buty do sukni ślubnych

Zaczęty przez dagi, 19 Lut 2008, 13:31:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: goga w 14 Mar 2008, 19:08:19
Dziewczyny - a czy któraś z Was kupowała buty w Deichmanie? Co o nich sądzicie? Spodobały mi sie jedne ze zdjęcia i zastanawiam sie nad jakością.

jakoś raczej niska
ale ja mam świra na punkcie butów, więc...
mimo wszystko nie polecam, ale zobacz na żywo, może się mylę

goga

Ok - jutro będę oglądać ale ze względu na cenę wygląda to raczej na plastik:)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

Cytat: goga w 14 Mar 2008, 19:15:30
Ok - jutro będę oglądać ale ze względu na cenę wygląda to raczej na plastik:)

goga musisz ogladac, oni maja rozne linie. Ja mam brazowe skorzane sandalki z deichmanna, bardzo je lubie. Niestety wiekszosc butow jest tam na mnie za duza i co za tym idzie niewygodna.


I moje kapcie to tez Deichmann :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

didi_loczek

Cytat: goga w 14 Mar 2008, 19:08:19
Dziewczyny - a czy któraś z Was kupowała buty w Deichmanie? Co o nich sądzicie? Spodobały mi sie jedne ze zdjęcia i zastanawiam sie nad jakością.

Mnie 3 razy diabeł podkusił: kupiłam szpilki, czółenka i kapcie. Drogie te buty nie były, bo średnio 20 euro ale....
czółenka obcierały mnie niemiłosiernie, zaraz je wywaliłam
kapcie rozleciały się po miesiącu (koraliki zaczęły odpadać po tygodniu)
jedynie te szpilki jakoś się trzymają chociż wątpię czy je kiedys jeszcze ubiorę
Generalnie postanowiłam omijać ten sklep.

Kasia

w Deichmannie jest raczej tandeta ale...

są też kolekcje lepsze jakościowo
skórzane i dobrze zrobione

te lepsze są duuuuuuzo droższe od tej tandety

mój N kupił tam sobie kiedyś takie brązowe skórzane buty w kroju POWIEDZMY adidasowym
była to jakaś limitowana kolekcja z okazji euro czy innych zawodów w piłce nożnej w Niemczech
buty rewelacyjne :)

ja tam nic ciekawego nie trafiłam ale moja koleżanka uwielbia Deichmanna i nie narzeka



spragnienie

Cytat: inkageo w 14 Mar 2008, 09:31:22

Upsssss wybacz :-[ Stawiam piwo z przeprosinami za tą zniewagę ;)

ależ ja się nie obraziłam ;) urodziłam się z takimi kopytami - to niczyja wina, no chyba że tatusia :P

co do deichmanna - kupuję tam tylko klapki, których używam do chodzenia po domu, buty raz kupiła siostra...pierwszy i ostatni


wrobelek0403

ha, kupiłam w koncu :)

polecam firme hogl (hoegl). Buty bajecznie wygodne, klasyczne, rozne wysokosci i kształty czubkow, pasuja do perłowych sukienek i do bialych tez maja.

tutaj katalog: http://www.hoegl.com/goto/de/catalog/categories/hochzeit?shoe=5-10-7043 ale to tylko nowa kolekcja, a w sklepach sa tez zeszloroczne.
W wawie - w Blue City. w poznaniu - w plazie - sklep heel.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

wrobelek0403, a ktore kupilas?? I jakie sa ceny?

wrobelek0403

Cytat: mobka w 16 Mar 2008, 15:33:37
wrobelek0403, a ktore kupilas?? I jakie sa ceny?

ceny nie sa najnizsze, ja zaplacilam 320 zł. ale sa warte swojej ceny no i juz nie musza kupowac tanecznych tak sa wygodne :)

moj model to
http://www.hoegl.com/goto/de/catalog/categories/hochzeit?subcategory=&shoe=5-10-5003&color=

obcas 5,5 cm, wiec maks ktory moge przyjac.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

anawar

cześć dziewczynki :D dopiero zaczynam zagłębiać się w to forum chociaż swój ślub planuję już od ponad roku, także jeśli się po kimś powtórzę to sorrki.. wklejam swoje buciki - może komuś się przyda :)

ellena

Piękne buciki!
Ja postawiłam na wygodę i zamówiłam buty do tańca :)

rubin04

no ja swoje dziś zamówiłam - sandałowate z Cymbeline.
Fotki sa w miom wątku: http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1249.180.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Ja też już kupiłam. Po rajdzie po wszystkich sklepach we Wrocławiu, udało mi się znaleźć idealne. Bardzo wygodne, z mięciutkiej skórki. Akurat z tego modelu Venezia miała tez połówki rozmiarów, więc mam swoje świetnie pasujące 31 1/2. Są białe perłowo-opalizujące. Niesamowicie się cieszę:)

PS. Anawar, bardzo ciekawe butki, gdzie takie znalazłaś?

Kasia

#164
o właśnie wczoraj widziałam venezie w Ambrze (?)
były ze dwa modele butów pasujących do sukni ślubnych

marcheewka

A ja wbrew waszym zaleceniom zamówiłam buty w butyk - u.
http://www.butyk.pl/towar.2656.bronx.flore.73244.html


Buty przyszły szybko, ale 38 okazało sie za duże. Wymieniłam na 37 i też są za duże! Kłapią, poza tym obcas jakiś taki mało stabilny, myślę, ze nawet w prawym bucie krzywy, bo mi sie noga przegina.
Ogólnie fason ładny, tylko kiepsko wykonane. Brzydkie rozjechane szwy, marszczenia, no i nie równe wycięcia! Odsyłam! Odechcialo mi sie już tych butów!
Szukam dalej.

feeling.good

W Ambrze jest bodajże Valencia:) Mieli jedne ładne butki, białe lakierki peeptoe za niewielką cenę (coś około 70złotych). Nawet je kupiłam "na wszelki wypadek", ale w domu okazało się, że strasznie skrzypią:) Co krok - trzask. Szybciutko je oddałam.
Podstawowe buty już mam. Chciałabym drugie jeszcze kupić, odkryte, żeby były na wesele, jeśli w czółenkach stopa się zmęczy (chociaż nie sądzę bo są niesamowicie wygodne) i na drugi dzień, pasujące do jakiejś zwiewnej sukienki.
Na razie jednak te z Venezii dość sporo mnie kosztowały, więc muszę zaczekać na jakąś premię z pracy;)

Kasia

a może

ja butów z Ambry nie polecam
to tak jak Deichmann


można trafić coś fajnego ale to raczej chłam :)

szkoda naszych nóg :)

zuzia

Cytat: Kasia w 19 Mar 2008, 09:56:42
o własnie wczoraj widziałam venezie w Ambrze (?)
były ze dwa modele bótów pasujacych do sukni slubnych
Kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, plissss. Oczy mnie bolą o takich rzeczy :)

Kasia

zuzia przeciez napisałam że ich nie polecam bo to chłam


ale wiem że są na forum dziewczyny że skromniejszym budżetem, które wydają na całą oprawę mniej niż wiekszość z nas na ubiór ślubny więc może komuś się przyda :)


Cytat: Kasia w 19 Mar 2008, 11:03:23
a może

ja butów z Ambry nie polecam
to tak jak Deichmann


można trafić coś fajnego ale to raczej chłam :)

szkoda naszych nóg :)

zuzia

Cytat: Kasia w 19 Mar 2008, 11:32:57
zuzia przeciez napisałam że ich nie polecam bo to chłam
ale mi chodziło o twoje "bótów".

dagi

marcheewka szkoda, fajnie się zapowiadały.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

cumberland

tram tam tam ;) ale się cieszę !!! nic tego nie zapowiadało - ale dziś stał się cud, znalazłam moje buty ślubne. Kolor idealnie pasuje do sukienki - opalizujące ivory. No i kupiłam !!!! :)

inkageo

Imagine there is no hate

mika

cumberland boskie, jakieś zbliżenie kwiatka pliss albo najlepiej realne zdjęcie