Nowy watek, nowe miasto, nowy maz

Zaczęty przez mayagaramond, 24 Sie 2015, 15:14:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Maya kupiłam wczoraj tą bluzkę i pomyślałam o Tobie, że chyba fajnie by wyglądała do tej spódnicy i bardziej "ślubnie". Przejrzystości seksi i dekolt z przodu chyba bardziej kuszący. Jest jeszcze szansa na zakup? U nas w outlecie była. To jedwab z bawełną, Golinda chyba też ją ma i pięknie wygląda.

http://www.mangooutlet.com/PL/p0/kobieta/odziez/bluzki-i-koszule/bluzki/jedwabna-bluzka-plumeti/?id=33043516_OW&n=1&s=prendas.vestidosprendas_rb&ident=0__0_1446921442682&ts=1446921442682&p=26
Imagine there is no hate

inkageo

Dekolt można rozpiąć. Ona nie ma żadnej podszewki, modelka ma chyba krótki top pod spodem, on średnio wygląda.
Imagine there is no hate

mayagaramond

Dziękuję, ale nie widzę jej do tej spódnicy i nawet nie miałabym kiedy jej szukać.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Nie namawiam :) Cyknęłam fotę z miętą, bo ona w rzeczywistości wygląda inaczej niż na stronie mango. Gdyby zaryzykować zakup online, to może do roboty by Ci się przydała, gdyby do spódnicy ślubnej wyglądała jednak słabo.
Imagine there is no hate

callja

inka, pytanie privat - gniecie się ta bluzka??
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

Chyba nie. Bo mierząc włożyłam ją do spodni, później była wrzucona do reklamówki i zagnieceń nie widzę.
Imagine there is no hate

callja

#306
Cytat: inkageo w 08 Lis 2015, 00:22:53Chyba nie. Bo mierząc włożyłam ją do spodni, później była wrzucona do reklamówki i zagnieceń nie widzę.
No, kusisz, kusisz - pamiętam zdjęcia golindy w tej bluzce i nie powiem, sama chciałabym mieć taką ;)
I już kończę of - nie będę mayowego wątku zaśmiecać ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

maya, chyba możemy sobie po tylu latach pozwolić na szczerość? hmm?

ten sweter wygląda strasznie. i z tyłu i z przodu. nie pasuje do spódnicy, nie pasuje do okazji. psuje efekt boskiej spódnicy, która na żywo jest jeszcze piękniejsza...
to zły pomysł jest, naprawdę...

czy Inkowa bluzka lepsza? nie wiem. podobna, jedwabna jest w Zarze, mam ją, jest śliczna, ale też pewności nie mam. raczej pracowa niż ślubna.

stawiam na porządny gorset pokazujący dekolt i talię, coś na ramiona (może futrzanego?)

golinda

Cytat: callja w 08 Lis 2015, 00:28:45No, kusisz, kusisz - pamiętam zdjęcia golindy w tej bluzce

ja mam inną. z Zary

mayagaramond

Golinda - nie chce gorsetu do tej spodnicy, w ogole mi sie to nie podoba. Nie podoba mi sie tez jedwabna bluka do tiulowej spodnicy, nie lubie takiego polaczenia, gdybym takie chciala, to od razu kupilabym jedwabna bluzke.

Ten sweter na zdjeciach wyglada zle, bo jest w ogole nie ulozony. Zalozylam szybko do zdjecia, mam pod nim stanik.
Poza tym spodnica jest za duza. Wiec jasne, ze wszystko razem wyglada fatalnie lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Sweter ma nietwarzowy kolor
Może jakby był jakiś jasny, ecru, śmietankowy, po którym byłoby widać, że jest super porządny, jakiś kaszmir... sama nie wiem...
wtedy grałby równo z piękną spódnicą
i wcale nie jestem pewna tych odkrytych pleców. spójrz na to i sama oceń, czy wyglądają korzystnie
dekolt byłby lepszy
przeciwna też jestem miętowym pazurom - to jeden z tych kolorów, który sobie można zapodać podczas wyjazdu na łódkę z przyjaciółmi

mayagaramond

Cytat: golinda w 08 Lis 2015, 09:19:12Sweter ma nietwarzowy kolor
Może jakby był jakiś jasny, ecru, śmietankowy, po którym byłoby widać, że jest super porządny, jakiś kaszmir... sama nie wiem...
wtedy grałby równo z piękną spódnicą

sweter jest srebrny. Jesli sie okaze, ze po przerobce dalej wyglada zle, to mam jeszcze inne swetry, w tym pudrowy roz, ale nie mam zdjecia.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: golinda w 08 Lis 2015, 09:19:12przeciwna też jestem miętowym pazurom - to jeden z tych kolorów, który sobie można zapodać podczas wyjazdu na łódkę z przyjaciółmi

ty nie lubisz innych paznokcie niz czerwone, a ja lubie rozne kolory.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 08 Lis 2015, 09:23:11ty nie lubisz innych paznokcie niz czerwone, a ja lubie rozne kolory.

absolutnie jest to nieprawda
po prostu uważam, że jeśli ma być elegancko, to pewne rzeczy odpadają
chyba, że nie zależy Ci na elegancji?

mayagaramond

Cytat: golinda w 08 Lis 2015, 09:24:37absolutnie jest to nieprawda
po prostu uważam, że jeśli ma być elegancko, to pewne rzeczy odpadają
chyba, że nie zależy Ci na elegancji?

lol lol, a nie wiem. Jade metrem, moze w ramach zdjec pojdziemy na frytki?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

dobra, ja już się wypowiedziałam.
nie dla tego swetra, dla odkrytych pleców i zielonych pazurów.
amen.

mayagaramond

Ide na paznokcie i uwaga dla wszystkich zainteresowanych - nie beda mietowe :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

#317
Cytat: golinda w 08 Lis 2015, 09:33:09
dobra, ja już się wypowiedziałam.
nie dla tego swetra, dla odkrytych pleców i zielonych pazurów.
amen.
hmmm... ja chyba też z tych konserw  :wstyd:

ps. maya, masz tyle pięknych ubrań, wybierz coś innego niż ten sweter :pray:

mayagaramond

Ja chce sweter, podoba mi sie polaczenie z tiulem :) Tak samo jak sandaly do rajstop ;)

I od poczatku chcialam albo srebrny albo rozowy (jasny, pudrowy roz) sweter. A tu dwie panny mlode w swetrach:

http://syehclopedia.com/wp-content/uploads/2014/06/article-2674047-1F3E33BB00000578-89_634x816-634x576.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/af/f9/f7/z16251311Q,Slub-Artura-Boruca-i-Sary-Mannei.jpg

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Sara Mannei ma piękny sweterek, widać że jest porządny
Ma to coś
ta pierwsza słaby