Staniki - gdzie kupić w wawie inny rozmiar niż 75B/75C

Zaczęty przez zuzia, 04 Mar 2008, 14:10:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

w związku z tym, że kilka osób pyta o warszawę w kwestii staników - stworzyłam bazę gdzie można kupic staniki w innych niż jedyne słuszne (czy. 75B/75C) rozmiarach. Wiem, że mają miseczki większe niż D. Z mniejszymi obwodami (mniejszymi niż 70) - przyznam szczerze, że nie wiem jak jest bo ja o taki nie pytam. Tam gdzie wiedziałam - jest dopisek. Najlepiej jechać/dzwonić i pytać.

Oto baza jaką udało mi się stworzyć:
1)   Avocado na Brackiej Tam na pewno takie będą. Ja jak tam idę to jestem chora,  bo kupiłabym połowę sklepu.
1a) Peachfield, ul. Gwiaździsta 7b, ale tam trzeba się umawiać telefonicznie (www.peachfield.pl)
2)   Eden. Sklep z bielizną
0 22 569 72 33, Powstańców Śląskich 126 (CH Carrefour Bemowo, I p.)
3)   Sklep "Satine Bielizna", adres Puławska 24B.Bardzo sypmatyczna właścicielka, z którą można sobie bez problemu poplotkować ;) Bardzo fajny wybór- rożne rozmiary (małe obwody też) i śliczne staniki. Ceny są też przystępne-już w okolicach 100zł można kupic bardzo fajny stanik. Część rzeczy szyta na zamówienie p. Moniki, nie widzialam ich w ofercie "ogólnej"
4)   Właścicielka sklepu przy Puławskiej ma też drugi sklep - ul. Mazowiecka 3/5 (głównie z Feliną).
5)   Sklep Duet - Warszawa ul Puławska 36.
6)   Sklep Buduar w Złotych Tarasach
7)   Arkadia sklep Victoria
8 )   sklepik na Grochowskiej 204 pawilon 19 (przy rondzie Wiatraczna).Sprzedają tam Dalie, Samantę, Ewę Bień, Alles i jeszcze coś, nie pamiętam. Ekspedientaka miła ale nie nadskakaująca, szybko znajduje rozmiar o jaki się prosi i już. Nie wiem jak z fachowością i umiejętnością doradzania, bo byłam zdecydowana czego chcę. Wybór spory, ceny przystepne.
9)   Chatte w Promenadzie. Obsługa b. sympatyczna,życzliwa i pomocna, niestety aktualnie mają staniki (nawet 28/60 pod biustem) do miseczki G. Co do wyboru to duży m.in. Arabella, Tango Plunge, Pollyanna, Harmony.
10)   Stoisko na ul Kondratowicza w sklepie OTYL, w ciągu pawilonów
11)   Ukraińska firma Milavitsa. Na Smyczkowej sprzedaje ją "SONIA" - Danuta Karwicka
02-684 Warszawa, PASAŻ HANDLOWY SMYCZKOWA ul. Puławska 246 / paw 15, tel. (501) 240936, www.sonia.istore.pl, ale staników tej firmy nie wystawia na stronie, bo producent się z jakichśtam powodów nie zgadza - firma ma włsaną stronę milavitsa.by. Pani jest sympatyczna, ma w sprzedaży duże rozmiary i pomaga w doborze.
12)   Warszawa - Gorseteria na Powsińskiej w Sadybie. Mają Felinę ale też Ewę Bień, Dalię, Krisa oraz francuskie marki mające odpowiednie rozmiary. Miła obsługa. Jeżeli nie mają rozmiaru to zamawiają.
13)   sklep z bielizną w CH Land Telefon: 549 91 91 - mam tylko telefon bo tam co i rusz sie ktoś przenosi więc trzeba zadzwonić i zapytać gdzie są.
14)   Sklep Feliny w CH Land w Warszawie.
15)   gorseciarni w Al. Jerozolimskich (przy British Council) - tam pani w razie czego przerabia (podobno bo ostatnio były jakieś reklamacje w tym zakresie) .
16)   Sklep ,,Szame", Promenada, CH Bemowo (przy carrefourze). Klif - czasami można na coś ciekawego trafić, ale raczej nie liczcie na fachową pomoc ekspedientek.
17)   Sklep ,,Hania" na Smolnej - przeniosła się tutaj ta słynna Pani Hania opisywana w Wysokich Obcasach (pracowała w Atucie) - nie wiem czy ma 65 ale tak czy inaczej wizyta u niej może być ciężkim przeżyciem także ja nie polecam.
18)   Jest jeszcze ATUT na Grochowskiej, ale oni mają tylko Felinę, Triumpha i Valiserie a z nich to raczej ciężko coś wybrać w cenie "dla ludzi" bo triumph odpada z założenia (nie ma 65, a miseczki większe niż D to zazwyczaj takie..... namioty bez wyrazu).
19) sklep z Bielizną w outlecie w Piasecznie

Pomyślę, gdzie jeszcze :)

riannka

fiu fiu zuziu niezły wykaz
każda znajdzie dogodną lokalizację :)

zuzia

Cytat: riannka w 04 Mar 2008, 14:13:35
fiu fiu zuziu niezły wykaz
każda znajdzie dogodną lokalizację :)
dłuuugo kompletowany. Trochę z pomocą Lobby, a trochę na własna rękę. Wszędzie trochę inny asortyment :)

ze_nitka

Zuzia, piwo bym Ci postawiła i postawię jak już będzie taka możliwość :)
Dzięki za informacje, szczególnie o sklepach w promenadzie. Zastanawiam się tylko jakie tam są ceny... Nigdy tych sklepów nie odwiedzałam z góry zakładając że są nie na mój portfel. Przy następnej wizycie w promenadzie nadrobię zaległości.

zuzia

Cytat: ze_nitka w 04 Mar 2008, 14:29:21
Zuzia, piwo bym Ci postawiła i postawię jak już będzie taka możliwość :)
:D

Cytat: ze_nitka w 04 Mar 2008, 14:29:21
Dzięki za informacje, szczególnie o sklepach w promenadzie. Zastanawiam się tylko jakie tam są ceny... Nigdy tych sklepów nie odwiedzałam z góry zakładając że są nie na mój portfel. Przy następnej wizycie w promenadzie nadrobię zaległości.
ceny są różne. w promenadzie wiem, że pojawiają się wyprzedaże wiec trzeba "polować". A jak tam będzie za drogo - szukaj dalej. Ja swój ostatni stanik kupiłam za 100 zł a były i tańsze (polskiej produkcji - naprawdę ładne) tylko ten mi się najbardziej podobał. Rozejrzyj się - na pewno coś znajdziesz.

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

to jutro robię najazd na kilka z tych sklepów, bo mój zbiór woła o pomstę do nieba!

zuzia

golinda ,
moim zdaniem koniecznie Avocado (kocham ten sklep) i Pulawska 24B :)

dagi

zuzia wow, dzięki wielkie, na pewno skorzystam  :) :) :)
Postawiłabym Ci piwko gdybym mogła... Ja też noszę kiepskie rozmiarowo staniki, zazwyczaj 75C albo wyjątkowo jak mi się uda to 70D (to już jest bardzo trudne) a powinnam pewnie jakieś 65E  ;D
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

zuzia

Cytat: dagi81 w 06 Mar 2008, 14:41:06
zuzia wow, dzięki wielkie, na pewno skorzystam  :) :) :)
Postawiłabym Ci piwko gdybym mogła... Ja też noszę kiepskie rozmiarowo staniki, zazwyczaj 75C albo wyjątkowo jak mi się uda to 70D (to już jest bardzo trudne) a powinnam pewnie jakieś 65E  ;D
skoro wiesz to po co nosisz niewłaściwe?  >:(
ech... laski.... czasami nie ma na was mocnych  ;D

salsa

skoro wiesz to po co nosisz niewłaściwe?  Złość
ech... laski.... czasami nie ma na was mocnych  Duży uśmiech


toż to nasza ludzka gnuśność właśnie
ileż to juz razy słyszałam: tak, tak wiem, ze nie powinnam tak robić, się na to godzić, na to pozwalać, temu hołdować , ku temu się skłaniać, wiem ze to nie jest dobre itp... I TU NASTĘPUJE WIELKIE ALE .... a tymczasem, borem-lasem dopada nas przyzwyczajenie i lenistwo...
znam to dobrze, sama tez się temu czasami poddaję;)
jak dagi ze stanikami:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

abkasia

no a we Wrocku gdzie takie sklepy ze stanikami??

zuzia


salsa

We wrocku z tego co wiem, to niestety, ale pustynia stanikowa, i to bardzo poważna.....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

abkasia

Cytat: salsa w 06 Mar 2008, 21:07:00
We wrocku z tego co wiem, to niestety, ale pustynia stanikowa, i to bardzo poważna.....
tez mi sie tak wydaje...:((

zuzia

Cytat: abkasia w 06 Mar 2008, 22:55:28
Cytat: salsa w 06 Mar 2008, 21:07:00
We wrocku z tego co wiem, to niestety, ale pustynia stanikowa, i to bardzo poważna.....
tez mi sie tak wydaje...:((

no nie przesadzajcie.
1. Wrocław ul.Piłsudskiego 74-budynek not duży wybór nowości
2. na Szczytnickiej - największy wybór we Wrcoławiu, można mierzyc i mierzyć, a
obsługa będzie miła... (idąc od placu grunwaldzkiego w kierunku wyszyńskiego po lewej stronie, około 500 metrów od tych szpetnych wieżowców, w nowej plombie, fasada chyba seledynowa, jest reklama triumpha. trafić nie jest trudno, tylko odrobinę uwagi, sklepik z zewnątrz niepozorny.)
3. Dom handlowy Lada na Olawskiej, na gorze jest stanowisko, gdzie sprzedaje taka
krotko scieta pani kolo 50tki. Zna sie na rzeczy i dobrze doradza, asortyment
szeroki, ceny paskudne ;( (ze wzgledu na asortyment, Playtex, DIM, Fantasie,
czyli powyzej 100pln za sztuke)
4. Felina na Malarskiej - niewysoka dziewczyna o ciemnej cerze - wcielona
zyczliwosc, poda Ci 10 modeli i wynajdzie promocje, zagoni do przymierzalni na
2h i nawet okiem nie mrugnie na marudzenie. Swietnie zna asortyment. Ceny jak to
Felina i Triumph.
5. Przejscie podziemne pod pl. 1-go Maja, biustonosze tansze, sporo wiekszych rozmiarow, obsluga przyjemna.
6. Feniks III p.
7. Naturana Powst. Śl. 50
8. Drugi sklep też na Powt. Śl. ale nie pamiętam nazwy w każdym razie na prawo od urzędu pracy- śa rozmiary f i g, ale na mnie za małe, dodac należy, że kobieta zamawia na życzenie,




zuzia


zuzia

W centrum handlowym Magnolia Park (ulica Legnicka) jest sklep Body Fashion z
rozmiarami od 70A - G do 90C – G. Obsługa bardzo miła i pomocna :)
Marki staników to (cytuje za www): Triumph, Samanta, Sielei, Selmark, Anita,
Ringella, Magistral, Noemi, Omsa


salsa

nie wiedizałam ze i we wrocku zaopatrujesz się w staniczki;)

mówiąc pustynia miałam na myśli fakt, iż nie ma tam sklepów ze stanikami o małym obwodzie;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Sklep na Jedności Narodowej - tam można dostać male obwody lub ew. zamówić bez konieczności zakupu.

zuzia

Cytat: salsa w 06 Mar 2008, 23:22:39
nie wiedizałam ze i we wrocku zaopatrujesz się w staniczki;)
Lobby rządzi, Lobby radzi, Lobby nigdy cie nie zdradzi! :D

inkageo

Imagine there is no hate

dagi

skoro wiesz to po co nosisz niewłaściwe?  >:(
ech... laski.... czasami nie ma na was mocnych  ;D

zuzia kiedy ja dopiero co dowiedziałam się o tym właśnie od Was ze strefy  ;)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

abkasia

o matko zuzia Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  skad ty to wszystko tak dokladnie wiesz?????jestem po wrazeniam....

zuzia

Cytat: inkageo w 06 Mar 2008, 23:44:53
A małe obwody z małymi miseczkami?
Inka, ty masz chyba niedaleko do Wrocławia? podałam listę sklepów. Trzeba dzwonić i pytać. W każdym coś innego. Poza tym przy którymś wpisałam, że kobietka zamawia bez obowiązku kupna gdyby nie pasował - spróbuj tam.