podkład

Zaczęty przez brawurka, 12 Lis 2007, 15:29:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: "zuzia"kochanie, to podkład

nie pierd...! nie jestem ślepa! tzn. teraz po tym wypadku trochę jestem, ale wtedy jeszcze nie byłam
no i jesteś matowa - mój niedościgniony wzór!  :-x

mika

oczywiście Zuziak pierdzieli głupoty

inkageo

Cytat: "gioseppe"z dermacolem bym uważała :)
bardzo przesusza, a pod oczami to juz wogole!!!
Jak zwykle macie rację :) Ja go mieszam z kremem pod oczy o dosyć bogatej konsystencji, więc jest w miarę ok. Sam w sobie bez kremu jest dla mnie za gęsty. Nie używam go też na sińce codziennie, tylko wymiennie z YSL. Touch eclat muszę zużyć bo jakoś brzydko mi pachnie..
Imagine there is no hate

Kasia

ja od kilku lat używam Loreal'a
teraz mam taki z bordowymi wstawkami na opakowaniu

jakoś nie moge się przekonać do innych

a to za tłuste
a to za bardzo/mało kryjace
a to jestem wysuszona jak wiór

a te Loreal'e w szkle są idealne

zuzia

Cytat: "mika9983"oczywiście Zuziak pierdzieli głupoty
a ty to akurat dużo widziałaś. Wolałaś spotkanie z godzillą od nas :)

mayagaramond

Cytat: "zuzia"trupio biała z cieniami pod oczami

to jest heroin chic, bardzo modne!

Golinda - ostatnio slyszalam o tym, ze maseczka ze startego jablka pomaga. Kiedys pytalas o pomadke, ja mam sebamed i jestem bardzo zadowolona, bo nie musze sie co 5 minut  smarowac. Ona jest bez gliceryny.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

Cytat: "zuzia"a ty to akurat dużo widziałaś. Wolałaś spotkanie z godzillą od nas  

wystarczy że na Twoje fotki popatrze :mrgreen:

zuzia

Cytat: "mika9983"wystarczy że na Twoje fotki popatrze  
a widziałaś moje fotki rano? tak bez makeupu? na tych ślubnych to jednak jakiś tam make-up miałam :)

marax

jak juz bede miala spokoj i wezme urlop dziekanski robie porzadek z moja mordka piling gleboki i bedzie spokoj ze wszystkimi przebarwieniami i bliznami-nie mam ich glebokich wiec powinny zejsc-najgorsze sa rozszezone pory na nosie i policzkach a fuj :-x a jezeli chodzi juz o te drogie podklady powiem wam jedno-Pracowalam w seforze przez kilka dni moim zadaniem mialo byc znajdowanie przeterminowanych kosmetykow-wiecie ile oni tam tego mieli !!!!!! daty sa pisane kodem kazda firma ma inny zeby klient sie nie mogl polapac to pisze np A1/5 .Niektore podklady byly przeterminowane o 3 lata :-/ a wiecie ile takie cos potrafi tam kosztowac

zuzia

Cytat: "maraxela"Pracowalam w seforze przez kilka dni moim zadaniem mialo byc znajdowanie przeterminowanych kosmetykow-wiecie ile oni tam tego mieli !!!!!! daty sa pisane kodem kazda firma ma inny zeby klient sie nie mogl polapac to pisze np A1/5 .Niektore podklady byly przeterminowane o 3 lata  a wiecie ile takie cos potrafi tam kosztowac
a ja mam na to sposoby:
1. nie kupuje w polskich perfumeriach
2. mam koleżankę w clinique
3. siostra ma "latającą" pracę więc zwiedza Duty Free
4. moje podklady poznam po zapachu.

kamu2

Ja uzywam revlon colorystey ( nie wiem czy dokłądnie taka jest nazwa) jestem bardzo zadowolona.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

tiliam

właśnie kupiłam Clinique skin smoother - pore minimizing makeup..ktoś miał? bo na wizażu są rozbieżne oponie..
wcześniej używałam bardzo długo  IsaDora Hydralighy - bardzo polecam...!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

Szukam jakiegos dobrego, trwałego podkładu. Najlepiej kryjacego, ale nie matujacego. NIe chce tez mineralnego. Mam cere mieszana, ale z  rozszerzonymi porami i zalezy mi zeby jak najbardziej je ukryc. Mozecie cos polecic, zachwycilo was cos??

zwierzatko_mojej_mamy

ja teraz mam z body shopu nawilzajacy i jak dla mnie jest troche za bardzo niematujacy ;) czyli cos dla Ciebie ;) konsystencja bardziej ciekla niz inne dotychczasowe i zadziwiajaco dobrze kryje jak na taka wlasnie :) bez szalu, ocena 4/5, 5 bym mu dala gdyby jeszcze matowil ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

Lubię Lancome, najbardziej Adaptive.

A teraz mam Photo'perfexion, givenchy i bardzo polubiłam - jest lekki, ale kryje delikatnie.

Mam pytanie - dlaczego nie chcesz mineralnego?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ja mam teraz to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-24322-opis-Clinique-Almost-Powder-Makeup-SPF-15-Podklad-mineralny-prasowany-SPF-15.htm
nie wiem po ile on jest w Polsce

jest rewelacyjny zupełnie zapomniałam o podkładzie w płynie
super sie rozprowadza i trzyma cały dzień bez poprawek
wcześniej miała superbalaced tez był fajny ale ten jest po prostu strzałem w 10!   
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Cholera, a ja rozważałam zakup właśnie tego almost powder, ale puderniczka mi się nie podobała, kupiłam chanel mat lumiere i zupełnie mi nie odpowiada  :zly: Max factor był od niego lepszy  :zly:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-21385-opis-Chanel-Mat-Lumiere-Teint-Compact-Poudre-Mat-et-Lumineux-SPF-10-Podklad-w-kompakcie.htm
Imagine there is no hate

salsa

inkageo  mnie sie tez ta puderniczka nie podobała, ale kuzynka bardzo chwaliła no i że jechała do Stanów to sobie zamówiłam, bo tam dużo tańszy

i jest tak zajebisty, że wybaczam mu ta puderniczkę :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

suegro

#68
W tamtym roku używałam jeszcze Chanel, Mat Lumiere i byłam zadowolona, a teraz już nie, nie wiem dlaczego ;)

Dodany tekst: pon 07 gru 2009 12:41:55 GMT-1

Cytat: salsa w 07 Gru 2009, 12:13:39
ja mam teraz to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-24322-opis-Clinique-Almost-Powder-Makeup-SPF-15-Podklad-mineralny-prasowany-SPF-15.htm
nie wiem po ile on jest w Polsce

jest rewelacyjny zupełnie zapomniałam o podkładzie w płynie
super sie rozprowadza i trzyma cały dzień bez poprawek
wcześniej miała superbalaced tez był fajny ale ten jest po prostu strzałem w 10!  

Tylko szkoda, że ma talk na pierwszym miejscu.
(szkoda jak dla mnie oczywiście :) )
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

su mineralny mam,  uzywan na codzien, ale chce miec tez normalny podklad, czasem mi wyskoczy pare niespodzianek na twarzy , wtedy fluid wydaje mi sie pewniejszy. Myslalam wlasnie o chanel, ale skoro piszecie, ze nie bardzo to chyba sobie odpuszcze. Zainteresowaly mnie te Lancomy, chyba im sie przyjrze dokladniej a jak mi sie mineralek skonczy, to zerkne na tego cliniqua.Za opinie polewam  :beer:

salsa

magoo bardzo Ci go polecam
ja może nie mam problemów z cerą, ale też mi czasem cos wyskoczy a wtedy daje odrobinke dosłownie korektora i nakładam ten puder jak zwykle cera super ładnie się wtapia i dobrze trzyma na twarzy a przy tym jest lekki nie daje efektu maski

no i to nakładanie - nie musze sie babrać w płynnym

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magoo

a swoja droga zastanawiam sie nad tymi clinique. Bo ja tez wszedzie widze te brzydkie zielone opakowania, na kazdej reklamie sa, a jak cos kupuje to zawsze dosteja w takim ladnym srebrnym, lustrzanym pudelku. Byc moze w uk, bo tutaj kupuje, maja inne opakowania(wcale nie narzekam, bo te sa o niebo ladniejsze

suegro

Cytat: magoo w 07 Gru 2009, 12:42:59
su mineralny mam,  uzywan na codzien, ale chce miec tez normalny podklad, czasem mi wyskoczy pare niespodzianek na twarzy , wtedy fluid wydaje mi sie pewniejszy. Myslalam wlasnie o chanel, ale skoro piszecie, ze nie bardzo to chyba sobie odpuszcze. Zainteresowaly mnie te Lancomy, chyba im sie przyjrze dokladniej a jak mi sie mineralek skonczy, to zerkne na tego cliniqua.Za opinie polewam  :beer:

A z jakiej firmy masz minerałka?
Bo są mniej lub bardziej kryjące :)

Z Chanel mogę polecić puder sypki, który uwielbiam: Chanel, Poudre Universelle Libre ( uwielbiam go mimo talku :D )
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

#73
obecnie http://www.lilylolo.co.uk/

na wizazu go gdzies polecali

suegro

magoo a ja się właśnie nastawiam na minerałka z edm, tylko nad kolorem się waham.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login