zamowic cos takiego jak ona powie gdzies indziej albo nawet nieco mniej ciasne:) ma baba zboczenie ciasnoty podobno , dobiera staniku super ale nie ejst chyba zbyt miła:P

Salsa, no nie wiem. Hania podobno osiadla na laurach i ta ciasnota jej oczy zaslonila, że czasami przegina i generalnie wcale nie jest dobrze. W kwestii charakteru i traktowania ludzi się nie wypowiem bo mogloby być niecenzuralnie (bylam kiedyś u niej)

zuzia

Cytat: elvelve w 28 Maj 2008, 21:05:22
Jako że mam czasem problem z czytaniem ze zrozumieniem oraz że utknęłam na dobre w Waszawie, pytam: Gdzie mi dobiorą stanik, tak że jak przyjdę i powiem, ze chce odpowiedni stanik to zrobią to za mnie i będzie pasował jak ulał :-) Peachfield? Gdzieś jeszcze?

peachfield. Ew. z mną :D :D :D
zajrzyj do pierwszego posta - sklep na Pulawskiej i mazowieckiej (ta sama wlaścicielka) - tam też jest ok. ale oni raczej nie mają brytyjczyków, jeżeli na takowe się nastawiasz (chyba, że coś sie zmienilo).