czym jechalyscie do slubu

Zaczęty przez elizapj, 22 Sty 2008, 20:58:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Zuza fajnie, ze Ci sie podoba ;D

mysmy tez mieli pojechac po kosztach i wiezc mial nas kumpel swoim codziennym autem w kolorze srebrnym, ale sie tuz przed slubem wdupczyl w cos jednym bokiem i z przerazeniem dzwonil, ze nie zdazy wyklepac :) dzieki temu podejlam ostatnia probe zadzwonienia do PT Cruisera i okazal sie wolny ;) to sie ucieszylam - ale czy takim, czy innym byloby git ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Jechaliśmy autem świadkowej, ozdobionym przez - mojego tatusia!!! Nie planowałam żadnej dekoracji, ale macocha przytaszczyła specjalnie pęczek białych róż, no i ozdobienie było, na szczęście skromne (wykonane szybciochem w czasie, gdy macocha mnie czesala ;) ). Przyznaję, że śmiałam się wewnętrznie sunąc do ślubu czarną jak smoła Alfą Romeo, ale było super - a co się nam po drodze inni kierowcy namachali, chi chi...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

aanular28

#127
Cytat: elizapj w 22 Sty 2008, 20:58:45
mam orzech do zgryzienia. nie wiem czym jechac. myslalam o wozach retro i sie okazalo, ze to jest odbierane kiczowato we wloszech:( z reszta jedna kolezanka z Wawy tez mi mowi, ze to nie jest fajnie odbierane i u nas... ahhh!
to czym  sie jezdzi???

wklejacie pliz swoje fotki z samochodami slubnymi, marka tez. bo ja sie nie znam, nie rozpoznam.

Serio??? A ja wychodze za Wlocha i jak mu pokazalam retro autko to bardzo mu sie spodobalo, nic nie mowil ze to kicz. No ale on jest z poludnia Wloch, tam czasem lubia odwalic wioche ;)


justynaaaa2

aanular28 ale boski avatar  :mocking:

aanular28

Dzieki :)
Tylko cos namieszalam jak chcialam zacytowac elizapj  :stupid:

zwierzatko_mojej_mamy

#130
aanular28 piszesz poza ostatnim znaczynikiem "quote" - poza tym na strefie jest opcja edytowania swoich wiadomosci - mozesz sobie poprawic - ale to pewnie ten misiek Cie zmylil :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aanular28

Dziekuje zwierzatko  :beer:
Juz poprawione:)

magdus2490

ja okaurat bede do slubu jechala starym mercedesem moim zdaniem to super autko wyprodukowane po wojnie strasznie mi sie podobaja takie auta ale takie mozna dostac jedynie u kolekcjonerow plecam

effik

Cytat: doda w 03 Mar 2009, 00:33:48
o matko. widzicie to, że related topic do tego wątku to "po czym poznać świeżą sałatę?" :D



lol lol lol

isabelles

#134
My mieliśmy jechać samochodem świadka ale tydzień przed ślubem dowiedzieliśmy się, że mamy znajoma jeździ fajnym samochodem i chętnie nas zawiezie - potem okazało się że to PT Cruiser z czego byłam bardzo zadowolona :)

aga.ant

A my jechaliśmy czarnym volvo s60 mojego sąsiada, bardzo fajnie się jechało i auto pięknie wyglądało. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martynapop


zwierzatko_mojej_mamy

jeszcze sie nie znudzilo widze? zaznaczam, ze nie ma to sensu - wracanie i rejestrowanie sie od nowa - bo nic po Was na forum nie zostanie - przeciez z kazdej wiadomosci wycinam podpisy
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

zwierzatko_mojej_mamy ty łapiduchu ty  :friends:
:D :D