Staniki - gdzie kupić w wawie inny rozmiar niż 75B/75C

Zaczęty przez zuzia, 04 Mar 2008, 14:10:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

isabelles

Ja również na pewno skorzystam z bazy stworzonej przez Zuzie

Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki 

Wstyd się przyznać ale do tej pory mając pod b. 73cm (przy wydechu 70cm) nosiłam 75C a czasami nawet 80B lub 80C  (gdy nie było tego rozmiaru 75C Panie w sklepie proponowały 80B lub jak okazało sie za male 80C – a ja nieuświadomiona :) to kupowałam)

salsa

Cytat: abkasia w 07 Mar 2008, 15:39:48
o matko zuzia Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  skad ty to wszystko tak dokladnie wiesz?????jestem po wrazeniam....

LOBBY:)

to jest kopalnia wiedzy
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ze_nitka


zuzia


inkageo

Cytat: zuzia w 06 Mar 2008, 23:19:40
no nie przesadzajcie.
1. Wrocław ul.Piłsudskiego 74-budynek not duży wybór nowości
2. na Szczytnickiej - największy wybór we Wrcoławiu, można mierzyc i mierzyć, a
obsługa będzie miła... (idąc od placu grunwaldzkiego w kierunku wyszyńskiego po lewej stronie, około 500 metrów od tych szpetnych wieżowców, w nowej plombie, fasada chyba seledynowa, jest reklama triumpha. trafić nie jest trudno, tylko odrobinę uwagi, sklepik z zewnątrz niepozorny.)
3. Dom handlowy Lada na Olawskiej, na gorze jest stanowisko, gdzie sprzedaje taka
krotko scieta pani kolo 50tki. Zna sie na rzeczy i dobrze doradza, asortyment
szeroki, ceny paskudne ;( (ze wzgledu na asortyment, Playtex, DIM, Fantasie,
czyli powyzej 100pln za sztuke)
4. Felina na Malarskiej - niewysoka dziewczyna o ciemnej cerze - wcielona
zyczliwosc, poda Ci 10 modeli i wynajdzie promocje, zagoni do przymierzalni na
2h i nawet okiem nie mrugnie na marudzenie. Swietnie zna asortyment. Ceny jak to
Felina i Triumph.
5. Przejscie podziemne pod pl. 1-go Maja, biustonosze tansze, sporo wiekszych rozmiarow, obsluga przyjemna.
6. Feniks III p.
7. Naturana Powst. Śl. 50
8. Drugi sklep też na Powt. Śl. ale nie pamiętam nazwy w każdym razie na prawo od urzędu pracy- śa rozmiary f i g, ale na mnie za małe, dodac należy, że kobieta zamawia na życzenie,
W Nocie i Ładzie na pewno nie ma obwodów mniejszych niż 70, bo szukałam tam stanika do ślubu i nawet z 70 były problemy, panie dawały mi 75..

Naturana nie ma obwodów poniżej 70 nawet w kolekcji młodzieżowej, większość modeli zaczyna się od 75.. Też u nich szukałam stanika na ślub, ale kontaktowałam się mailowo, szukałam wtedy 70B.
Imagine there is no hate

suziliu

I pomyslec, że nawet tutaj nasze Lobby dotarło. Popieram :) Dziewczyny mierzcie się i do watku rozmiarowego na Lobby - gdybym ja miała tę wiedzę jakieś 10 lat temu, tobym teraz nie musiła przywracac mojego biustu do stanu 'uzywalności' ;)

zuzia

Cytat: suziliu w 26 Mar 2008, 14:46:01
I pomyslec, że nawet tutaj nasze Lobby dotarło. Popieram :) Dziewczyny mierzcie się i do watku rozmiarowego na Lobby - gdybym ja miała tę wiedzę jakieś 10 lat temu, tobym teraz nie musiła przywracac mojego biustu do stanu 'uzywalności' ;)
witamy, witamy,
tak jak napisałam wyżej:
Lobby rządzi, Lobby radzi, Lobby nigdy Cie nie zdradzi :) w kwestii stanikowej oczywiście :D


golinda

Fason plunge charakteryzuje się bardzo głęboko wyciętymi miseczkami i fiszbinami nisko zakończonymi od strony mostka. Dobrze dobrany plunge powinien zbierać piersi z boków, tworząc barokowy efekt kreseczki na środku. Fason ten jest doskonały do bardzo głębokich dekoltów. Niestety, staniki tego kroju, z racji skąpych miseczek, nie zapewnią większym piersiom maksymalnego podtrzymania. Co więcej, w rozmiarach D+ są to na ogół biustonosze bardzo pancerne, o miseczkach bardzo wysokich i sztywnych.

Teoretycznie, jak podaje Rigby&Peller, plunge nie powinien być mylony z push-upem, ponieważ ten drugi to fason o usztywnionych miseczkach, a plunge z założenia ma być miękki. Jednak większość staników posiadających słowo plunge w nazwie, jak Freya Retro Plunge czy Panache Inferno Plunge, to właśnie staniki usztywniane.


isabelles

dziekuję za informację - jakoś nie mogłam nigdzie znależć opisu tego fasonu

salsa

isabelles-ja mam plunge w rozmiarze 60 E
jest super, wcale nie jest pancerny i pięknie zbiera piersi, więc bardzo Ci polecam:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

isabelles

dzięki dziewczyny - chce zamówić mój pierwszy biustonosz w prawidłowym rozmiarze (niestety w sklepach nie widziałam 65E więc zostaje mi internet) i ten który mi się spodobał ma fason plunge – a niestety jeszcze nie miałam tego fasonu (zwykle kupowałam bardotki lub push-up)

callja

Przeklejam fragment mojej dzisiejszej wypowiedzi w plotach, jako przyczynek do opowieści "kolejna co to się chce nawrócić na wytyczne lobby, ale ciężko jej to idzie z przyczyn obiektywnych :("


Miałam nadzieję, że się Wam dziś z dumą przedstawię jako "biuściasta", zamierzałam kupić pierwszy stanik z obwodem 65 B lub może nawet C... Zlazłam kilka polecanych na lobby (i przez Zuzię  ) sklepów we Wroclawiu i kicha totalna!! Obwodów poniżej 70 niet, a panie ekspedientki z marszu "zakuwały" mnie w grubo wypychane push-upy, które noszę na co dzień. Oczywiście każdy z tych staników zapinałam z marszu na najciaśniejszą haftkę, a jak miseczka się marszczyła, to wpychano do niej silikonową poduszkę  Gdy zsuwałam ramiączka, zgodnie z zaleceniem że "majtek na szelkach nie kupujemy" - wszystko albo odstawało, albo się marszczyło  Jak zwracalam uwagę, że coś mi się w danym staniku spod pachy wylewa, słyszałam "to proszę trochę wyprostować fiszbinę". Ogólnie kiszka.
Kupować w necie w ciemno tak na pierwszy raz się nie odważę, wolałabym jednak poprzymierzać, wypróbować.

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

elizapj

jestem w szoku ze ta lista jest tak dluga...skoro wiedza na temat takich rozmiarow wydaje sie byc tak mala.
ale to swietnie, ze az tyle lokalizacji:)

zuzia powinnas stowrzyc jakies stowarzyszenie...i sie tam zatrudnic ..bo tak pro bono tyle roboty?;) tzn domyslam sie ze Ci to sprawia przyjemnosc i juz to jest swietnym wynagrodzeniem, ale spokojnie mogloby to i byc dochodowym przyjemnym zajeciem!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: elizapj w 24 Kwi 2008, 21:52:42
jestem w szoku ze ta list ajest tak duzo...skoro wiedza an temat takich rozmiarow wydaje sie byc tak mala.
ale to swietnie ze az tyle lokalizacji:)

zuzia powinnas stowryc jakies stowarzyszenie.i sie zatrudnic tam..bo tak pro bono tyle roboty?;) tzn domyslam sie ze Ci to sprawia przyjemnosc i juz jest swietnym wynagrodzeniem, ale spokojnie mogloby to i byc dochodowym przyjemnym zajeciem!

zobacz tutaj :)
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50580

salsa

Elizapj-po prostu szerzymy wiedzę nabytą kiedys na lobby, ktore tez działa pro bono:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

Zuzia, trochę podbiję, pytałam już w głównym ale ten jest chyba bardziej stosowny. W którym z nich jest najwięcej Frey - 60 obwód jednak.

sonja

Już widziałam i piwko postawiłam, ale jeszcze jedno naprawdę Ci nie zaszkodzi:)

Kasia


zuzia

Cytat: sonja w 11 Maj 2008, 15:43:36
Zuzia, trochę podbiję, pytałam już w głównym ale ten jest chyba bardziej stosowny. W którym z nich jest najwięcej Frey - 60 obwód jednak.

1. Buduar - Złote Taray, ale tam trzeba najpierw zadzwonić czy mają bo ostatnio były pustki.
2. Eden w CH przy Carrefourze na Bemowie
3. Peachfield (www.peachfield.pl - tam się można umówić na przymiarkę)

sonja

dzieki, umowilam sie na razie do peachfield:) piwko!

isabelles

peachfield - polecam jednak warto zmierzyć przed zakupem (ku mojemu zaskoczeniu) okazało się że ja zamiast 75 (które do tej pory nosilam) powinnam nosić 60 :)

zuzia


dagi

Wczoraj byłam w tych dwóch:
2)   Eden. Sklep z bielizną
16)   Sklep ,,Szame", Promenada, CH Bemowo (przy carrefourze). Klif
i nic nie znalazłam, 65 pod biustem w ogóle nie mają a i z 70C-D był problem, tylko że ja szukałam białej albo kremowej bardotki więc może inne mają.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

zuzia

dagi81,
zadzwoń do Peachfield. koniecznie. Najwyżej p. Maria ci coś zamówi.