buty do sukni ślubnych

Zaczęty przez dagi, 19 Lut 2008, 13:31:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

trik26

Cytat: cumberland w 13 Mar 2008, 16:26:41
www.allegro.pl
Wiem, ze na allegro jest sporo, ale głównie białe,a  ja też nie chcę z odkrytymi palcami.
Jakoś nie podobają mi się nagie stopy do sukni ślubnej, a pończocha do tego wygląda dziwnie.
A tak na marginesie do butów ślubnych jaki kolor pończoch ( w moim przypadku) ecru czy naturalne.

maroonbug

Cytat: trik26 w 13 Mar 2008, 16:37:15
A tak na marginesie do butów ślubnych jaki kolor pończoch ( w moim przypadku) ecru czy naturalne.

Jak juz musisz cos zakladac, to naturalne. Ecru, biale i inne jasne powoduja, ze nogi sa sine, szczegolnie to brzydko wychodzi na zdjeciach. Bo jednak, mimo ze suknia dluga, to od czasu do czasu cos tam widac.

salsa

#102
w kwestii palców widocznych nad linią butów
nie jest to ani eleganckie, ani tez nie ejst to jakiś styl butów czy tez inna moda
powiem  wam, skąd sie to wzięło

jesli palce wystają w tego typu butach to oznacza to ni mniej ni więcej tylko to, ze to nie sa buty szyte na dana stopę
wiem, ze po lekturze wielu magazynów ktos moze uznać, ze ejst to jakiś styl lansowany przez stylistów, ale to nie ejst prawda

jak wiecie do sesji fotograficznych w kolorowych pisemkach wykorzystywane są ciuchy rożnych marek-głownie darowane, wzory  nowych modeli, próbki od projektantów, ciuchy wysyłane w celach reklamowych do agencji oraz wypożyczane ze specjalnych magazynów
w kazdym razie to nie ejst tak, ze redakcja ma jeden model swetra w 10 rozmiarach, ale jest JEDNE i koniec
dlatego m.in modelki muszą nosić ten sam rozmiar i jest takie parcie na to, aby miały podobne sylwetki-ma to znaczenie praktyczne, i stad się bierze fakt, ze jedna sylwetka ejst modna i nikt nie zatrudnia modelek odstępujących drastycznie od "wzoru"
o ile nad ciałem można panować, o tyle nad stopami juz nie
(choc Chińczycy kiedys myśleli inaczej;) ) magazyn czy inna redakcja, styliści itp maja buty danego modelu w jednym gora dwóch rozmiarach i koniec
firmy wysyłają te buty do wielu miejsc, wszędzie za darmo, trudno sie dziwić, z e  nie chcą wysyłać całej rozmiarówki
dlatego dostają raczej duze rozmiary-więcej stóp w to wejdzie
dziewczyny o mniejszych stopach wypychają buty wata, papierem toaletowym, albo pilnują zeby te za duze im nie spadły
i tak sie narodziła tzw MODA na wystające paluchy-bo laski w kolorowych pisemkach tak mają
tylko tego nikt nie kreował !
\
tyle w kwestii genezy zjawiska-niektórzy producenci podchwycili to jako trend i wycinaja głęboko buty, bo są amatorzy takich rozwiązań.
kto chce, niech nosi dalej, chciałam się tylko podzielić zdobyta wiedzą;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

o widzisz - nie wiedzialam, ale zawsze mi sie wydawalo wlasnie, ze jak wystaje ten rowek od palcow to po prostu znaczy, ze buty nie dla mnie :D kojarzy mi sie za przeproszeniem z tylkiem i tylkowym rowem jak spodnie sie obsuna ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

ja niestety miałam z tym "zjawiskiem" doczynienia , stad znam sytuacje niejako od kuchni
mnie sie to kojarzy z pierwszymi wcieleniami madonny, jak śpiewała  Like A Virgin i miała spalone na blond włosy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

goga

Salsa - ja przez te "wystające" paluchy zrezygnowałam z kupna chyba z 5 par butów - nie cierpię tego brrrrr
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

inkageo

Ja mam jedne takie, klasyczne złote szpilki w szpic i paluchy ślicznie i subtelnie mi wystają ;)
Imagine there is no hate

maroonbug

#107
No ja calkowicie sie zgadzam, ze to nie jest tak, ze paluchy ma byc widac w szpilkach- zgadzam sie tu z Salsa, ze to nie sa buty dopasowane idealnie.
Ale ja nic nie poradze na to, ze mi sie to okrutnie podoba i kupuje tylko takie buty, w ktorych mi te palce troche wystaja :)
I u innych dziewczyn tez mi sie to podoba. I tak o.
Jak cholewka kozakow odstaje w lydce, to tez zle dopasowane, a ja lubie :)

inkageo

Wydaje mi się, że kiedyś też mi się to nie podobało, ale kupiłam te złote mierząc na grubą skarpetkę, a w domu niespodzianka ;) Mimo wszytsko się przekonałam, a jak buty się rozciągają od chodzenia to stopa głębiej wchodzi i efekt nie jest niesmaczny ;) Ja to raczej jestem zachowacza, nie noszę krótkich spódniczek, dużych dekoltów, ale kawałek palca mogę ostatecznie pokazać ;) ;) ;)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

kazdy ma swoje zboczenia ;D ja tez lubie takie fasony jak odstaja cholewki;) - wtedy sie czuje tak szczuplo ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Cytat: maroonbug w 13 Mar 2008, 18:45:03
Jak cholewka kozakow odstaje w lydce, to tez zle dopasowane, a ja lubie
Oooo ja też strasznie nie lubię kozaków udających skarpetki i ściśle przylegających do łydek :)
Imagine there is no hate

maroonbug

Cytat: dodaa84 w 13 Mar 2008, 18:47:24
no niekoniecznie, że źle dopasowana ta cholewka, niektóre są specjalnie takie szerokie, nikt takich grubych łyd nie ma :)

oj zdarzaja sie takie lydy, ja widzialam  ;D
ale nie, to prawda, bo oficerki sa szerokie z zalozenia.

salsa

#112
laski, ja wam tylko napisałam skad sie to wzieło, nie mowie wam jak macie sie nosić, w dzisiejszych czasach każdy nosi co i jak chce :P
ja znam to od kuchni i dlatego nigdy nie bedzie to dla mnie oznaką  elegancji, seksapilu czy subtelności
jesli jednak ktos tak uwaza, to chwała mu i niech nosi nawet na samych paznokciach te buty, mnie nic do tego
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

no ja uwielbiam palce wystające zza krawędzi czólenek, ale tylko wtedy, jeśli te czółenka założone są na szczupłe, zgrabne nogi
a laski dociskające cholewkę kozaków, żeby je dopiąć to jest dopiero komiczny widok
jakoś całe szczęście nigdy nie miałam tego problemu, a wręcz przeciwnie ;-)

golinda


ze_nitka

Mi sie wydawało że to nie kwestia mody tylko szerokości stopy. Osobom o szerszych stopach wystaje "rowek" (Zwierzątko, super to ujęłaś), tym o węższych nie. Mi np.: nie wystaje, i niestety we wszystkie buty stopa wpada.
Ale moja teoria została nadwątlona po tym co salsa napisała ;)

golinda

no chyba, zenitko, nie masz racji, ja mam wąską stopę i do tego niskie podbicie i są buty, w których widać wyraźnie rowki palców
u siebie mi się to podoba, ale widziałam kobiety, które powinny mieć bardziej zabudowane buty ;-)

ze_nitka

Cytat: golinda w 13 Mar 2008, 21:57:52
no chyba, zenitko, nie masz racji, ja mam wąską stopę i do tego niskie podbicie i są buty, w których widać wyraźnie rowki palców
Możliwe, nie upieram się ;)
Pisząc to miałam w pamięci tłuste stópki upakowane w mały pantofelek ;)

golinda

Cytat: ze_nitka w 13 Mar 2008, 22:09:13
Pisząc to miałam w pamięci tłuste stópki upakowane w mały pantofelek ;)

bajki o kopciuszku ci sie przypominaja? to dopiero widok...:-)

ze_nitka

Cytat: golinda w 13 Mar 2008, 22:11:23
Cytat: ze_nitka w 13 Mar 2008, 22:09:13
Pisząc to miałam w pamięci tłuste stópki upakowane w mały pantofelek ;)

bajki o kopciuszku ci sie przypominaja? to dopiero widok...:-)
Szkoda że to nie bajki, a samo życie ;)

salsa

ze_nitka, tak jest modelka musi jakos ogarnąc to co dostaje do stylisty
i koniec, nie ma zmiłuj
skąd wystające palce w za duzych butach.
:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

A ja zawsze myślałam, że modelki przy wzroście 180 to mają kopyto 42, a na pokazy muszą się wbić w 39 ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 13 Mar 2008, 22:55:35
A ja zawsze myślałam, że modelki przy wzroście 180 to mają kopyto 42, a na pokazy muszą się wbić w 39 ;)

Za male buty i za duze ciuchy, ktore do sesji szpilkami spinaja. Nic dziwnego, ze marynarka swietnie lezy ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

marynarka od Armaniego zawsze świetnie leży :-)
ale rzeczywiście spinają, brałam kiedyś w czymś taki udział, ciuchy 2 rozmiary za duże spięli mi tak, że leżały idealnie

mayagaramond

Pamietam jak szukalismy garnitura dla H. Patrzymy a tu manekin ma swietnie skrojona i ladnie dopasowana marynarke - juz chcielismy wolac sprzedawce, zeby przymierzyc. Wtedy zobaczylam, ze marynarka jest z tylu spieta szpilkami i to jakies 8 cm...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"