Wyprzedaż zima 2018

Zaczęty przez golinda, 28 Gru 2018, 20:21:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

mayagaramond, poka buty!
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

callja

Moje pierwsze od roku zakupy na TS ;) I w ogóle pierwsze zakupy ciuchowe od dawna ;) Mam ciuchów tyle, że wypadają i z szaf, muszę potężną czystkę zrobić. Za to rzeczywiście potrzebnego mi płaszcza ofkors nadal nie kupiłam :crazy:
https://www.topsecret.pl/podkoszulek-damski--bluzka-dlugi-rekaw-bez-ramiaczek-dopasowana-z-dlugim-rekawem-na-sylwestra-na-impreze-sbd0990-top-secret,130502,241,pl-PL.html
https://www.topsecret.pl/kombinezon-damski--skb2730-top-secret,121303,218,pl-PL.html
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

callja, fajne :) ja bym tylko nie miała gdzie włozyć takiej bluzki, szkoda.


ja ostatnim rzutem na tasme kupiłam w piatek dwie bluzki. taka i ten sam model, tylko białą z granatowymi paskami
https://www.tatuum.com/pl/bluzki/50555-ormia.html#/kolor-granatowy/rozmiar-42

chciałam sukienke, ale nic mi nie lezy ostatnio. Chodze ciągle w spodniach.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

W ramach łażenia po różnych dziwnych miejscach kupiłam taki oto sweter:

zwierzatko_mojej_mamy

malutenka, aaaaaaaaaaaaa lol lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

zwierzatko_mojej_mamy, uwielbiam!!! Drugi mam taki :D

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

MetCony są ładne :) Dużo ludzi u nas w boxie ma. Żałuję, że na moje stopy nike'i nie pasują :(
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

callja

malutenka, hihihi - fajowe!!

wróbelku, jaka zacna przecena!! i ładne, proste bluzeczki.
Cytat: wrobelek0403 w 16 Sty 2019, 13:29:51chciałam sukienke, ale nic mi nie lezy ostatnio. Chodze ciągle w spodniach.
A ja w tunikach i legginsach :crazy: W spodnie wskoczę pewnie na wiosnę.

Obserwuję jeszcze jedną sukienkę na olx, i waham się, czy mi potrzebna... Taki prościutki, czarny oversize od Reserved, już na cieplejszy czas.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

szelma czemu nie pasuja? Ja tylko te przymierzyłam, bo reszta była stricte do biegania.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

Ja mam dwa swetry z h&m i spódnicę czarną z sinsaya ale już jej nie ma na stronie
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

szelma

mayagaramond, za wąskie są. Próbowałam dwa razy z butami do biegania i robiły mi się odciski w tym samym miejscu z boku stopy. Mam dość szerokie stopy z przodu. Na szczęście są inne marki, które mi pasują, a te niepasujące oddałam mamie i jej teraz służą.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

goga, gdzie dostałaś w końcu ten sweter? :)

goga

golinda,  polowałam na ich stronie, bo czasem się pojawiały i jak była s od razu kupiłam - zaraz pi świętach - w czwartek o 7.00 ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

calla

#90
A ja na wyprzedazy zimowej kupilam krotkie spodenki i buty na lato  ;)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

wrobelek0403

Laski, czy na koncie HM są jakies informacje o zwrotach? Zrobiłam zwrot po Świetach. Po Nowym Roku przyszedł mail ze zwrot dotarł, a kasy ani widu. Chciałam to jakos sprawdzic, ale na tym moim koncie nie ma takich danych.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda


wrobelek0403

golinda, ok. To czekam dalej.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

ja kupiłam jeden długi kardigan jasny z wyprzy z h&m za 30 pln i chyba zdecyduję się na obecnych wyprzedażach na iphone X lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

#96
Obniżyli cenę moich butów:

https://www.levelshoes.com/willow-leather-boots-5b8896.html

Prosze o argumenty, żeby nie kupować lol

Aha: w Monachium skorzystałam z wyprzedaży i kupiłam broszkę (to są co prawda kolczyki, ale broszka podobna)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

cumberland

Bylyscie w Tigerze? Do jutra wszystko po max 8 zl. Obkupilam się w pierdolki 😁

zosia2007

cumberland, dzięki za info :)

golinda

z ekskluzywnych rzeczy przyswoiłam sobie (na wyprzedaży z 24.99 na 17.99) w Lidlu milusią flanelkę :)