strefa alcatraz-nasze kuchnie

Zaczęty przez marax, 24 Lut 2008, 18:02:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Cytat: "mayagaramond"
Ale zanim ja bede jakakolwiek kuchnie urzadzac, moze sie okazac, ze nadeszly czasy "wez pigulke" i kuchnia niepotrzebna ;-)

nie rozumiem ??


hmm laczenie stylow - jak dla mnie bardzo trudna sprawa ,wymagajaca duzej wiedzy i olbrzymiego wyczucia.Latwo zrobic totalna kaszanke

[ Dodano: 25-02-2008, 00:00 ]
Cytat: "siog"
p.s. jak bedziesz miala czas to zajrzyj na chmielna (chyba ta czesc blizej do galerii centrum )



mowisz o wrocławiu?? my budujemy dom z cegly dosyc duzej wiec nie wiem czy to da taki efekt.Domu jeszcze nie ma a ja sie podniecam peikarnikiem -  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:

siog

Cytat: "maraxela"

[ Dodano: 25-02-2008, 00:00 ]
Cytat: "siog"
p.s. jak bedziesz miala czas to zajrzyj na chmielna (chyba ta czesc blizej do galerii centrum )



mowisz o wrocławiu?? my budujemy dom z cegly dosyc duzej wiec nie wiem czy to da taki efekt.Domu jeszcze nie ma a ja sie podniecam peikarnikiem -  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:

Oh Maraxela!!!!!!! sorry!!!!!!!!! mowilam o Warszawie! przepraszam juz mi zupelnie w glowie pomieszalo sie:)

mayagaramond

Cytat: "maraxela"mayagaramond napisał/a:   

Ale zanim ja bede jakakolwiek kuchnie urzadzac, moze sie okazac, ze nadeszly czasy "wez pigulke" i kuchnia niepotrzebna ;-)


nie rozumiem ??

Nie pamietasz "Seksmisji"? One tam nie jadly tylko komputer im co iles tam godzin mowil "wez pigulke"

Cytat: "maraxela"hmm laczenie stylow - jak dla mnie bardzo trudna sprawa ,wymagajaca duzej wiedzy i olbrzymiego wyczucia.Latwo zrobic totalna kaszanke

To prawda, ale kuchnie mieszana widzialam i wiem mniej wiecej jakbym to zrobila.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

gdziezby

siog, kocham lodówki Smega i normalnie to wyszłabym za nie za mąż ;-). Zresztą gdzieś już tu o tym pisałam.
Tylko ja się nie zdecydowałam jaką kuchnie chcę mieć tak do końca. Pewnie wyjdzie jakiś maksymalny eklektyzm...Jedno pewne - jak najwięcej bieli!
Maya - smega robią Włosi.
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

mayagaramond

Cytat: "gdziezby"Maya - smega robią Włosi.

Chodzilo mi o to, ze sa stylizowane na stare, amerykanskie lodowki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: "mayagaramond"a marze o duzej kuchni z nowoczesna czescia do gotowania i rustykalna czescia jadalna.

jakoś nie widzę takich eklektycznych wnętrz, ale może ja słabą wyobraźnię mam

Kasia

Cytat: "mayagaramond"Nie pamietasz "Seksmisji"? One tam nie jadly tylko komputer im co iles tam godzin mowil "wez pigulke"

maya coś z tym pamietaniem seksmisji u Ciebie kiepsko ;)

ona brały pigułkę aby im hormony nie wariowały i aby nie czuły sie "osamotnione" bez facetów :)


a jedzenie miały ............... jajeczko odkrecane, rogalik odkrecany, dwa święte jabłuszka - psiary :)

mika

a ja chcę mieć nowoczesną kuchnie :mrgreen:  nie taką surową ale właśnie prostą w formie, szalenie podobają mi się czerwone i takie układy blokowe

marax

mika nie obraz sie ale ta pierwsza kojazy mi sie z apteka  :mrgreen:  :mrgreen:

[ Dodano: 25-02-2008, 09:07 ]
a jaka trzeb a miec przestrzen olbrzymia !!!!! :shock:  :shock:  :shock:

mika

maraxela, wcale się nie gniewam... każdemu z czym innym może się kojarzyć... mi się podoba, ale ja wymarzyłam sobie inną czerwono - waniliową ale nie ma fotki w necie więc Wam nie pokaże :-P

marax

ciesz sie ze idac draga skojarzen medycznych nie widze tam prosektorium :):):)
wiesz czerwony kolor pobudza,drazni,czyni umysl niespokojnym-znjac maja milosc do kuchni szybko moglaby stac sie tam tragedia.W przyplywie furri przez spalonego  kotleta,odrabalabym tluczkiem kilka fątów od szafek

mayagaramond

Cytat: "Kasia"mayagaramond napisał/a:   
Nie pamietasz "Seksmisji"? One tam nie jadly tylko komputer im co iles tam godzin mowil "wez pigulke"


maya coś z tym pamietaniem seksmisji u Ciebie kiepsko ;)

ona brały pigułkę aby im hormony nie wariowały i aby nie czuły sie "osamotnione" bez facetów :)

bo ja juz dawno ogladalam i zawsze myslalam, ze to zamiast jedzenia ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Ja lubie bardziej nowoczesne, ale nie sterylne. Lubie miec tez rzeczy na wierzchu. Wczoraj spedzilam pol dnia robiac projekt bo mamy kuchnie do remontu i powazne ograniczenia (nie tylko finansowe).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Ja chciałabym "sielską" kuchnię, ale nie tak, żeby aż stało wszystko na wierzchu.
Lubię kredensy i takie klimaty. Niestety musze z tym poczekać na najbliższy remont.
Póki co zrobię sobie część jadalną w miarę sielską, z makatką ludową ;), zasłonkami, serwetkami etc.

inkageo

Tak a propos naszego wyobrażenia o kuchni nowoczesnej - byłam pewna, że nasza jest właśnie taka - proste białe fronty, szerokie szuflady i mleczne szkło na górze. Odwiedziła nas znajoma Angielka i mówi WOW vintage.. Lata 60-te :)
Hmm.. U nas lata 60-te wyglądały trochę inaczej ;)

[ Dodano: 25-02-2008, 10:51 ]
Takiej wersji sielskości z kredensami raczej nie lubię, ale zestawienie nowoczesnych neutralnych mebli ze starą drewnianą ławą/stołem i krzesłami z szydełkowym obrusem już tak. Lubię pomieszanie z poplątaniem :)
Imagine there is no hate

jo_miekka

inkageo, hihi. :D No właśnie, czasem nasze wyobrażenia o danym stylu są bardzo różne. pwoiem Ci, ze dla mnie Twoja jest nowoczesna, nawet aseptyczna. I jak sobie wyobrażę te brązowe kropki z moich ciastek...

[ Dodano: 25-02-2008, 10:53 ]
O kredensach myslę, ale nie takich bardzo ludowych. Mieszanie stylów też jest ciekawe. Trochę form surowych, a trochę ciepłych, "wiejskich" detali.

riannka

Jak już jest taki temat, to pokaże Wam moją kuchnię - zrobioną przez męża
To niestety nie jest jeszcze efekt końcowy   :->  braki widać gołym okiem  ;-)  ale jestem z P. bardzo dumna!
Kuchnia jest bezstylowa, mój własny styl  ;-)  a taka jak na zdjęciu Marax marzy mi się w domu (plany daaaaaalekie)  :roll:

inkageo

Imagine there is no hate

mika

riannka, ty masz chyba mój ekspress do kawy ;-)  :mrgreen:

riannka

Cytujriannka, ty masz chyba mój ekspress do kawy ;-) :mrgreen:

tak? to prezent ślubny od prezesów (szt 2 ) robi mi pyszne cappuccino  :mrgreen:
ale niestety dźwięki wydaje przy tym straszne, więc rano mogę tylko o tym pomarzyć  :roll:

jeszcze taka szafka wchodzi w skład umeblowania  ;-) zdjęcie zrobiłam jakoś po chińsku  :roll:

mika

riannka, a masz cargo w kuchni?? a na ścianie co jest położone to brązowe??

riannka

Cytat: "mika9983"riannka, a masz cargo w kuchni?? a na ścianie co jest położone to brązowe??

nie mam cargo,
na ścianie mam płytę meblową - tą samą z której zrobione są meble, jal na razie suepr się sprawuje, łatwa pielęgnacja

nionczka

Bardzo mi sie podoba oprocz koloru na scianie. jaki to? losos? Zolty?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

znalazłam na forum gazety taki wątek z taką kuchnią i bardzo mi się podoba , jest taka sterylna, ale nie szpitalna, bardzo mi się podoba, no i w ogóle jak prześledzić cały ten wątek, jak ta kuchnia wyglądała początkowo, bardzo lubię te metamorfozy, tylko rzadko zdarzają się mieszkania w wielkiej płycie, gdzie kuchnie są tycie, tycie...;) a ja mam właśnie taką...
oto link:
http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,768609,2,52.html
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

nionczka

Oj fajn
Cytat: jusia79 w 16 Mar 2008, 18:06:06
znalazłam na forum gazety taki wątek z taką kuchnią i bardzo mi się podoba , jest taka sterylna, ale nie szpitalna, bardzo mi się podoba, no i w ogóle jak prześledzić cały ten wątek, jak ta kuchnia wyglądała początkowo, bardzo lubię te metamorfozy, tylko rzadko zdarzają się mieszkania w wielkiej płycie, gdzie kuchnie są tycie, tycie...;) a ja mam właśnie taką...
oto link:
http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,768609,2,52.html

Fajna ta kuchnia Jusia. Moja tez do wymiany. Az sie boje co to bedzie bo nei chce wydawac duzo kasy. Pomysl juz mamy, ale boje sie ze zycie go zweryfikuje i bedzie trzeba wydac wiecej...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login