Wedding planer - Wawa - POMÓŻCIE!

Zaczęty przez aga9090, 24 Cze 2014, 23:41:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aga9090

DZIEWCZYNY! Jestem załamana... :( Do ślubu zostało 5 miesięcy, a my nie mamy NIC zorganizowanego... Może polecicie kogoś dobrego? Same miałyście na ślubie i weselu konsultanta? Jak się sprawdzał? Bo sami już na pewno nie zdążymy tego ogarnąć...

rubin04

E, zupełnie szkoda kasy na takich doradców, lepiej to wydac na podroz poślubna.
Uwierz mi, ze  wszystko można zrobić samemu, w koncu to tylko kilka telefonow, maili, potem wybor restauracji, wizyta w niej i tyle.
A 5 miesięcy to mnóstwo czasu. ..

Zresztą zobacz sobie na wątki slubne tutaj - jakos nikt nie mial takich doradców a wszystko sie udalo,  sluby piękne,  dziewczyny zadowolone :)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

margareta

A ja ostatnio byłam na weselu organizowanym przez konsultantkę. Mama młodego była mocno przeciwna tej fanaberii, ale w trakcie przekonała się, że jednak warto. Gorąco przekonywała, że wcale nie jest tak drogo, bo ta planerka, czy jak to się tam nazywa, potrafi załatwić różne zniżki i w sumie to nie wychodzi tak bardzo drogo. Wszystko było zorganizowane perfekcyjnie.

wrobelek0403

aga, kolega z zoną zorganizowali slub i wesele w 3 miesiace ;) jak sie chce, to wszystko mozna, no ale to było w lutym. W lecie pewnie trudniej z miejscami.

Najwazniejsze to lokal, fotograf i zespól/dj. Reszta to naprawdę pikus :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

#4
aga9090 Strefa jest kopalnią wiedzy, napisz czego potrzebujesz, to pomożemy ;D

rudasekawf

Aga, my z mężem organizowaliśmy w tak krótkim czasie, dało się i wyszło pięknie. Głowa do góry.

salsa

Cytat: aga9090 w 25 Cze 2014, 00:41:26Do ślubu zostało 5 miesięcy, a my nie mamy NIC zorganizowanego...
my w niecałe 6 m-cy zorganizowalismy się ze wszystkim łaznie ze znalezieniem sali wiec spokojnie dasz rade-a kase z wedding planera zostaw sobie na podróż poslubną, mowie CI

zakadaj watek-strefa pomoże !
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ishka82

my też zorganizowaliśmy ślub i wesele w jakieś 5-6 m-cy, udało się i wyszło tak, jak chcieliśmy i to, o zgrozo, bez strefy lol

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

nastepna :D to są sluby do poprawki lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


suegro

aga9090 a o którym wedding plannerze myślałaś? :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aga9090

Od wczoraj intensywnie przeglądam strony i widziałam dobre opinie o agencji Agaya - pierwsze słyszę, może któraś z Was chociaż słyszała o nich? Ja uważam, że wedding planner jest super opcją, my naprawdę nawet nie mamy czasu rozglądać się za restauracjami, zespołem itd., a zresztą słyszałam, że fajne zniżki można uzyskać niż jak się samemu wszystko załatwia.

salsa

#14
wiesz, jak uważasz, tu żadna z nas nie korzystała wiec raczej jesteśmy z opcji "szkoda kasy" ;) a  zniżki spokojnie mozna załatwić tez samemu bez płacenia za pośrednictwo-zawsze to mnożenie kosztów, które przy weselu sa i tak duze ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

suegro

Cytat: aga9090 w 01 Lip 2014, 20:00:19Od wczoraj intensywnie przeglądam strony i widziałam dobre opinie o agencji Agaya

Niedobre rzeczy o nich czytałam.
Podobno stosują marketing szeptany na forach.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: suegro w 01 Lip 2014, 21:17:00Podobno stosują marketing szeptany na forach.

A do tego jeszcze kiepski i mało subtelny. A reklamy to powinny być inteligentne.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!