czym jechalyscie do slubu

Zaczęty przez elizapj, 22 Sty 2008, 20:58:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

mam orzech do zgryzienia. nie wiem czym jechac. myslalam o wozach retro i sie okazalo, ze to jest odbierane kiczowato we wloszech:( z reszta jedna kolezanka z Wawy tez mi mowi, ze to nie jest fajnie odbierane i u nas... ahhh!
to czym  sie jezdzi???

wklejacie pliz swoje fotki z samochodami slubnymi, marka tez. bo ja sie nie znam, nie rozpoznam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Monika

hmm... akurat ta część ślubu mi głowy nie zaprząta - myślę, że pojedziemy czymbądź ;) a najbardziej to bym chciała jak ładna pogoda będzie przejść się na piechotę (tak z 15 min spacerem mam do kościołą)

Kasia

wozy retro bardzo mi sie podobają
bardzo
ale mojemu N nie bardzo  :-?

limuzyna odpada bo dla nas to wiocha (mam nadzieje że nikogo nie uraziłm)

i zastanawiamy sie czym by tu pojechać  :?:

ja rozważałam jakiegoś małego dwuosobowego kabrioletowego bolida :) (z4, tt)

a mój N chciałby pojechać CHYBA chryslerem 500 http://stb.msn.com/i/87/F9398B7FAF1F4AB59D633317A924A0.jpg

elizapj

Cytat: "Monika"tak z 15 min spacerem mam do kościołą
to zazdroszcze..bo ja 17km od kosciola do wesela... wiec nie da rady:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

My jechaliśmy zwykłym autem - fordem focusem
Na ślubie koleżanki widziałam za to wypasiony kabriolet, zapomniałam markę, ale może znajdę fotkę i Ci wyślę na PW :)
Imagine there is no hate

Monika

nie no od kościoła do wesela to z 8 km jest - tu już auto będzie niezbędne ;) Mówiłam o wycieczce z domu do kościoła :D

vobi

Cytat: "elizapj"z reszta jedna kolezanka z Wawy tez mi mowi, ze to nie jest fajnie odbierane i u nas...
No, tego nie wiedzialam... ale na prowincji mieszkam, moda nowe trendy do nas pozno dochodza ;) Wg mnie samochody retro sa bardzo fajnym pomyslem, tyle ze juz troche "obcykanym". Ale na pewno nie jest to obciach, w przeciwienstwie do np. Lincolna.
Zastanawialismy sie nad tym autkiem http://www.ccd.com.pl/taxi.html
ale w koncu prawde mowiac zupelnie ten temat nam wypadl z glowy i pojechalismy doslownie "czym badz" - samochodem naszego swiadka. A kierowca byl swiadek, bo stwierdzilismy ze nie chcemy zeby nam sie paletala jakas obca osoba. Tesciowa oczywiscie pomysl skrytykowala, ale my bylismy zadowoleni :)

[ Dodano: 22-01-2008, 21:21 ]
i tego typu retro kabriolet bardzo mi sie podoba (to chyba Jaguar jest ale nie jestem pewna, widzialam na zywca - prezentuje sie swietnie :)
http://www.retro-cars.pl/Galeria/035.htm

mayagaramond

Cytat: "Monika"czymbądź ;)

My wlasnie tak pojechalismy, do USC samochodem tesciowej (bo nasz jest trzydrzwiowy). A z USA do restauracji i z powrotem wynajetym autokarem.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

spragnienie

ja z domu do hotelu  pojadę z ojcem
a z hotelu już wyfiokowana  :-P   podąże do Kościoła na rynek piechotką, myślę że zajmie mi to (razem z cyknięciem paru fot ) max. 5 min.

sierpniowajulka

Cytat: "elizapj"myslalam o wozach retro i sie okazalo, ze to jest odbierane kiczowato we wloszech:( z reszta jedna kolezanka z Wawy tez mi mowi, ze to nie jest fajnie odbierane i u nas...
no, to wiochy narobiliśmy z mężem... :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: "elizapj"ze to nie jest fajnie odbierane i u nas... ahhh!

co to za małomiasteczkowe myślenie?!?
jak Ci się podoba limuzyna, to nią jedź, jak auto retro, to też nie patrz co inni powiedzą
a jeśli źle widziane jest wychodzenie za mąż za obcokrajowca, to też tego nie zrobisz?

dajcie spokój!

inkageo

Cytat: "sierpniowajulka"no, to wiochy narobiliśmy z mężem...  
Protestuję ;) Zdjęcia wskazują, że to był najbardziej stylowy ślub jaki "widziałam" :)
Imagine there is no hate

elizapj

Cytat: "sierpniowajulka"no, to wiochy narobiliśmy z mężem...
ok 'wiochmanko' jak to sie mowilo w naszej starej szkole, opowiadaj co to za marka, itp, bo ja sie na samochodach w ogole nei znam i poza saabami nie rozpoznaje zadnych, a ten wyglada fajnie:) jakies namiary tez po prosze:) i wiecej fotek samego autka jesli mozna:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Jestem łasa na komplementy i chętnie rewanżuję się za nie piwem. :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: "sierpniowajulka"no, to wiochy narobiliśmy z mężem...
sierpniowajulka, ale jaka stylowa! :)

zartuje, bardzo mi sie Wasza doplacowana w kazdym szczegole stylizacja podobala :)

sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

kurde, to nie byl komplement pod piwo! Razem wyslalysmy wiadomosc... :oops:
cholera, czuje sie jak lizus... ale za to lizus ktory moze sie urznac w trrupa piwem ;)

sierpniowajulka

elizapj, na stronie jest sporo zdjęć.

[ Dodano: 22-01-2008, 21:33 ]
Cytujkurde, to nie byl komplement pod piwo! Razem wyslalysmy wiadomosc...
tym lepiej... piwo zarobione bezinteresownie.  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: "golinda"co to za małomiasteczkowe myślenie?!?
jak Ci się podoba limuzyna, to nią jedź, jak auto retro, to też nie patrz co inni powiedzą
madrze wiedzmo prawicie... piwo Wam sie nalezy, jak nic!

elizapj

Cytat: "golinda"co to za małomiasteczkowe myślenie?!?
jak Ci się podoba limuzyna, to nią jedź, jak auto retro, to też nie patrz co inni powiedzą
to nie tak, ale jumping do konluzji to ludzka rzecz, wiec no worries. mnie w kraju nie ma 7 lat, i akurat co sie u nas robi a czego nie, nie wiem, nie mam takiego wyczucia jak gdybym tam mieszkala. tak samo jak nie mialam zielonego pojecia o odczuciach Wlochow na ten temat, bo tam nigdy nie mieskzalam, i to jest raczej lokalna sprawa...co kraj to obyczaj z reszta. i innymi nie tyle sie przejmuje lub nie, ile chcialabym uniknac jakis 'wpadek', jesli moge sprawe zawczasu wybadac. w koncu po to jestem na polskim forum, by wiedziec co i jak u nas:)

[ Dodano: 22-01-2008, 21:46 ]
sierpniowajulka - ok napisalam do www.rolls-royce.xzx.pl :)
coz to znaczy w ich kalendarzu kto pierwszy ten lepszy? wy tez tak mieliscie? gdybym nie widziala, wolny przy innych datach, myslalabym, ze   kto pierwszy ten lepszy to wlasnie oznacza wolny...

[ Dodano: 22-01-2008, 21:51 ]
Cytat: "golinda"co to za małomiasteczkowe myślenie?!?
i prosze nie nazywac moich kolezanek ani wspolobywateli meza malomiasteczkowymi...

w koncu maja prawa do swoich pogladow. jak kazdy, czy to rowniez w Polsce sie zmienilo..?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

no coz, zamierzam byc bardzo kiczowata... ;-) i dobrze mi z tym :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: "mayagaramond"A z USA do restauracji i z powrotem wynajetym autokarem.

Chyba z USC a nie z USA? :-)

My pojechalimsy naszym starym i nieumytym samochodem. W srodku bylo kilka gier planszowych, jakies torby z ikei i troche innych smieci. Jesli sie nie rozwali w ciagu kilku najblizszych lat bedzimey go wynajmowac bo stanie sie zabytkiem. Na serio :-)

A tak w ogole to nie mialo to zadnego znaczenia bo przyjechalismy 2 godziny przed slubem i wrocilismy jakies 10 h po gosciach. Nikt nas nie widzial :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "nionczka"mayagaramond napisał/a:   
A z USA do restauracji i z powrotem wynajetym autokarem.   

Chyba z USC a nie z USA? :-)

E tam, dla chcacego nic trudnego ;-)  :)  :)

Oczywiscie, ze z USC
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

My pojedziemy naszą ukochaną Explozją :D

martullek

Cytat: "elizapj"[ Dodano: 22-01-2008, 21:46 ]
sierpniowajulka - ok napisalam do www.rolls-royce.xzx.pl  
coz to znaczy w ich kalendarzu kto pierwszy ten lepszy? wy tez tak mieliscie? gdybym nie widziala, wolny przy innych datach, myslalabym, ze kto pierwszy ten lepszy to wlasnie oznacza wolny...
elizapj, na stronie piszą: Uwaga: Hasło przy dacie "Kto pierwszy ten lepszy" oznacza, iż na rezerwację w danym terminie są już potencjalni chętni ... lecz nie potwierdzili rezerwacji i formalności nie zostały jeszcze dokończone (nie jest podpisana umowa wstępna) ... czyli jest jeszcze szansa na zamówienie ... jeśli dokonasz faktycznie rezerwacji samochodu na ten termin (pospiszesz umowę) ...