Zima 23/24

Zaczęty przez ddu, 18 Paź 2023, 08:43:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Cytat: dragonfly w 18 Paź 2023, 11:38:50Ingrid ma z north face i juz drugi sezon bedzie w niej chodzic; nie wiem, czy sama sobie takiej nie kupie
marzenie Domi, tylko dlaczego takie drogie? one fajne, trwałe? bo zaczynam się łamać ;)

ishka82

do pewnego momentu nosiła Lidla, ale już od kilku sezonów, no way! to były fajne kurtki na jeden sezon

dragonfly

Cytat: ishka82 w 19 Paź 2023, 14:55:54marzenie Domi, tylko dlaczego takie drogie? one fajne, trwałe? bo zaczynam się łamać ;)
Ingrid dba o rzeczy, ona w tej kurtce cały czas chodzi, chyba trwałość ok. 1500 bym w życiu nie dała. 900 było ok, bo ja jej dałam polowe a ona polowe z kasy od dziadków. No ale jak marzenie, to marzenie 😆

Kasia

Ja kupuję najczęściej na wyprzedażach. Teraz kupiłam Michałowi kurtkę fleka za 50 zł w HM :)

zuzia

Cytat: ddu w 19 Paź 2023, 13:55:44dostał niedawno paczkę po Michale Rubin...
raczej Pawełku. na Michała to musiałoby poczekać :)

ddu

 :rotfl: a bo miałam Twojego Michała w glowie i jego akcje z wagarami  ;)

szelma

Z North Facem to wiecie - jakość ok, ale nie powiedziałabym, ze to kurtka na cale zycie, bo przeciez wszystko sie brudzi i zużywa. Ale to sa dobre rzeczy, stanowczo.

Uniqlo ma bardzo ok jakość, zwłaszcza ze ceny spoko.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

pająk też nie na całe życie - mam kurtkę z festiwalu górskiego w krk, ma z 9 lat i aktualnie mi służy jako znoszony mocno sweterek lekko puchowy 🤣 oryginalna cieplosc się sprała, 2 lata temu kupiłam nową
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

Jasne, nic nie jest już na całe życie   ;)

Ale co do zasady nie lubię kupować rzeczy na 1 sezon.
Wlasnke jestem po kolejnym sporze z H, której szafy się nje zamykają, ale mamo, nie mam porządnej bluzy ( ma 6). Bo ta jest z obrazkiem, który już nje jest modny. No naprawdę, bardzo się tym przejmuję.

wrobelek0403

#34
@ddu moze tu cos znajdziecie? Tylko nie wiem jakiej grubosci sa te kurtki.
https://zygzak.net/kategoria/kurtki

Ale mam od nich bluzy i sa swietne!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: ishka82 w 19 Paź 2023, 14:55:54marzenie Domi, tylko dlaczego takie drogie? one fajne, trwałe? bo zaczynam się łamać ;)
już dumnie nosi :crazy: ma jej starczyć do 18tki lol lol lol
Na pierwszy rzut oka, to świetnie leży, jest zupełnie inna w dotyku (wypełnienie), zamki, kieszonki itp wyglądają na porządne.
Jej w zeszłym roku kupiona za 200-300zł Bershka po jednym niepełnym sezonie nadaje się na śmietnik...jest porwana na szwach od środka, a wypełnienie się sfilcowało, o tym, że nie miała nawet tej takiej zawieszki do odwieszania nie wspomnę nawet...to był szajs do kwadratu, w sumie też nie jakiś bardzo tani ;)

fasolka1980

@ishka82 no właśnie, wcale nie tani. 300 zł za jeden sezon? Proszę was...

Ja na pewno nic juz nie kupię z ubrań w Sinsayu. Kupilam Igorowi kilka t-shirtów. Po kilku praniach jest falbanka na dekolcie i generalnie wyglądają jakby były po 3 osobach. A prane w 40 stopniach i nie suszyłam w suszarce. Mogę tam ewentualnie kupić im bieliznę i tyle. Pod warunkiem, że 100% bawełny.


ishka82

a ja z tshirtami z sinseya mam bardzo pozytywne doświadczenia...sama mam kilka i są super po wielu praniach

ishka82

Potwierdzam Wam po miesiącach ciągłego noszenia, prania, eksploatowanie, że bluzy Admore i 2005 są warte swoich cen. Super jakość, 100% bawełny i nie do zdarcia. I ona i my wolimy jedną taką zamiast 3 z sieciówki ;)

magdalinska

my zalezy, czasami jest super i noszą i noszą, a czasami szmatka sie robi. Monek miał 2 bluzy - są jak nowe, a noszone na okrągło

Kasia

#40
Cytat: fasolka1980 w 25 Paź 2023, 10:46:10Ja na pewno nic juz nie kupię z ubrań w Sinsayu. Kupilam Igorowi kilka t-shirtów. Po kilku praniach jest falbanka na dekolcie i generalnie wyglądają jakby były po 3 osobach. A prane w 40 stopniach i nie suszyłam w suszarce. Mogę tam ewentualnie kupić im bieliznę i tyle. Pod warunkiem, że 100% bawełny.

łojezu, Sinsey to najgorszy chłam.
Pepco przy tym to marka premium (chociaz ja Pepco lubię, z padlinowatego sklepu zrobili się całkiem przyzwoici).


Majka ma kurtkę z Tape o Loeil. One ca 200-300 zł kosztują (a można utrafić w promocji poniżej 100zł) i sa naprawdę super. Spokojnie kolejne dzieci mogą chodzić.

Michał ma jakąś kurtkę z Croppa czy Housa za 189 zł. Po jednym sezonie super stan.

Ale u mnie dzieciaki też dbają o to co mają. Maja ma jedną kurtkę z biedronki za 20-30 zł i już drugi sezon nosi (taka cieplejsza jesienna, na słabą zimę też by dała radę). Jak nie wyrośnie to będzie i trzeci sezon chodziła :) jej ulubiona kurtka :)
 

zwierzatko_mojej_mamy

w berschce za nic nie zapłaciłabym 300zl 😅
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Justynna

Jeśli chodzi o t-shirty, bluzy to nic nie pobije Mybasic. Porządna certyfikowana bawełna i polska produkcja. Mam trzy t-shirty i bluzę i kilka dla Jaśka.

konwalia

#43
Cytat: fasolka1980 w 19 Paź 2023, 13:16:24moje dzieci mają ubrania ( poza bielizną i butami) prawie wyłącznie z drugiej ręki. Tak a propos dyskusji o wydatkach i zarobkach. Nie czuję potrzeby wydawania na kurtke 500 zł ( nie mówiąć o wyższych kwotach), która za rok będzie za mała.

Aktualnie szukam kurtki dla małżonka :D I tutaj chętnie przyjmę polecajki porządnych rzeczy. Znam tylko Patagonię i Didriksons. Co jeszcze jest dobre?


Strellson, fjall raven, wolfskin

konwalia

Ddu Daga ma moją starą kurtkę gil bret i płaszcz z vansa

konwalia

Mi się dla Dagi colorat podoba, ale nawet uzywany za drogi.
Najdroższą kupiłam jej reimę na narty za 250 2 lata temu i uważam, że to max za kurtke dla dziecka.
Polecam vinted

zwierzatko_mojej_mamy

colorat to mi się podoba od lat i uważam, że dla mnie za droga 🤣😂😅
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

A może któraś chce dla córki pepe jeans? Mam 2 szt z metkami czerwoną(taka wiśnia) I ciemną zieleń(nie khaki) w rozm S. Chętnie sprzedam

konwalia


callja

konwalia, to zimówki?? Wlazłabym??
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /