strefa alcatraz-nasze kuchnie

Zaczęty przez marax, 24 Lut 2008, 18:02:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Cytat: jusia79 w 16 Mar 2008, 18:06:06
znalazłam na forum gazety taki wątek z taką kuchnią i bardzo mi się podoba , jest taka sterylna, ale nie szpitalna, bardzo mi się podoba, no i w ogóle jak prześledzić cały ten wątek, jak ta kuchnia wyglądała początkowo, bardzo lubię te metamorfozy, tylko rzadko zdarzają się mieszkania w wielkiej płycie, gdzie kuchnie są tycie, tycie...;) a ja mam właśnie taką...


jusia u mnie w rodzinnym szpiktalu prawie identycznie wyglada pokoj zabiegowy i tam maja takie szafki na leki - nie lepiej cieplejszy kolor chociaz?? ja bym sie czula jak w szpitalu -co nie koniecznie u mnie oznacza "jak ryba w wodze""_)
oto link:
http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,768609,2,52.html

golinda

riannka, mamy chyba identyczny metraż kuchni, gdzie mieszkasz?
(jak znajde zdjecie swojej to wkleje)

riannka

Cytat: golinda w 17 Mar 2008, 09:06:38
riannka, mamy chyba identyczny metraż kuchni, gdzie mieszkasz?
(jak znajde zdjecie swojej to wkleje)

targówek/bródno
kuchnia ma jakieś 8,5 m.kw. i jest bardzo pojemna jeżeli chodzi o meble :)

riannka

Cytat: nionczka w 26 Lut 2008, 12:20:54
Bardzo mi sie podoba oprocz koloru na scianie. jaki to? losos? Zolty?

łosoś,
nie jest niestety super dobrany do reszty a to dlatego, że koncepcja kuchni 1000 razy mi się zmieniała a kolor był najwcześniej, nie chciałam do niego dobierać reszty - jak będę miała już męża w domu - to przemaluję - zawsze to łatwiej niż zmienić meble ;)


nionczka

Na jakiej wysokosci macie blaty do pracy w kuchni? Bo ja mam ogromny dylemat, ale najpierw bym chciala wiedziec jak to u Was wyglada. jesli jestescie wyjatkowo niskie lub wyjatkowo wysokie zaznaczcie to prosze. wielkie dzieki!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

nionczka muszę sprawdzić jak wrócę do domu, bo nie pamiętam.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

foszek

#57
Melduje poslusznie: zaczyna siena wysokosci 83 cm i ma jakie 4 cm szerkosci :-)
Wzrost: 164

zuzia

poprosilam K. żeby zmierzył - 85,5 cm (licząc do "wierzchu" blatu). ja mam 170 cm i dla mnie jest ok.

Kasia

standardowo to jest ok. 82/83 cm
+ blat 2,8 lub 4cm

ale można to zrobic wyżej stosujac wyzszy np. 0 5cm cokół lub nóżki :)

mika

jest dokładnie tak jak pisze Kasia, przy czym ja u siebie w mieszkaniu już wiem że będę chciała mieć wyższy cokół lub nóżki, mam 174 cm wzrostu mój mąż tyle samo i optymalnie byłoby gdyby blat kończył się na wysokości 90 cm

nionczka

Dzieki dziewczyny!!! Polalam juz Wam :-) Ja mam blat na wysokosci 94 cm i okno na 90 wiec myslalam, ze nie moge zrobic kuchni w L przez co tracilam wiele cennych metrów. Teraz mam jeden problem z glowy. Zostalo mi jeszcze pare innych lamiglówek, ale juz mi lepiej.
Chcemy zrobic meble z ikei, ktore maja wysokosc 70 cm a z nózkami 86 czyli wszytsko Ok.
Ok, ide dalej myslec. A potem chyba zaloze nowy watek z obrazkami :-)
Jak ktos sie chce jeszcze wysokoscia podzielic to tez dostanie piwko!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Nionczka ale jeśli Ci pasuje 94 to czemu chcesz zmieniać?? przez to okno?? ja bym chętnie wzięła też 94 ale nie wiem czy będę miała taką możliwość

nionczka

Cytat: mika9983 w 20 Mar 2008, 14:09:30
Nionczka ale jeśli Ci pasuje 94 to czemu chcesz zmieniać?? przez to okno?? ja bym chętnie wzięła też 94 ale nie wiem czy będę miała taką możliwość

Ja chce zmieniac kuchnie cala (dluga historia i na osobny watek) i mam wiele ograniczen, miedzy innymi to okno. Plus grzejnik gazowy w formacie XXL i kilka innych. Mi wysokosc blatu nie przeszkadza tylko uniemozliwia lepsze wykorzystanie przestrzeni.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

no to pokazuj którą kuchnie chcecie z Ikei??

mika

bo ja mieszkania jeszcze nie mam a kuchnie już wybrałam hehehe

eva_luna

ja mam 1,75 i robie blat wyzszy niz standart, na wysokosc 96 cm. Moi rodzice tak maja i swietnie sie sprawdza

mika

Eva a z jakiej firmy będą te meble??

riannka

ninoczka

ja mam meble na wysokości 92, chętnie bym jeszcze podwyższyła, ale niestety okno mnie ograniczyło ;(  a, wysoka jestem 178 cm.

mika a mnie się wydawało że Ty jesteś ode mnie wyższa :) ?

mika

riannka miałam buty na obcasie :D

nionczka

Dziewczyny, probuje wkleic zdjecia i projkety w moim watku, ale nie dziala mi. Caly czas mówi, ze albo za ciezkie (nieprawda) albo, ze juz te wiadomosc wyslalam :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

zamknij tamto okno i spróbuj jeszcze raz wysłać po ponownym otwarciu

eva_luna

Cytat: mika9983 w 20 Mar 2008, 14:33:03
Eva a z jakiej firmy będą te meble??

Mika firma nazywa sie Kacper, to firma z Elblaga (jest ich tu mnostwo) Kuchnia jest na zamowienie. Oni robia zazwyczaj normalny rozmiar ale poprosilam o podwyzszenie. Po prostu cokol bedzie wyzszy, rozmiar szafek niestety nie zmieni sie:)

riannka

Cytat: mika9983 w 20 Mar 2008, 15:15:59
riannka miałam buty na obcasie :D

wzięłam na to poprawkę  ;)
ale Ty szczuplutka jesteś, pewnie dlatego wydałaś mi  się wyższa  :D

twinnie77

A teraz ja się pochwalę moją strefą Alcatraz!!!

Widok na prawą ścianę

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Widok na okno

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Ściana po lewej

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Widok od okna

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Super plakat (od Twinningsa z Londynu) nad stoliczkiem

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Stoliczek

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login