Zwierzeta

Zaczęty przez madej-urszula, 23 Kwi 2018, 20:11:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madej-urszula

Hej, szukam miejsca z dobrymi cenami karm dla psów i kotów. Znajomi polecali swiatpupila-sklep, czy słyszeliście o nich?

mayagaramond

Podziwiam jak to wszystko ogarniasz. Gruz wywozisz, karmy szukasz! Kobieta-Orkiestra!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

lisica

#2
Chyba nie tyle istotne jest to jaki sklep dla psa wybierzesz  a co kupisz- kwestia jakości karmy albo akcesoriów. Ja zaopatruje się w paru sprawdzonych miejscach i stacjonarnie i online. Kupuję takie jedzonko, które zawiera dużo mięsa  a zbóż niewiele albo w ogóle.

ddu

o, to dla mnie temat ;)
za kilka tygodni pies w domu :D

mój kuzyn pracuje w Dolinie Noteci, muszę go wypytać, co mysli o jakości tej karmy :D

ddu

ok, napiszę co mi powie :)

a pani od mojego szczeniaka pisze, że zaczyna już chodzić i zdjęcia mi wyśle .... :D

czy my mamy jakąś strefę psów???!!!
trzeba jeszcze dragon zaprosić

dragonfly

ddu, zakladajmy!
Moja tesciowa wczoraj powiedziala, ze bedzie naszemu psiakowi robic sweterki na drutach lol lol lol

ddu

Cytat: dragonfly w 26 Maj 2020, 16:45:21

Moja tesciowa wczoraj powiedziala, ze bedzie naszemu psiakowi robic sweterki na drutach lol lol lol

:kocham:

dragonfly

ddu, i co z tym twoim psiakiem? jedziecie po niego? ktos wam przywozi?

ddu

na razie rośnie
będzie gotowy na przełomie lipca/sierpnia,
na razie nie ogarniam transportu, nie wiadomo, co z granicami itp

ta hodowczyni mnie uspokaja, że na pewno wymyśli się coś, co nie będzie stresujące dla szczeniaczka :D

mój mąż się boi, że ten pies nie istnieje, więc pewnie będzie chciał osobiście po niego jechać ;)

dragonfly

Cytat: ddu w 26 Maj 2020, 17:34:21mój mąż się boi, że ten pies nie istnieje, więc pewnie będzie chciał osobiście po niego jechać
ahahahahhaha

My mamy jeszcze 6 tygodni po odbior. Ale juz wyprawke zaczynamy kupowac. I moj maz, ktoremu zawsze bylo wszystko jedno w czym jego dzieci chodza, spia, jedza to teraz tak wymysla, czyta, oglada YT.... lol lol lol

malutenka

sputnik, jeśli chodzi o Dolinę Noteci to jest chyba jedna z lepszych karm dostępna na rynku. Loki jak dostaje mokre to tylko to.

malutenka

Cytat: dragonfly w 26 Maj 2020, 17:37:42. Ale juz wyprawke zaczynamy kupowac. I moj maz, ktoremu zawsze bylo wszystko jedno w czym jego dzieci chodza, spia, jedza to teraz tak wymysla, czyta, oglada YT....   
Dragon, my mamy łóżko do wymiany, bo po 10 latach zaczęło pękać i łatamy je wkrętami, ale pies musiał dostać nowe legowisko, bo stare już brzydkie i wygniecione lol lol

dragonfly

malutenka, ahahahahaha tak, Mike mowi, po co Henkowi spodenki, I tak lata ma nie być, w domu jesteśmy, a 2 sweterki już dla oszustów zamówił lol lol

Jezu, nie pokazywałam wam kota ostatnio, ma fazę na siedzenie w pralce lol

malutenka

Cytat: dragonfly w 26 Maj 2020, 19:02:33Mike mowi, po co Henkowi spodenki, I tak lata ma nie być
po 1 jesteście w Szkocji, w Szkocji ostatnią rzeczą jaka jest potrzebna to bikini i krótkie spodenki a bez sweterka pies zmarznie, nie godzi się!
Kot mega, ja mam pierdolca, że wypiorę z ciuchami, 2x sprawdzam czy nie ma kota zanim pralkę odpalę.

ddu

Ale piękny kot!!!

ddu

Kuzyn mówi, że Dolina ma jakość
Nie uzupełniają karmy żadnym syfem, choć zdarza się, że jak brakuje wołowiny, to zamiast niej dodają wieprzowinę ;)

zwierzatko_mojej_mamy

malutenka, mam to samo - lata żaden nie wchodził do pralki, raz wlazł i od tego czasu macam pranie za każdym razem.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dragonfly

malutenka, ja tez, ostatnio prawie pralke zamknelam, cos mnie tknelo jeszcze raz sprawdzic, a tam dyndajacy ogon.... Maly skurwiel wlazl, jak juz wnaladowalam pranie i im bardziej wlazil, tym bardziej sie beben krecil, tym bardziej go wszystko przykrywalo lol lol

Cytat: malutenka w 26 Maj 2020, 19:15:03po 1 jesteście w Szkocji, w Szkocji ostatnią rzeczą jaka jest potrzebna to bikini i krótkie spodenki a bez sweterka pies zmarznie, nie godzi się!
moje dzieci zobacza slonce i lataja w spodenkach, koszulkach, Heniek w ogole bez koszulki - moja mame doprowadza do rozpaczy i dostaje za to opierdol od niej (dzieci umra mi na zapalenie pluc, tudziez katar ;) ) A whippet musi miec sweterki, bo one praktycznie beztluszczowe sa, i w Szkocji im rzeczywiscie za zimno lol lol w domu nawet w pizamkach spia albo w cave bed ;)

malutenka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 26 Maj 2020, 19:29:49
malutenka, mam to samo - lata żaden nie wchodził do pralki, raz wlazł i od tego czasu macam pranie za każdym razem.
U mnie w zmywarce też byli.
Chociaż w zmywarce to trudniej się ukryć, bo widzisz wszystko co jest w środku. No ale byli.
Dragon, ale super łóżeczko! Koty moje by takie bardzo chciały!

wrobelek0403

dragonfly, co za oczy :dreaming:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu


inkageo

Aaaaaaaa :D Ale maleństwo!
Imagine there is no hate

malutenka


ddu

ale nadal mieszka w Budapeszcie ;)
u nas będzie pod koniec lipca

fasolka1980

o Bozenko jaki słodziak!!!!