buty do sukni ślubnych

Zaczęty przez dagi, 19 Lut 2008, 13:31:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

cumberland, a fotki w butkach masz?
Wyglądają pięknie, ciekawi mnie jak dużo widać z przodu paluszków ;)

cumberland

mary, ciupinka dużego placa wystaje z przodu, naprawdę niewiele ;)

cyfrówkę zostawiliśmy u "teściów" ostatnio, więc w święta się obcykam w nowych butkach i apartowych kolczykach i wszystko hurtem powklejam ;)

mary

cumberland, jak wysoki obcas mają? Za ile? I czy zamierzasz iśc w gołych nogach do ślubu? Oto moje pytania ;)
Na fotki czekać będę niecierpliwie :D

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

cumberland

mary, obcas ma 9 cm ale jest naprawdę stabilny. Tanie nie były 389...ale to ich jedyny minus ;)
Raczej będę gołonoga, choć dziś mierzyłam je na "pończoszki" 15-ki i ku mojemu zdziwieniu nie wyglądało to fatalnie (palca prawie nie widać, więc zostaje do rozważenia tylko kwestia pięty). A przy takich 8-kach to już totalnie nic widać nie powinno być ;). Oczywiście biały kolor pończoch wykluczam.

mary

dla mnie podstawą przy butach jest możliwość założenia pończoch, gdyż nie wyobrażam sobie by iść w gołych nogach do ślubu. Muszę te butki na żywo obadać, a nóż się okażą wystarczająco przysłaniające ;)
Piękne są! Fotki wklej koniecznie :)

ze_nitka

#181
Pytanie do dziewczyn, które mają buty z odkrytymi piętami (czyli między innymi do cumberland i rubin :D ). Czy nie obawiacie się że sukienka będzie wchodzić między but a piętę i będziecie przydeptywać tył?
Mi właśnie z tego względu odradzono odkrytą piętę w butach ślubnych.

rubin04

cumberland bardzo ładne i..podobne do moich! Moje były nieco tańsze (260zł) ale 3 tyg musze czekac na nie..
I nie planuje ani kawałka pończochy na nodze - przeciez to czerwiec...

Moze zrób zdjęcie tel jak masz jak i wklej? ja wczoraj tak własnie zrobiłam.

Mary - a Ty na jakim etapie z butami jestes? Masz cos upatrzonego bo nie wiem czy czegoś nie przegapiłam..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

zenitka nie obawiam się bo but dobrze przylega do stopy, a poza tym jak nie bedzie (a nie będzie) pończoch czy innych "stylonek" to but tym lepiej będzie przylegac i nic się nie przydepnie :) W maju przetestuję to jeszcze  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

rubin04, mam tylko w rezerwie buty z arte di roma. Ale na razie się nie poddaję i szukam innych. Warunkiem jest w miarę pełny przód, a znalezienie dziś takich butów to naprawdę spory wyczyn ;) Ja na swój ślub w czerwcu w pończochach iśc muszę ;)

mary

Rubin, widziałaś jakieś ciekawe buty w Cymbeline? Tylko takie mniej wycięte.
Zastanawiam się czy opłaca mi się tam zaglądać ;)

ze_nitka

Cytat: rubin04 w 19 Mar 2008, 14:11:04
zenitka nie obawiam się bo but dobrze przylega do stopy, a poza tym jak nie bedzie (a nie będzie) pończoch czy innych "stylonek" to but tym lepiej będzie przylegac i nic się nie przydepnie :) W maju przetestuję to jeszcze  :)
I nie klapią ci jak klapek?

Przymierzałam jedne takie, bardzo ładne i... co? i klapki kurde.
Ja to mam jakieś z bez sensowne te stopy.

rubin04

mary_popins Tak były takie zakryte całkiem i np. goła pietą. Jest kilka czy kilkanascie modeli. A kolory sa trzy: biel, śmietana, ecri wiec mozna sobie dobrac do sukni. ja miałam kawałek materiału od mojej sukni wiec kolor podpasowałam. Idź, moze akurat coś Ci się spodoba!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Ze_nitka, mój N. jak zobaczył buty w tym stylu to też powiedział "w klapkach?" ;)

rubin04

zenitka oj nie.. wszystko zalezy jak jest pasek poprowadzony ten na pietę.
jka idzie np. z połowy długości buta ku pięcie to klapanie prawie pewne - ale jak idzie od przodu (czyli juz na pewnej wysokości) to juz trzyma pietę dobrze.. Oba modele rozwiązań paska przy pięcie, praktycznie identyczne, były w Cymbeline.
Na klapciuchy bym się nie porwała...

Ja to nawet klapek na wakacje nie wybieram takich nie zapinanych bo sie boję ze jak bym biegła to by mnie wyprzedzały ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Cytat: rubin04 w 19 Mar 2008, 14:17:50
mary_popins Tak były takie zakryte całkiem i np. goła pietą. Jest kilka czy kilkanascie modeli. A kolory sa trzy: biel, śmietana, ecri wiec mozna sobie dobrac do sukni. ja miałam kawałek materiału od mojej sukni wiec kolor podpasowałam. Idź, moze akurat coś Ci się spodoba!
no to będę musiała iść :) Nie wiesz Rubin z jakich firm Cymbeline ma buty?

rubin04

Mary - pojęcia nie mam ale chyba kiedys był ba GW watek  o tym, bo to chyba jakis wytwórca na Śląsku.. I podobno można u niego bezpośrednio było - taniej.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

tak??? Czy któraś wie coś o tym? Ja chętnie skorzystam z tańszej ceny ;)

ze_nitka

Rubin, przymierzałam takie właśnie gdzie pasek szedł od przodu, nie wychodził z podeszwy, piętę (moją) trzymał fatalnie - klapki. One miały fason jak Twoje (tylko że przód był pełny)
I jak idziesz to pięta nie odrywa Ci się od buta?

ze_nitka

Codziennie z zazdrością patrze na wszystkie kobiety pomykające w szpilkach, albo te na które 99% butów jest dobra ;) Tez bym tak chciała... ;(

rubin04

Zenitka no nie nachodziłam się w nich jeszcze wiec nie wiem jak będzie ale mam nadzieję ze ok, wydawały się dobrze trzymac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

No to dobrze :) na pewno będzie ok!
Ja przeszłam się po sklepie w te i z powrotem/spowrotem i aż mnie zdziwił stopień klapania ;)

cumberland

Cytat: ze_nitka w 19 Mar 2008, 14:07:55
Pytanie do dziewczyn, które mają buty z odkrytymi piętami (czyli między innymi do cumberland i rubin :D ). Czy nie obawiacie się że sukienka będzie wchodzić między but a piętę i będziecie przydeptywać tył?
Mi właśnie z tego względu odradzono odkrytą piętę w butach ślubnych.

rubin jak widzę już temat analitycznie przewałkowała ;) więc nie będę sie powtarzać
ja też niczego takiego się nie obawiam, po pierwsze to nie pierwsze buty z paskiem na pięcie jakie kupiłam i niczego w życiu sobie nie przydeptywałam  ::), a kilka ślubów w długiej kiecce i "piętko-paskach" zaliczyłam ;)

po drugie znacznie bardziej obawiałabym się czółenek "niepełnych" takich z przerwą pomiędzy zabudowaną piętą i palcami (coś jak aldo lashell - wklejałam je na str.9, albo inne aldo ze strony 1). Z takiego fasonu to się dopiero da wyskoczyć!

cumberland

Cytat: ze_nitka w 19 Mar 2008, 14:40:57
No to dobrze :) na pewno będzie ok!
Ja przeszłam się po sklepie w te i z powrotem/spowrotem i aż mnie zdziwił stopień klapania ;)

zenitka a może je za duże miałaś ??

ze_nitka

Cytat: cumberland w 19 Mar 2008, 15:30:41
Cytat: ze_nitka w 19 Mar 2008, 14:40:57
No to dobrze :) na pewno będzie ok!
Ja przeszłam się po sklepie w te i z powrotem/spowrotem i aż mnie zdziwił stopień klapania ;)

zenitka a może je za duże miałaś ??
Nie, dobre były, rozmiar 37 i na długość był ok. Może one były po prostu płytkie... to jednak mniej prawdopodobne od tego że po prostu moja stopa się nie nadaje do większości szpilek bo mam wąską piętę.