Zwierzeta

Zaczęty przez madej-urszula, 23 Kwi 2018, 20:11:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Blue zdecydowanie zmeznial przez 2 tygodnie, jak te dzieci szybko rosną ;)

dragonfly

Cytat: ishka82 w 28 Lip 2020, 13:09:00A mój Lakuś ma duże zwężenie tchawicy...choroba przewlekła i na całe życie
biedny.... ma to jakoś bardzo wpływ na jego "normalne" funkcjonowanie?

callja

dragon, rośnie jak na drożdżach!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

ishka82, zdrowka dla psiaka!

A u mojej ciotki tak 😜😜😜
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: dragonfly w 28 Lip 2020, 13:19:48
biedny.... ma to jakoś bardzo wpływ na jego "normalne" funkcjonowanie?
do tej pory nie miało, a teraz, gdy jest zdiagnozowany, będzie brał leki, a my nie będziemy mu nieświadomie szkodzić, to powinno być tylko lepiej :)

wrobelek0403

ddu, przypomnij prosze co to za rasa.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

portugalski pies dowodny

jest teraz puchatą wesołą kulką, która się złości, że nie umie latać jak gołębie

nie było mnie kilka dni, zrobię jakieś zdjęcie, zobaczycie, jak się zmienia

dragonfly

ddu, wrzucaj zdjęcia!

my w niedziele byliśmy na plaży z innymi właścicielami Whippetow, jezu, jaki Blue był szczęśliwy!

ddu

Milva była z nami na rodzinnej imprezie na wsi
tyle ludzi w życiu nie widziała. swoboda, całe dnie bez smyczy, szaleństwo z koleżanką (roczna suczka mojej siostry, adoptowana 3 miesiące temu).
pies brudny, śmierdzący (dorwała się do resztek wędzonych ryb), szczęśliwy, wykończony
po powrocie do domu, zaszyła się w kącie ;)

wrobelek0403

ddu, hahaha. Slodka!!!


Po mojej wizycie kota ciotki padla tak 😂😂😂
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: wrobelek0403 w 17 Sie 2020, 09:32:45
ddu, hahaha. Slodka!!!


Po mojej wizycie kota ciotki padla tak 😂😂😂
ahahahahhahahahahah
ddu, jak "zycie" z psem? My juz zalapalismy rytm, Blue sie nie budzi w nocy na siku, jest w 100% wyszkolony, ze na siku i kupi chodzi sie do ogrodu, z kotem sie polubili. Stwierdziliśmy, ze za rok weźmiemy następnego lol lol lol

ddu

u nas niestety zdarza się siku w domu, choćby dziś, gdzie podniosła łaskawie tyłek, zrobiła 3 kroki, nasikała i poszła znowu spać...
niestety nie mamy opcji "ogród", tylko trzeba ją wziąć na ręce i znieść na dół, czasem pokazuje, że chce wyjść, a my nie zdążamy.
ale noce przesypia :D :D :D (jak o dziecku), nie wskakuje na kanapę, znosi dobrze podróże
na razie nie zostaje sama w domu, chodzi ze mną do biura.

ostatnio pytam męża, śpiącego na kanapie, dlaczego nie ma go w łóżku
na co on przez sen " musialam nakarmić nasze psy"
psy!!!!!! :D
ale to tylko sen

dragonfly

Cytat: ddu w 17 Sie 2020, 10:09:54u nas niestety zdarza się siku w domu, choćby dziś, gdzie podniosła łaskawie tyłek, zrobiła 3 kroki, nasikała i poszła znowu spać...
ale ona młodsza niż Blue (15.05) wiec ma prawo nasikać ;)
Nasz pies może być na kanapie, a teraz właśnie dosypia z Ingrid w jej lozku ;) No ale my chcieliśmy takiego psa. A, i przede wszystkim nie śmierdzi psem lol lol lol

ddu

ja mam kłopot z tym, że pies siada na kanapie tyłkiem, a ja mam potem tam położyć głowę ;)
więc nie wpuszczam.

trochę śmierdzi psem, ale umiarkowanie

wszyscy nam mówią, że ma wielkie łapy i będzie wielka... no więc tym bardziej, niech się nie kładzie na tej kanapie :D

dragonfly

ddu, a nie, jakbyśmy mieli jakies większe bydle, to tez bym nie pozwalała na sofę/lozko włazić lol ale ze to taka koscista popierdułka, to niech siedzi z nami ;)

malutenka

Też miał nie być na kanapie... Ale ma idealnie wywiew z klimy :D
Jedyny problem to jak śpi - ślini się i często mam w robocie różowy Vanish


zuzia

Mok kot miał w weekend bliskie spotkanie z Oliwka. Dość powiedzieć że omijal  ja później szerokim łukiem a ona puszczają na widok kotka ;)

malutenka

"pies, przytulę Cię"

wrobelek0403

Kot mojej ciotki ma zadatki na gwiazde memow 😂😂😂
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

wrobelek0403, jest świetny  :rotfl:

szelma

#121
Widzę, że stan inwentarza żywego się na Strefie zwiększył :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

szelma, u mnie tylko posrednio niestety.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

U mnie kot miał bliskie spotkanie z Oliwka, sam się nawinal
Resztę jej pobytu zachowywal bezpieczna odległość 1m  :agreed:

ddu

Kilka zdjęć psa i dzieci.