Wyprzedaż zima 2018

Zaczęty przez golinda, 28 Gru 2018, 20:21:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Jak miło zacząć taki wątek! Bo kolejna kolekcja będzie wiosenna!  :kocham:

Kupiłam sukienkę:

https://www.zara.com/pl/pl/sukienka-z-wielobarwnymi-wstawkami-p05644349.html?v1=7250122&v2=1167265

i bluzkę w Massimo Dutti, ale nie ma jej na stronie

To, co się działo po południu w Zarze przeszło moje wyobrażenia. Lumpeksy we wczesnych latach '90 przy tym to luksusowe butiki.


mobka

Ja zamówiłam parę szmat w Zarze, głównie koszulki z linii basic, spodnie granatowe, jeansy (wzięłam 36...). Zobaczymy, czy is dobre będzie.

wrobelek0403

golinda, ja wczoraj z plazy po prostu zwialam. Wzielam tylko zamowienie w rosmanie. Zara sie zrobila strasznie tandetna niestety. No i ludzie poszaleli. Nawet przed swietami nie bylo takiego wscieku.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Mobka utoniesz, ja noszę 36

konwalia

Ja kupiłam 5 cienkich sweterków w massimo do noszenia zamiast koszul. I tyle.

golinda


konwalia


mobka

Cytat: konwalia w 28 Gru 2018, 23:14:38
Mobka utoniesz, ja noszę 36
Ty nosisz ten sam rozmiar co ja w HM, więc wiesz :D

golinda

i jak? M nie padl na kolana :D ale dzieci powiedzialy że bardzo ladna ;)

to ma byc codzienna szmatka. wyjscie do znajomych, czy na zakupy troche dalej niz do Lidla ;)


konwalia


callja

golinda, wiesz, kiecka jak kiecka, ale ta FIGURA!!!!!!!
Bomba. I już.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda


wrobelek0403

#13
golinda, mnie sie podoba. I jak zwykle na Tobie wyglada duzo lepiej niz na modelcea. Na modelce bym jej nie kupila.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

mi tez się podoba :) super wyglądasz!


cumberland

a ja obkupiłam się na Gorsenii, 4 komplety i koszulka
zamówiłam też małą listonoszkę
https://www.wittchen.com/torebka-damska,p2819681#876150
i broszkę w Kruku, za którą chodziłam jeszcze przed Świętami, ładnie przecenili to kupiłam
https://wkruk.pl/bizuteria/broszki/broszka-srebrna-w-kruk-56
ciuchom mówię na razie stop

wrobelek0403

cumberland, piekna broszka :)

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#18
Cytat: wrobelek0403 w 31 Gru 2018, 09:24:39
cumberland, piekna broszka :)

Cudna!

Przecenili ,,moje" kozaki... Tylko to chyba trochę jednak bezsensowny zakup, może je jeszcze przecenią.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

#19
maya, piękne, ale gorąco mi na samą myśl. ja całą zimę chodzę w nieocieplanych butach. i nie są to kozaki.

mayagaramond

golinda no właśnie one nadają się chyba tylko do nas do biura, bo tu jest lodówka. Siedzę owinięta szalem, a koleżanka obok w wełnianym płaszczu lol

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

hahahha, to jest jakiś absurd lol

wrobelek0403

mayagaramond, masakra. A co na to reszta pracownikow? To klima centralna?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

wrobelek0403 tak, centralna. Ci, którym jest zimno, przynoszą szalik i swetry lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

mayagaramond, ale nie da sie tego jakos podwyzszyc centralnie??? Ja bym umarla lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login