Zima 23/24

Zaczęty przez ddu, 18 Paź 2023, 08:43:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Michał ma z ub. roku z croppa. Jedną oddałam na reklamację bo popsuł się suwak, od ręki dostałam kasę. kupiłam taką samą bo M. bardzo chciał.
Wygląda w tym roku super, ale jest już mała.
W tym roku też kupiłam croppa, bo to jeden z niewielu sklepów do kótrych mogę zaciągnąć M.

konwalia

#51
Callja tak zimowe i spokojnie wejdziesz. Kupiłam sobie i tak leżą z metkami, bo ja jednak wybieram długie kurtki/płaszcze

ddu

Melduję, że kupiłyśmy w raju skejtow , selectshopie we wrocławskiej Magnolii, Kamuflage.
Bez kaptura niestety, ale ładna.

callja

Cytat: konwalia w 29 Paź 2023, 21:34:25Callja tak zimowe i spokojnie wejdziesz. Kupiłam sobie i tak leżą z metkami, bo ja jednak wybieram długie kurtki/płaszcze
Ooooo, to chętnie przymierzę w Uniejowie, bo zimówkę mam trochę niewygodną (półpuch), i przyda mi się coś cieplutkiego.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

konwalia

Cytat: callja w 31 Paź 2023, 23:04:59Ooooo, to chętnie przymierzę w Uniejowie, bo zimówkę mam trochę niewygodną (półpuch), i przyda mi się coś cieplutkiego.
Oba kolory?

callja

Hmmmmm, chyba khaki wolałabym.
Fakt, po co masz wlec z sobą obie kurtki?? Chyba, że jeszcze ktoś będzie chętny...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

@callja to jest butelkowa zieleń. Bardzo ladna swoją drogą.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login